cover photo
Maloobchod se zahradní technikou, zahradním nábytkem a zahradními bazény

• Mountfireld dává příležitost svým zaměstnancům a nesvazuje je předepsanými pravidly, instrukcemi, nenutí vyplňovat výkazy. Pokud člověk maká, a hledá vlastní řešení, dostane k tomu prostor a podporu. Zavést cokoli nového je jen přesvědčení nadřízených o smyslu, nikoli o formálním schvalování a plánování. Vlastní invence se očekává. Práce je náročná, ale smysluplná ....
  • Občas trochu moc svépomoci a improvizace ...

před více než 1 týdnem

• Naučil jsem se užitečným věcem
  • Přenos informací mezi nadřízeným a podřízeným je prakticky na nule

Stavební práce

• Pohoda a klid. Žádné stresy.
  • Nuda. Zbytečně strávený čas. Neprofesionalita.
  • Klidnou práci

Není moc zakázek. Není žádný stres.

• Byl jsem sám svým pánem dokud jsem nedostal nového kolegu, který pracovně stál za ... a lozil vedení do ...
  • diktatura vedení
  • Uplatnění pro starší 50 let

Jedná se hlavně o práci přijat zboží, uskladnit a vnutit zákazníkovi. Mladý člověk bez praxe se tu zaučí a uteče jinam, starší člověk 50+ zde vydrží v klidu do důchodu. Žádná honička, jen nuda a čekání na zákaznika.

• Vše je super. Mají celý systém velice dobře propracovaný tak, aby byl každý spokojen (od zákazníka až po zaměstnance)

• Kolektiv
  • Manažer a vedoucí

• S prací a lidmi okolo sebe
  • Ne
  • Uplatnění pro starší 50 let

Uplatnění je pro kohokoliv, na věku nezáleží.

S ohledem na to že firma prodává široký sortiment zboží a zahradní techniky, mají lidé možnost naučit se technické specifikace daných strojů, naučit se se stroji pracovat, zprovoznit je a tudíž se člověk naučí znát nazpaměť, samozřejmě se ve firmě objevuje každým rokem nějaký nový produkt se kterým je třeba se zase naučit, proto se při této práci člověk nenudí.

• Výborná parta lidí kteří si dokážou navzájem pomoci a kromě nadřízeného, který má přehnané požadavky a touhu aby každý byl dokonalý, je celkově práce super. Není člověk přehnaně hlídán kamerami a nějakými systémy pro měření, ale pokud je práce je třeba si máknout.
  • Přehnané požadavky nadřízeného který, ale nemá oči všude, takže to není tak hrozný.

• Široká nabídka benefitů. Dobrý kolektiv. Stabilita firmy.
  • Nemožnost skloubit profesní a osobní život. Arogance a nekompetentnost lidí na nejvyšších pozicích. Šetření na nesprávných místech.

• Pracovní doba ( krátký x dlouhý tyden) , jinak celkem standardní benefity, u nás super koliktiv i s vedením. Různorodá práce, dobré pravidelné školení na prodávané výrobky i s testováním.
  • Zbytečně moc obsáhlá administrativa, nízké skladové zásoby sezónního zboží, čím dál větší kontrola zaměstnanců ( tajné nákupy, konkrétní hodnocení od zákazníků na určité prodejce a vše se pak výsledně uvádí a kontroluje (zatím bez sankcí, ale uvidíme jak to bude dál))

Koho právě teď firma potřebuje?