Vyhodnocování rizik a škod

• Super team kolegů, shiftleadeři dělali co mohli.
  • Vedení společnosti, nedostatek lidí, za obnos práce velmi malé finance, totální nelogičnost směn, práce o svátcích i o víkendech, na směně býval člověk i sám, převážně žádný čas na osobní život. většinou tří víkendy pracovní jeden volný. Práce za více než jen jedno oddělení, concierge, zdraví a asistence k cestovnímu pojištění, nicméně finančne za to člověk ohodnocen nebyl.

• Oceňuji péči o zaměstnance, zpětnou vazbu a množství benefitů
  • občas až přílišnou kontrolu, hodnocení, mám pocit, že limity, které nám jsou nastavovány, jsou natolik stresující, že je to v důsledku kontraproduktivní, protože pod tlakem nedokážeme zajistit tak kvalitní službu zákazníkovi

• Určitě je tato firma pro mě poučení do výběru budoucího zaměstnání. Domluva z jejich strany nikdy nedodržena. Jsem ve firmě přes rok, práce přibývá a finance se snižují. Opravdu naslibují, co jen potencionalním zaměstnancům na očích vidí, ale realita je jiná. Nedoporučuji
  • Příjemný kolektiv, práce v centru města.

• Věc, která pravděpodobně většinu zaměstnanců drží stále v práci je kolektiv. Narazíte zde na partu skvělých mladých lidí, kteří jsou ochotni pomoct a spolupracovat.
  • Skloubit pracovní a osobní život je s rozložením směn bohužel velmi obtížné. Firma naslibovala spoustu benefitů, ale postupem času jejich kvalita/množství upadá. Co se týče mzdy, tak sice není špatná, avšak s ohledem na stres při výkonu pozice, je stále nedostatečně motivující.

Berou v podstatě kohokoli, kdo umí aspoň základy práce na PC a mluvit.

• Práci, co dává hlubší smysl

Jedná se o pomoc lidem v nouzi. Pro lidi, kteří rádi pomáhají druhým, bude tahle práce velkým posláním. Neopomínejte však fakt, že se často setkáte s velice nepříjemným chováním ze strany klientů, kteří ve stresových situacích jednají mnohdy přehnaně emotivně.

• Celkově jsem byla spokojená, ale doporučovala bych firmě zavést tzv. ACW (after call work) pauzu..alespoň minuty přes den, kvuli zdlouhavé administrativě..a přijmout víc lidí, aby se to dalo zvládat..ten nával..protože je to někdy opravdu stresující, jak na vás nadřízený pokřikuje, když je spička..zvedat!!! a za další, není vhodné, aby vám počas hovoru s klientem nadřízený něco říkal..
  • už jsem se vyjádřila

• Dobreho kolektivu, zamer společnosti pomahat v nouzi klientum pojistoven
  • Platove ohodnoceni zamestnancu na nizsich administrativnich pozicich, v případě vypovedi ze strany zamestnance take lepsi chovani ze stran nadrizenych.se kterymi do podani vypovedi nebyl problém

• benefity, 8h směny, fajn pristup všech okolo, vypomáhání si napříč platformami....
  • vyska platu, nevyjiti vstric v planovani smen.....

• Zajímavé benefity, možnost pomoci lidem
  • velký nátlak vedení na jednotlivce, pokud se nezvládají kritéria platformy

• Neformální prostředí, home office minimálně jednou týdně, volná pracovní doba, skvělé benefity
  • možnost mít v práci psa

• - Benefity - Kolektiv - Pracovní doba - Pracoviště v centru Olomouce
  • - Komunikace s klienty, práci doporučuji lidem kterým nevadí poslouchat urážky vzhledem k tomu, že většina komunikace s klienty se týkala ,,klienta v tísni" tudíž spousta hovorů byla velice negativní ze strany klientů

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy