MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Výroba elektrických zařízení

• Řád a pravidla

jasné návody a instrukce, každý ví, co se od něj očekává a co za to může očekávat

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• výplata vždy včas na účtu dobré obědy v kantýně možnost firemní dopravy čistota a pracovní postupy
  • bez možnosti kariérního růstu nedodržování slibů nadřízených, jejich arogantní chování nízký růst mezd v průběhu let pochvala neexistuje, za odměnu je navýšení práce upřednostňování zahraničních agenturních pracovníků neférové odměňování zaměstnanců - tzv. podle xichtu

• stabilní stále rostoucí firma s velkou budoucností (počet kablíků v autech stále roste a budou i v elektromobilech :) ), prémie na dovolenou a Vánoce, firemní doprava a kantýna a Sodexo benefitní kafeterie, možnost jazykových kurzů, různé typy směnnosti..
  • někteří jednodušší xenofobně ladění jedinci (většinou bez vzdělání a znalostí jazyků), kteří neunesou, že vedle nich pracuje např. Ukrajinka s VŠ a znalostí jazyků, nebo věční stěžovatelé, kteří místo přímých dotazů na pravidelných setkáních s vedením společnosti ventilují své smyšlené domněnky anonymně v žumpách typu Atmoskop..
  • Jistotu a stabilitu

Tato firma je na trhu již 25 let. I v době krize (2008-2009) nepropouštěla kmenové zaměstnance. Každý měsíc výplata do 10.dne na bankovním účtu. Každý rok růst mezd. Největší zaměstnavatel v regionu. Počet vyráběných kabelových propojek stále roste, jejich nasazení v automotive (zpětné kamery, jízdní asistenti, povinné e-cally, autonomní řízení) roste obrovským tempem. V případné krizi výrobci automobilů lákají zákazníky na vyšší výbavu zdarma = více kabelových propojek = jistota práce i v době krize)

• Řád a pravidla

• Každý měsíc pravidelně výplata na účtu.
  • Nebrat agenturní zaměstnance všech národností, kteří neumějí řeč. Ani základy.

• Skvělý kolektiv, vstřícní vedoucí. Férový a otevřený přístup. Možnost rozvoje, odborných školení. Firemní jídelna, možnost dopravy firemním autobusem.

• Na této práci si cením možností učit se, rozvíjet se, zároveň mohu být samostatná, hledám nové výzvy, snažím se zlepšovat sebe i věci, které mohu ovlivnit. Zaměstnanecké benefity jsou také fajn.
  • Občas je to nejasnost v postupech, v tom kterých nadřízených se mám na věci ptát a kterých už na tu konkrétní není potřeba.

Nákup

• Plát za odvedenou práci

• Vedení,směny,finance

• Turnusový provoz byl fyzicky i psychicky náročný, avšak finančně vykompenzovaný. Přesto si myslím, že ze zdravotního hlediska takto nelze fungovat dlouhodobě. Se svým přímým nadřízeným jsem byla spokojená, díky férovému jednání a zpětné vazbě. S kolegy je někdy těžší se domluvit, vzhledem k nulovým podmínkám pro přijetí zaměstnance. Práce je jednoduchá a snadno pochopitelná. Zaměstanavetel jako takový je standartní v porovnání s ostatními velkými firmami (benefity, pracovní prostředí).
  • Vzhledem k náročnému směnnovému provozu bych už zaměstnance netlačila do přesčasů, pokud sami nechtějí. Bohužel nevím, co se za poslední dva roky změnilo. Myslím, že odpad se zde netřídil a pokus o to by nemusel být marný. Nebo například aby měla firma zaměstance, který bude mluvit s pracovníky výroby a vyslechne si jejich připomínky, stížnosti atd., na jejichž základě se mohou dělat různé kroky.

• Chování nadřízených a ochota.

• čistota prostředí dobrý plat
  • větší zájem o zaměstnance

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 13

Práci bez přesčasů