Humanitární a rozvojová pomoc

• Obrovská podpora napříč pobočkami a službami, dostatek kvalitního vzdělávání, možnost flexibilně ovlivňovat svou pracovní dobu.
  • Více dovolené pro psychohygienu, finanční omezení k pronájmu větších prostor (kanceláří), finanční vazba na projekty.

• Účetnictví může vypadat jako kancelářská rutina, ale ve skutečnosti jsem se hodně naučila, moji nadřízení a zkušenější kolegové mi jsou k dispozici. Společně se snažíme i kolegům z jiných oddělení osvětlit naši práci, aby věděli, že po nich nechceme někdy zdlouhavou práci navíc jen z plezíru, tím zlepšujeme naši další spolupráci. Také oceňuji značnou flexibilitu své pracovní doby a vlastní rozvržení zadaných úkolů, značná vstřícnost k potřebám mým i kolegů nám umožňuje odvádět naši práci lépe.
  • Když se sejde moc práce, tak neustálé upomínání z ostatních oddělení nepomáhá, a občas to je z našich odpovědí znát. Nicméně nám snad svítá na lepší časy a nyní budeme mít kapacity komunikovat směrem ven z kanceláře efektivněji.

• možnost částečného úvazku
  • bohužel tragické finanční ohodnocení

• Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova dle potřeby po dohodě s nadřízeným.

• Přátelská atmosféra, smysluplná práce, možnost seberozvoje
  • Prostor pro zlepšení vidím ve finančním ohodnocení.

• flexibilita, slušnost, pohoda, práce má smysl, benefity
  • Nevím

• Pokud Vám práce chce dávat smysl, tak směle do toho a přihlaste se na některá výběrová řízení. Nadřízený jsou velice milý, spolehlivý, vyjdou vstříc pokud potřebujete něco řešit neodkladného a pokud odvádíte svou práci, budete i ohodnoceni nad rámec svého příjmů. Kolektiv báječný, nikdy jsem nepoznal lepší.
  • Mohlo by být více benefitů pro zaměstnance, ale chápu jsme nezisková organizace.

• Rodinná atmosféra. Velmi otevřená komunikace. Možnost samostatného rozhodování.
  • Někdy je těžší prosadit nové procesy/postupy.

• Velmi neformální atmosféra, srdeční a vstřícní lidé, kteří chtějí pomáhat ostatním, sdílení společných hodnot, pracovní vztah založený na důvěře, možnost rozvrhnout si pracovní dobu podle svých potřeb, ochota kolegů kdykoliv pomoci, práce, která dává hlubší smysl
  • Zpočátku náročné vstřebat všechny potřebné informace pro přímou práci a zároveň již do ní naskočit, při tom se naučit orientovat v nových platformách, které se v organizaci využívají a zvládnout současně agendu, s tím spojenou

• Smysluplná práce, vzájemná důvěra mezi kolegy i mezi nadřízenými a zaměstnanci, samostatnost, flexibilita
  • Chtěla bych mít vyšší plat.

Koho právě teď firma potřebuje?