DEICHMANN-OBUV s.r.o.

Maloobchod s obuví a koženými výrobky

• Příjemné pracovní prostředí

Na prodejně se mohu spolehnout na své kolegyně. Máme super kolektiv.

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 96 670 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

Porovnejte si DEICHMANN-OBUV s.r.o. s těmito firmami

• je dobry ,spolehlivy zamestnavatel se spoustou benefitu,vyhod nemohla jsem si na nej stezovat
  • zrusit mystery shoping je to akorat o stresovani zamestnancu

• byla jsem velice spokojena s pracovni dobou,naplni prace,oceneni za praci od zamestnavatele ruzne poukazky,vanocni darek,pracovni obuv kazdy pulrok,pracovni obleceni,teambulding, dvoudenni,skoleni zamestnancu akorat jsem doplatila na ohodnoceni mystery jinak bych tam byla dopusud
  • nemenila bych nic vse bylo ok i spoluprace s vedenim na centrale vzdy mile a ochotne pomohly at se to tykalo cehokoliv

• Obuv zdarma.
  • Skutečná pracovní doba neodpovídala pracovní době ve smlouvě a na výplatní pásce.

K vykonávání této práce nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti. Tato firma má svá vlastní vnitřní pravidla a nastavení, která se musí na všech pobočkách vykonávat stejně, takže nemáte prostor pro vlastní nápady a názory z předchozích zaměstnání. Zapomeňte na kreativitu, tady se vše dělá podle směrnic od výstavy krabic s botami až po dekorace. Každá věc má své předem určené místo. Během pracovního poměru budete střídat několik prodejen, proto musí být vše všude stejné, aby jste ihned a bez předchozího zaškolení věděly, kde se co nachází a jak se vše dělá a jak vše funguje. To platí i při kontaktu se zákazníkem. Musíte se předem naučit všechny odpovědi, jak zákazníkům odpovídat a co jim říkat. Pozor, tyto věty zkouší i při tajných nákupech na prodejnách. Prostě zde musíte být jako stroj - robot, nikoliv člověk s myslícím mozkem a vlastním názorem či potřebou.

• Na pozici vedoucí - pěkné peníze. Naučila jsem se dobře pracovat s časem.
  • Neustálé házení klacků pod nohy. Absurdní práce v nereálném čase, nesplnění pokutování výtkou. Málo pracovní síly na opravdu hodně práce. Fyzicky i psychicky velmi náročné. Buzerace formou tajných zákazníků. Pokud nejste Deichmannka tělem i duší, tak nejste členem týmu. Výplach mozku.

• Benefity, čisté prostředí, odpovídající mzda
  • časté práce o víkendech, dvanáctihodinové směny, tlak na prodej vedlejších produktů

• Sleva na obuv
  • Chování nadřízených k zaměstnancům.duvera nadřízených k podřízeným.

• dobry zamestnavatel,zkraceny uvazek kterbyl dobre ohodnocem,ruzne benefity,pracovni obleceni,obuv,poukazky ,souteze na prodavani produktu za odmeny pri dobrych vysledcich nemuzu si stezovat
  • zrusit mystery shoping ktery stresuje zamestnance a pise nepravdive udaje

• Rodinné prostředí a to i přes velikost firmy
  • Lepší IT možnosti

• všeho,jednají fér super zaměstnavatel
  • nic,akorad zavření našeho obchodu bylo nemilé

• Práce mně velmi bavila i když ji bylo opravdu moc, pracuje se zde od rána do večera, na prostoje není čas, práce zde nikdy nekončí. Školení zaměstnancu, výborná komunikace s odděleními na centrále např. personální
  • Chování nadřízené, neměla na všechny zaměstnance stejný metr. Velmi si dělila lidi na oblíbené a neoblíbené, otázky kladla tak, že jste si připadal, že ničemu nerozumíte. Nedalo se ji věřit, její kontrolní návštěvy byly nepříjemné pro zaměstnance a to se tam nikdo celý den nezastavil, stále se pracovalo.

před více jak 2 týdny

Práce v Deichmannu je velmi pestrá každý si tam najde něco co jo baví a muže se zlepšovat