Maloobchod s obuví a koženými výrobky

• Využití AJ a NJ, komunikace se zahraničím.
  • Nadřízení vesměs nekompetentní, blokující jakýkoli pokrok, vše se učíte sami, případně žebráte info ze zahraničí. Kolegové se hodně střídají, HR se v podstatě chlubí fluktuací. Firemní kultura neexistující. Na kancelářské pozici opakovaně vyžadují práci v hodinách, které nejsou běžné. Hodnoty společnosti vypadají hezky na papíře, ale realita jsou spíš lži a přetvářka vedení.

• U firmy pracuji již více jak 15 let. Tato firma se stala mojí druhou rodinou. Je to firma,která se nezajímá jen o výdělek, ale také o blaho svých zaměstnanců. Celý uplynulý rok byl velice náročný, pro všechny co pracují v obchodech,ale i přes to všechno nám náš zaměstnavatel platil 100%,žádné propouštění,ba naopak snaha udržet si každého z nás. Jsem hrdá, že jsem součástí Deichmannu,jsem hrdá na svůj tým, na své nadřízené a na naše vyšší vedení. Práce je různorodá, někdy náročná, ale vždy je radost ať už že spokojených zákazníků nebo jakéhokoliv úspěchu. Jsme rodinná firma co táhne za jeden provaz a to se opravdu v dnešní době jen tak nevidí:)
  • Jsem spokojena ve všech směrech:)
  • Možnost kariérního postupu

Pokud je člověk šikovný a opravdu chce,tak v případě, že by se hledal kandidát na vyšší pozici, tak se hledá nejprve v rámci firmy:)

• Příjemné pracovní prostředí

I když jsme velká firma,tak i přes to všechno se nadřízení zajímají o vaši spokojenost. Na vedoucích pozicích jsou opravdu lidé, kterým můžete důvěřovat a kteří Vám podají pomocnou ruku. Tahneme za jeden provaz ať už jste z Prahy, Brna,Olomouce nebo jakékoliv jiné části, vždy když je třeba tak si vypomůžeme. Proto do svých týmů hledáme vždy lidi,co mají dobré srdce,jsou pracovití a dokáží podat pomocnou ruku

• Perfektní školení, super ubytování na pracovních cestách, výplata vždycky včas.
  • Hodně práce, stres, srovnávání krabic pravítkem.

• Opravdu jak stroje,spousta nesmyslných pravidel, spousta přetvářek a hlavně kodex firmy se neshoduje s realitou

• Několikrát do roka dostáváme obuv dle vlastního výběru zdarma. Příjemné pracovní prostředí. Přátelský kolektiv.

Denodenní komunikace se společností Deichmann Německo a Rakousko.

• Celkově s ničím, zajímavé benefity nabízeli ale za tak těžkou práci, kterou po nás chtěli a nátlak, který na nás vyvíjeli, se stím nedalo uspokojit. Ani peníze nic moc
  • Kromě kolegů se vším

• Přehled Práce a lidmi
  • Velmi průměrné platové třídy

• Plánování směn podle dohody, benefity, navyšování platu, školení.

• Práce mně velmi bavila i když ji bylo opravdu moc, pracuje se zde od rána do večera, na prostoje není čas, práce zde nikdy nekončí. Školení zaměstnancu, výborná komunikace s odděleními na centrále např. personální
  • Chování nadřízené, neměla na všechny zaměstnance stejný metr. Velmi si dělila lidi na oblíbené a neoblíbené, otázky kladla tak, že jste si připadal, že ničemu nerozumíte. Nedalo se ji věřit, její kontrolní návštěvy byly nepříjemné pro zaměstnance a to se tam nikdo celý den nezastavil, stále se pracovalo.

• Musíte prodávat,prodávat,prodávat!

zaměstnanec nic nevyplnil

Koho právě teď firma potřebuje?