Centrum pro regionální rozvoj České republiky

Veřejná správa a hospodářská a sociální politika

• Práce bez přesčasů
  • Pružná pracovní doba

Stabilita zaměstnání

Porovnejte si Centrum pro regionální rozvoj České republiky s těmito firmami

• Stabilita zaměstnání
  • Umístění hlavního sídla Mohl by být lepší přístup k zaměstnancům Hodně administrativy

• benefity, školení
  • Podrazy od kolegů, neupřímnost a absolutní absence řídící činnosti, vyvolávání stresu, oblíbenci

• Špatná práce s nováčky. Špatný způsob předávání zkušeností od zkušených kolegů novým kolegům.

• Mám skvělou vedoucí a jsme parta mladých lidí, skvěle se mi zde pracuje, samozřejmě všude jsou černé ovce, ale vedoucí je rozumná a hlavně se snaží být tu pro nás a zajistit nám to nejlepší pracovní prostředí. Stejně tak i zaměstnavatel celkově, máme parkování, multisport nebo Fokus passy a možnost práce z domova. Vše co pro nás může v rámsi státní správy zařídit, to zařídí.
  • Ve státní správě nejde nic hned, ze dne na den, musíme se řídit zákony, takže i když by šli některé věci dělat jinak, lépe, musíme dodržovat zákony a předpisy

Pokud je člověk otevřený novým věcem a nebojí se jít do oblasti, ve které nemá žádné zkušenosti, je Centrum schopno tohoto člověka naučit vše od základů až po nejvyšší odbornost v oblasti, které se rozhodně věnovat. Nejdůležitější je ochota a chtění se učit něco nového.

• Klidnou práci

Centrum je organizace zřizovaná státem, řídí se zákony a stanovenými postupy, jejím hlavním úkolem je vyhodnocovat žádosti o dotace. Jedná se tudíž o kancelářskou práci, která v sobě zahrnuje jak rutinní části spojené s kontrolou žádostí tak i střetávání se se zajímavými a pro společnost prospěšnými projekty, které jsou velmi individuální. Zaměstnavatel klade důraz na kvalitu odvedené práce nikoli na kvantitu. Ano výkony jsou sledovány, ale nejdůležitější je kvalitní vyhodnocení a vždy je bráno na zřetel, že každý projekt je jinak složitý. Zaměstnavatel umožňuje i specializaci na konkrétní problematiku čímž si vytváří vlastní odborníky.

• příjemné pracovní prostředí dobré vybavení technikou a kancelářskými potřebami parkování zdarma bez přesčasů možnost zdravotního cvičení v pracovní době široké možnosti dalšího odborného vzdělávání
  • stravování mimo budovu, donesené jídlo musíme konzumovat přímo na pracovišti obtížně se získává souhlas s prací z domova

Kvalita, kontrola kvality

• Mnoho kolegů jsem si po dobu mého působení oblíbila. Někteří z nich se snažili poradit, pomoci, což jsem velmi oceňovala. Celkově však převažuje přístup: hodit do vody a nauč se plavat. Což je dle mého názoru neefektivní pro stávající zam-ce,vedení i nováčky.
  • Bohužel od samého počátku nepříjemné jednání s personálním oddělením v Praze (levá ruka neví, co dělá pravá). Vedení ostravské pobočky nepříjemné, arogantní, jedná se svými podřízenými ponižujícím způsobem. Má pozice byla obsazována z důvodu, že skupina zaměstnanců dala hromadnou výpověď právě kvůli vedení pobočky, což jsem bohužel zjistila až posléze.

• Fajn přístup.dobre pracovni podminky
  • Velmi nízký plat