Maloobchod s nábytkem

• Cením si flexibility, skvělého servisu v covid době, jistota, že nepřijdu o výdělek, přátelské atmosféry, možnosti růst, těším se až se po RD vrátím. Teď aktuálně oceňuji že i když jsem na RD, mám alespoň základní přehled co se v práci děje.

před více než 1 týdnem

• s přístupem k zaměstnancům

před více než 2 týdny

• Ikea má velmi individuální a fér přístup. Naprosto respektuje soukromí život a odděluje jej od pracovního. Zaměstnancům vychází vstříc. Ikea má celou řadu benefitů, jeden z každodenních je skvělá kantýna na skvělé ceny, do které se každý den těším.

před více než 2 týdny

• Možnost karierního rozvoje a osobního růstu. Lidský přístup k řešení problémových situací. Přístup k matkám na rodičovské.
  • Zbytečně velké mnoštví systému, které se přikrývají. Velikost korporátů přidává nesystematičnosti v některých procesech.

• Stabilita zaměstnavatele, podpora v případě nemoci, benefity, výplata vždy v nastaveném termínu. Být součástí tak velikého ochodního kolosu.
  • Lenost, neschopnost některých kolegů. Problém říct negativní věc kolegovi, který provedl chybu (tohle se přeci nedělá).

• S plánováním směn

• Kolegove,strava,plat,prostredí,benefity.
  • Plat,pracovní doba.

• Oceňuji benefity a sílu kolegů, kteří zvládají každodenní nátlak a stres jak ze strany zaměstnavatele, tak zákazníků.
  • IKEA hlásá, že každý může být sám sebou, ale není to tak. Nesmíte mít barevné punčochy, protože to nová uniforma zakazuje, nesmíte mít na restauraci ani náušnice, piercing nebo nalakované nehty. Někoho si hýčkají, i když je to lempl a pracovité kolegy utahají, že raději odchází. Nemůžete se ani bránit, když jsou zákazníci bez respirátorů a kašlou vám do obličeje. IKEA prosazuje "Náš zákazník, náš pán.".

• Příjemný kolektvi, vedení, a peníze taky jakž takž jdou, hlavní je, že se zde dá posouvat nejen nahoru, ale taky i doprava i doleva, takže stačí ukázat, že něco umíte a nestratíte se tady
  • Směnovost, není zde přesně daná směnovost (kraátky dlouhý týden) čili, je občas těžké si naplánovat věci dopředu

• Kolektiv, přístup vedení, benefity, atmosféra, rovnocenný přístup ke všem, přátelské prostředí, nápomocní kolegové...

Koho právě teď firma potřebuje?