Centrála
Centrála
Máme týmy složené ze zkušených expertů i absolventů, mužů i žen
Máme týmy složené ze zkušených expertů i absolventů, mužů i žen
Pobočky - prostředí našich zákaznických center
Pobočky - prostředí našich zákaznických center
Stabilita firmy+9
logo

Skupina ČEZ

Přibližně 18 000 zaměstnanců
Výroba, přenos a rozvod elektřiny

Představení

Jsme jednou z největších společností v České republice. Usilujeme o to, aby byl energetický sektor udržitelný, ekologičtější a šetrnější k naší planetě. Díky pestrému portfoliu aktivit nabízíme široké spektrum pracovních míst. Orientujeme se na bezpečnost, zvyšování efektivity, podporu inovací, růst odbornosti a vzájemnou spolupráci zaměstnanců. Řídíme se přísnými etickými standardy, chováme se odpovědně k zaměstnancům, dodavatelům, společnosti a životnímu prostředí.

Poznejte naši firmu zblízka

Objevte, jaká je u nás firemní kultura a pracovní atmosféra. Zjistěte, zda je to prostředí, které vám bude vyhovovat.
Jak by mi to tady sedlo?
Zjistěte, jak se potkávají vaše představy s tím, co říkají zaměstnanci této firmy.
Projděte si detaily firmy od
Všechny firmy (797)
Všech zaměstnanců (797)
Všech oddělení/oborů (797)
Komentáře zaměstnanců

docela dobré mzdové ohodnocení
- neefektivní systém práce - zastaralé systémy, software - nevhodné chování některých zaměstnanců - neochota vedení, nepřijímání zpětné vazby od zaměstnanců směrem k vedení - nevhodný způsob zaučování nových zaměstnanců - velmi dusná atmosféra na pracovišti
Odpověď zaměstnavatele:
Děkujeme za ocenění platových podmínek. Víme, že vhledem k velikosti firmy jsou procesy u nás občas pomalejší a zavádění změn trvá. Mrzí nás, že máte z fungování Vašeho oddělení takové pocity. Snažíme se podporovat kolegiální atmosféru, dbáme na pravidelné proškolování vedoucích zaměstnanců v manažerských dovednostech a podporujeme vzájemnou konstruktivní zpětnou vazbu.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Firma:ČEZ, a. s.
Z oddělení:Zákaznická podpora
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:září 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Pro zobrazení dalších komentářů se přihlaste

Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se

Přihlášením si dále odemknete:
  • Jednodušší sledování firem a odběr nabídek
  • Přesnější doporučení firem odpovídajících vašim potřebám
  • Veškerý obsah Atmoskopu
Plat + benefity
Hodně přesčasů, když jste šikovní, tak na to "doplácíte".
Odpověď zaměstnavatele:
Děkujeme za ocenění platových a benefitních výhod, které se snažíme nastavit tak, aby odpovídaly současným podmínkám na pracovním trhu. Velice si vážíme šikovných zaměstnanců a oceňujeme jejich pracovní nasazení. Zároveň ale podporujeme vyváženost pracovního a soukromého života našich zaměstnanců. Neváhejte si se svým nadřízeným o situaci promluvit a domluvit se na řešení.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Firma:ČEZ Prodej, a.s.
Z oddělení:Administrativa
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:leden 2024
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Galerie
Příležitosti pro studenty a absolventy

Příležitosti pro studenty a absolventy

Unikátní technologie

Unikátní technologie

Rozmanitá práce

Rozmanitá práce

Zaměstnavatel - výroba a stabilní dodávka elektřiny+9

Benefity Stabilní pracovní doba
Do ČEZu jsem přešel před rokem od konkurence a opravdu mi na tom záleželo, jelikož jsem již v minulosti usiloval o práci v teto společnosti. Po několika dnech od nástupu jsem zjistil, že ukončení smlouvy u konkurence a přejití do ČEZ prodej byla velká chyba. Již při zaškolování určitými seniory docházelo k arogantnímu chování k ostatním zaměstnancům. Nevybíravé chování pokud se člověk zeptal na nějakou věc podruhé. Při zaškolovaní pravá ruka neví, co dělá levá, jelikož každý senior vás učí podle sebe a když si k vám sedne jiný, tak vás pokárá, že to máte dělat podle něho… Při konfliktu se seniorem za mnou přišli skoro všichni kolegové s tím, že nejsem jediný kdo odtud odchází s brekem. Už ve zkušební době jsem přemýšlel, že se vrátím zpět do původní firmy. Při schůzce s vedoucí/m mi bylo sděleno, že neví na co jsem byl zvyklý ale tady je potřeba i bič na zaměstnance. Od začátku nástupu jsem pociťoval opravdu otřesné chování což jsem sdělil i vedoucí/mu na hodnocením. Vše samozřejmě popřel/a a na základě toho mi před par dny oznámil/a, že i když vše plním na 100% tak i přesto se mi rozhodl/a smlouvu neprodloužit, tudíž bez důvodu, s čím jsem i počítal při takové chování… Je mi smutno, z toho co jsem zažil v takové velké společnosti. Čekal jsem, že se tady k zaměstnancům budou chovat důstojně, motivovat je a ne nemít při každé poradě výpověď na stole a chovat se arogantně a povýšeně! Chápal bych to, kdybych někomu něco udělal ale tohle se dělo a děje už od nástupu i u ostatních. Perla byla, kdy se na mě jedna kolegyně/jeden kolega, kterou/kterého jsem ještě poradně neznal, sehnal/a si na mě číslo a začal/a mi psát, jak kvůli vedoucí/mu již odchází ze zaměstnání. Možná k zamyšlení proč je taková fluktuace na daném oddělení.
Odpověď zaměstnavatele:
Děkujeme za Váš komentář. Velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Na pracovišti podporujeme vzájemnou spolupráci a kolegiální atmosféru, vedoucí zaměstnanci procházejí školením manažerských dovedností. Zaměstnanci se také v případě neshod se svým nadřízeným mohou obrátit na oddělení HR. Pravidelně (každé dva roky) realizujeme průzkum zaměstnanecké spokojenosti, kde je možnost vyjádřit anonymně výhrady ke způsobu fungování oddělení a ohodnotit práci a přístup nadřízených.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Firma:ČEZ Prodej, a.s.
Z oddělení:Administrativa
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:červen 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Množství benefitů je velmi dobré.
Je velmi vidět neochota vyjít vstříc zaměstnancům a zvýšit platové ohodnocení odpovídajícím způsobem vůči inflaci. Časté přesčasy kolikrát způsobené špatným plánování vedení a naprostá ignorace vůči vytížení a přetížení zaměstnanců. Špatná komunikace informací na pracovníky. Nulový zájem o zpětnou vazbu ze strany zaměstnanců, kteří požadované činnosti vykonávají denně. Toxické pracoviště.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Firma:ČEZ Prodej, a.s.
Z oddělení:Obsluha zákazníků, prodej na prodejně
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:říjen 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

logo
Jak by mi to sedlo ve společnosti Skupina ČEZ?
Zjistěte, jak se potkávají vaše představy s tím, co říkají zaměstnanci této firmy.
Stačí 3 minuty
Firma nabízí skvělé benefity a platové ohodnocení také není úplně špatné. Dále kladně hodnotím teplé, klidné a čisté pracovní prostředí.
Podpory ze strany nadřízených se dočkáte těžko, spolehnutí na některé vedoucí je na bodu mrazu (nejsou schopni sdělovat nové důležité informace) a nepostaví se za vás. Neustálý strach o pracovní místo, pocit méněcennosti a že jste velmi snadno nahraditelní. Plány na prodej jsou někdy opravdu nesplnitelné, to ale bohužel nikoho nezajímá.
Odpověď zaměstnavatele:
Děkujeme za ocenění benefitních výhod, které se snažíme nastavit tak, aby si mohl vybrat opravdu každý zaměstnanec. Zkuste si se svým nadřízeným pohovořit o situaci, kterou popisujete, na zpětnou vazbu od zaměstnanců obecně klademe velký důraz a je pro nás důležitá. Věříme, že se vám podaří v mnoha směrech najít řešení.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Firma:ČEZ Prodej, a.s.
Z oddělení:Obchodník
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:září 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Rozhodně mám s čím porovnávat a ve skupině ČEZ se cítím být slušně ohodnocen, nadřízení umí vyjádřit spokojenost s odvedenou prací a kolektiv je super. Oproti firmám, ve kterých jsem pracoval předtím, tady necítím přemrštěný manažerský tlak a "šlapání" po hlavě. ČEZ je velmi solidní a silný zaměstnavatel, který o své zaměstnance nadstandardně pečuje. Nabízí možnosti sebevzdělávání, podporuje péči o zdraví zaměstnanců a nabízí hezké benefity.
ČEZ nemá pozitivní přístup k HO a chce mít lidi raději v kancelářích. Připouští max. 2-3 dny v týdnu (dle pozice) i když by větším počtem HO mohl šetřit vlastní náklady.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Firma:ČEZ ICT Services, a. s.
Z oddělení:IT, vývoj software
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:srpen 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

benefity, práce v dobrém prostředí, slušné chování
direktivní přístup ze strany vyššího vedení
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Firma:ČEZ, a. s.
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 10 let
Napsáno:srpen 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Pracuji na JE Dukovany, skvělá práce vedle úžasné technologie. Platové ohodnocení férové, ale zde už asi ČEZ není úplně TOP. Jistota zaměstnání, pravidelné přidávání dle inflace...
Odpověď zaměstnavatele:
Děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme na naše zaměstnance v jaderných elektrárnách velmi hrdí a těší nás, když mají svou práci rádi. Dlouhodobě sledujeme vývoj hodnocení konkurenčních zaměstnavatelů v regionech, kde působíme, a snažíme si udržet svou pozici. Finanční hodnocení našich zaměstnanců je pro nás zásadní téma a ve srovnání s ostatními zaměstnavateli jsou podmínky stále nadstandartní.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Firma:ČEZ, a. s.
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 10 let
Napsáno:srpen 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Zajímavá náplň práce, velice dobrý a přátelský kolektiv, který si vychází vstříc.
Ze strany vedoucích je často dusno. Bohužel nejsou tu automatizované procesy, takže se spousta věcí dělá "na koleni" :-(.
Odpověď zaměstnavatele:
Jsem rádi, že Vás práce baví a že jste s kolegy dobrá parta. Dobré vztahy v kolektivu se snažíme podporovat, například možností týmových dobrovolnických dnů. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s vedoucími. V rámci vzdělávání a seberozvoje zaměstnanců nabízíme řadu kurzů zaměřených i na oblast nastavení efektivní spolupráce či řešení konfliktů. Pro automatizaci procesů děláme maximum, ale vzhledem k velikosti firmy víme, že nám změny trvají.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Firma:ČEZ ESCO, a.s.
Z oddělení:Finance, účetnictví
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:červen 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Velká stabilní společnost
Kolektivní vyjednávání je ukázka pohrdáním vedení k svým zaměstnancům. Rekordní inflace a rekordní zisk společnosti, ta však odmítá dodržet závazek dorovnání platů na úroveň inflace. Odmítá všechny návrhy odborů.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Firma:ČEZ, a. s.
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 10 let
Napsáno:listopad 2022
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit
Zaujala / nezaujala vás firma Skupina ČEZ?
Můžete tím získat vhodné nabídky práce.