Maloobchod s obuví a koženými výrobky

Porovnejte si také atmosféru u jiných firem

Ukážeme vám firmy podobné těm, které procházíte.

Porovnám si firmy

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 11

K vykonávání této práce nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti. Tato firma má svá vlastní vnitřní pravidla a nastavení, která se musí na všech pobočkách vykonávat stejně, takže nemáte prostor pro vlastní nápady a názory z předchozích zaměstnání. Zapomeňte na kreativitu, tady se vše dělá podle směrnic od výstavy krabic s botami až po dekorace. Každá věc má své předem určené místo. Během pracovního poměru budete střídat několik prodejen, proto musí být vše všude stejné, aby jste ihned a bez předchozího zaškolení věděly, kde se co nachází a jak se vše dělá a jak vše funguje. To platí i při kontaktu se zákazníkem. Musíte se předem naučit všechny odpovědi, jak zákazníkům odpovídat a co jim říkat. Pozor, tyto věty zkouší i při tajných nákupech na prodejnách. Prostě zde musíte být jako stroj - robot, nikoliv člověk s myslícím mozkem a vlastním názorem či potřebou.

I když jsme velká firma,tak i přes to všechno se nadřízení zajímají o vaši spokojenost. Na vedoucích pozicích jsou opravdu lidé, kterým můžete důvěřovat a kteří Vám podají pomocnou ruku. Tahneme za jeden provaz ať už jste z Prahy, Brna,Olomouce nebo jakékoliv jiné části, vždy když je třeba tak si vypomůžeme. Proto do svých týmů hledáme vždy lidi,co mají dobré srdce,jsou pracovití a dokáží podat pomocnou ruku

Práce v Deichmannu je velmi pestrá každý si tam najde něco co jo baví a muže se zlepšovat

Koho právě teď firma potřebuje?