Přidat fotku za firmu

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Výroba elektrických zařízení

• Finanční ohodnocení

• super přístup, domluva, mzdové ohodnocení, jídelna, ve které skvěle vaří
  • celý den práce ve stoje

• Docela dobrá výplata vzhledem k náročnosti práce. Dobré jídlo v kantýně, čisté prostředí i dopravní dosažitelnost. Normy nejsou nijak extrémně přísně a drtivá většina zaměstnanců je zvládne při normálním pracovním tempu.
  • Jediné co mi vadilo byla absence klimatizace na mé hale(snad jediná bez) což vedlo k fakt velmi nepříjemným podmínkám na pracovišti. Snad to již napravili.(už jsem ten nějaký ten pátek nebyl) Občas jsou problémy s zaměstnanci ze zahraničí. Což je hlavně problém pro lidi na pozicích mistrů, předních dělnic a podobně.

• Německý pořádek, čistota.
  • V kancelářských prostorech se nesmí poslouchat rádio, jíst u stolu, nosit tílka, podpatky...

• Každých pul roku odměna (13.plat rozdělený na dvě části), stravenky, benefity (měsíčně + čas od času větší částka jako bonus)
  • Nutnost vybírat dovolenou (není možné převést ani jediný den do nového roku), u THP pracovníků žádný nárůst mzdy, nedostatečné finanční ohodnocení.
    Odpověď zaměstnavatele:
    Zákoník práce neumožňuje převod dovolené do dalšího roku, zaměstnavatel je povinen určit čerpání dovolené tak, aby byla vyčerpána v daném roce, jinak zaměstnavateli hrozí sankce. Převod je možný jen ze zákonem definovaných důvodů (např. delší pracovní neschopnost zaměstnance). Vaše personální oddělení

• Pracovat ve stresových situacích Zlepšení organizace práce Kantýna Bonusy, i když ten větší obnos, by byl lepší na bankovním účtu Rozdělení 13tého platu Různá směnnost
  • Platové ohodnocení Chování některých nadřízených k dělníkům Turnus- nařízená volna bez náhrady o svátcích... turnus je od toho aby se bylo v práci neustále, pokud to matkám nevyhovuje...jsou možné i jiné směny. Zvýhodnění jsou spíše agenturní než kmen

• Plat

Kvalita, kontrola kvality

• Z mého pohledu lze málo co vytknout, firma mě dobře a včas platí a nabízí i celkem zajímavé benefity. Osobně bych přivítal trochu zajímavější pracovní náplň.

• Spokojená jsem z dovolenou a 13 platem

• Velká nespokojenost s šéfem.

Porovnejte si MD ELEKTRONIK spol. s r.o. s těmito firmami