Stavebniny DEK a.s.

Velkoobchod se dřevem, stavebními materiály a sanitárním vybavením

• Možnost kariérního postupu

spolehlivosti co se týká zaplaceného sociálního a zdravotního pojištění, výplat mezd....také se tato společnost věnuje odpočinku…

• spolehlivosti co se týká zaplaceného sociálního a zdravotního pojištění, výplat mezd....také se tato společnost věnuje odpočinku zaměstnanců - pořádá pro nás společné akce pro sblížení jednotlivých poboček a regionů a relaxaci...
  • Určitě bych se zaměřil na ohodnocení pěšců, tzn lidí za "pulty", naše práce zvlášť na malých pobočkách spočívá v tom, že musíme zvládnout vše...velmi široký záběr a mnohonásobně větší zodpovědnost

• Jistoty prace. Vse je o lidech,kazda pobocka je jina.
  • Mysleni vedeni spolecnosti. Firma vydelava miliardy rocne, manazeri si jezdi v BMW a obycejni radovi zamestnanci nemaji ani narok nejake prilepseni.

• Užasná firma. Majitel V. je vizionář, pracant a hlavně Člověk! To vše se odraží na atmosféře v celé firmě.
  • Ne.

• Finanční stránka Volné víkendy
  • Přístup nadřízeného Nemoci důvěřovat nadřízenému Přesčasy, které byly sice placené, ale velmi časté a dlouhé Velmi stresující prostředí (vedlo až ke zdravotním problémům)

I člověk bez praxe nebo hned po ukončení vzdělání.

• Super kolektiv a pracovní prostředí.
  • Zaučování nových kolegu.

• Férový zaměstnavatel. Naprosto adekvátní ohodnocení za odvedenou práci. Podporuje v dalším vzdělávání a rozvoji. Vidím reálnou možnost kariérního postupu. Nejlépe však hodnotím chování a přístup nadřízených, nemají potřebu mne shazovat, když potřebuji, vždy pomohou. O skvělém kolektivu bych se vyjádřila jen v superlativech. Koho práce nebaví, moc se neohřeje. Ti které to baví zůstávají a pomáhají firmě růst. Malinké mínus (fakt úplně malinké) bych dala nadřízenému že by mohl víc chválit. Ale ikdyz konkrétně nechválí, vidí dobře odvedenou práci.
  • Velký tlak z nejvyšších míst ve firmě, aniž by se zamysleli, nebo si zkusili "nižší" pozice. Jedou moc na výkon a nevidí překážky které sami staví. V dobré víře zjednodušit pak komplikují práci těm pod nimi. Měli by se víc zajímat a ptát "těch dole".

před více než 2 týdny

• Přístup celé firmy jako celek je fajn(Všichni si tykají a je jedno jestli je to ředitel nebo uklízečka) každá pobočka spolu komunikuje v kamarádském duchu. Na každé pobočce nebo oddělení je to úplně jiné.To že u nás je vedoucí nesnesitelný neznamená že na ostatních pobočkách je to tak stejné. Jinak celkově je práce v Deku příjemná plná motivace a nových věcí. Každý den je něco nového nebo neobvyklého takže se nikdy nenudíme.
  • Vylepšil bych maximálně našeho vedoucího jinak přístup cele firmy k zaměstnancům je dobrý.

Jelikož jsou to stavebniny tak je tam spousty materiálů a postupů a skladeb podle kterých se staví. Stále se přibírají nový dodavatelé a sortiment se rozšiřuje tudíž je stále co se učit. Momentálně nabízíme více méně všechno co je potřeba pro stavbu domů či bytových jednotek plus navíc máme na eShopu drogerii a zahradní nábytek. Toho materiálu je fakt hodně. Podle mě ten kdo to umí všechno tak je bud wikipedie nebo blázen :)

• Obrovská zkušenost na pracovní pozici týkající se marketingu. Byl jsem u většiny velkých akcí, mnoho se naučil, práce mi otevřela oči a motivovala. A to bez legrace a zbytečných diplomatických řečí.
  • Malá šance cokoliv rozhodovat za sebe, někdy jsem si připadal, že je moje práce zbytečná. Pokud jsem udělal chybu, nikdy mi nikdo neřekl jakou.

• Vyborny zaklad do pracovniho zivota.
  • Časově náročná prace.

• Žádné benefity. Žádné uznání od nadřízeného.

Rozmanitou práci