Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Prodej stavebního a vodotopenářského materiálu, elektromateriálu a potřeb pro stavebníky, půjčovna strojů a nářadí, technické poradenství a služby se stavebnictvím související

• Fungování a celkové nastavení firmy, tak jak je řízena, je naprosto bezkonkurenční a vřele doporučuji.
  • Z globálního pohledu bez připomínek, problém jsem měl s 2 lidmi na mém pracovišti, minimální vidina kariérního posunu i přes víceletý příslib nebyl realizován.
  • Práci, co dává hlubší smysl

Filozofií firmy je hledat cestu a směr - prostě utváří trh a podmínky na něm. Konkurenti se snaží max. kopírovat. Nevím o jediné skutečnosti za dobu mého působení, kdy se vedení firmy snažilo něco obejít nebo nejednat fér. Proto i po téměř 3 letech, kdy nejsem ve firmě zaměstnán, má DEK můj obdiv. V tuto chvíli jsem zákazníkem skupiny DEK, využívám široké portfolio nabízených služeb a musím konstatovat, že spolupráce je pro mne daleko jednodušší, než u jiných prodejců stavebního materiálu. Pro mladé lidi, kteří se chtějí prosadit a mají chuť a vůli to vidím jako ideální příležitost.

Jedinečný systém, který je transparentní, jednoduchý a vysoce efektivní, Jasně vyhrazené pracovní povinnosti, specializace jednotlivých pozic.

• Zaskoleni, celkova filosofie firmy, plat
  • Vztahy na pobocce

• 13 plat
  • neférové jednání nadřízených i kolegů některým zaměstnancům se nadržovalo, protože byli přátelé i v soukromí

• penize

• Pohodový kolektiv, skvělé pracovní prostory a bonusy pro zaměstnance, dobré finanční ohodnocení za práci, kterou jsem vykonávala.
  • Nadřízený ne vždy přihlížel k našim návrhům, ačkoliv nás podporoval v tom, že máme návrhy na zlepšení podávat.

• Šéf je egoista a arogantní machr

• Férový zaměstnavatel. Naprosto adekvátní ohodnocení za odvedenou práci. Podporuje v dalším vzdělávání a rozvoji. Vidím reálnou možnost kariérního postupu. Nejlépe však hodnotím chování a přístup nadřízených, nemají potřebu mne shazovat, když potřebuji, vždy pomohou. O skvělém kolektivu bych se vyjádřila jen v superlativech. Koho práce nebaví, moc se neohřeje. Ti které to baví zůstávají a pomáhají firmě růst. Malinké mínus (fakt úplně malinké) bych dala nadřízenému že by mohl víc chválit. Ale ikdyz konkrétně nechválí, vidí dobře odvedenou práci.
  • Velký tlak z nejvyšších míst ve firmě, aniž by se zamysleli, nebo si zkusili "nižší" pozice. Jedou moc na výkon a nevidí překážky které sami staví. V dobré víře zjednodušit pak komplikují práci těm pod nimi. Měli by se víc zajímat a ptát "těch dole".

• Přístup celé firmy jako celek je fajn(Všichni si tykají a je jedno jestli je to ředitel nebo uklízečka) každá pobočka spolu komunikuje v kamarádském duchu. Na každé pobočce nebo oddělení je to úplně jiné.To že u nás je vedoucí nesnesitelný neznamená že na ostatních pobočkách je to tak stejné. Jinak celkově je práce v Deku příjemná plná motivace a nových věcí. Každý den je něco nového nebo neobvyklého takže se nikdy nenudíme.
  • Vylepšil bych maximálně našeho vedoucího jinak přístup cele firmy k zaměstnancům je dobrý.

Jelikož jsou to stavebniny tak je tam spousty materiálů a postupů a skladeb podle kterých se staví. Stále se přibírají nový dodavatelé a sortiment se rozšiřuje tudíž je stále co se učit. Momentálně nabízíme více méně všechno co je potřeba pro stavbu domů či bytových jednotek plus navíc máme na eShopu drogerii a zahradní nábytek. Toho materiálu je fakt hodně. Podle mě ten kdo to umí všechno tak je bud wikipedie nebo blázen :)

• Obrovská zkušenost na pracovní pozici týkající se marketingu. Byl jsem u většiny velkých akcí, mnoho se naučil, práce mi otevřela oči a motivovala. A to bez legrace a zbytečných diplomatických řečí.
  • Malá šance cokoliv rozhodovat za sebe, někdy jsem si připadal, že je moje práce zbytečná. Pokud jsem udělal chybu, nikdy mi nikdo neřekl jakou.

• Vyborny zaklad do pracovniho zivota.
  • Časově náročná prace.