Maloobchod s obuví a koženými výrobky

• Benefity, mzda, pracovní doba. Smlouva na dobu neurčitou.
  • Těžká práce.

• dobrý kolektív na oddelení vlastné kancelárie
  • Fakt nieee, úprimne, tejto firme radšej vyhnite. Mzda zamestnanca po 10 rokoch je stále rovnaká ako po nástupe (zvyšujú len o infláciu), vedenie sa drží hesla "každý je nahraditeľný" a toto heslo do očí svojim podriadeným aj hovorí, "nepohodlných" ľudí sa zbavujú ako na bežiacom páse... Skrátka oddelenie marketingu alebo digitálu nie je nič pre ľudí, ktorí si vážia samých seba. Vydržala som tu 10 rokov, z toho zo začiatku to bolo super. Postupom času sa to však obrátilo a z vedenia tejto firmy sa stalo jedno veľké zhnité jablko. Pri odchode som sa namiesto vďaky dočkala neuveriteľného podrazu od vlastného nadriadeného, a to po toľkých rokoch nôž do chrbta naozaj nečakáte. Fakt nieee, tejto firme sa vyhnite...
  • Práci v mezinárodním prostředí

Kto chce využiť nemčinu, tak ju využije, ale len okrajovo, hlavne v písomnej komunikácii - aj to len na niektorých oddeleniach centrály. Jazykové kurzy vám ale firma neponúkne :-/

• Stabilita a jistota, výborné ohodnocení

• Naučila jsem se něco jinýho.
  • Sefovou bych na prodejně vyměnila.

• Využití AJ a NJ, komunikace se zahraničím.
  • Nadřízení vesměs nekompetentní, blokující jakýkoli pokrok, vše se učíte sami, případně žebráte info ze zahraničí. Kolegové se hodně střídají, HR se v podstatě chlubí fluktuací. Firemní kultura neexistující. Na kancelářské pozici opakovaně vyžadují práci v hodinách, které nejsou běžné. Hodnoty společnosti vypadají hezky na papíře, ale realita jsou spíš lži a přetvářka vedení.

• U firmy pracuji již více jak 15 let. Tato firma se stala mojí druhou rodinou. Je to firma,která se nezajímá jen o výdělek, ale také o blaho svých zaměstnanců. Celý uplynulý rok byl velice náročný, pro všechny co pracují v obchodech,ale i přes to všechno nám náš zaměstnavatel platil 100%,žádné propouštění,ba naopak snaha udržet si každého z nás. Jsem hrdá, že jsem součástí Deichmannu,jsem hrdá na svůj tým, na své nadřízené a na naše vyšší vedení. Práce je různorodá, někdy náročná, ale vždy je radost ať už že spokojených zákazníků nebo jakéhokoliv úspěchu. Jsme rodinná firma co táhne za jeden provaz a to se opravdu v dnešní době jen tak nevidí:)
  • Jsem spokojena ve všech směrech:)
  • Možnost kariérního postupu

Pokud je člověk šikovný a opravdu chce,tak v případě, že by se hledal kandidát na vyšší pozici, tak se hledá nejprve v rámci firmy:)

• Příjemné pracovní prostředí

I když jsme velká firma,tak i přes to všechno se nadřízení zajímají o vaši spokojenost. Na vedoucích pozicích jsou opravdu lidé, kterým můžete důvěřovat a kteří Vám podají pomocnou ruku. Tahneme za jeden provaz ať už jste z Prahy, Brna,Olomouce nebo jakékoliv jiné části, vždy když je třeba tak si vypomůžeme. Proto do svých týmů hledáme vždy lidi,co mají dobré srdce,jsou pracovití a dokáží podat pomocnou ruku

• Perfektní školení, super ubytování na pracovních cestách, výplata vždycky včas.
  • Hodně práce, stres, srovnávání krabic pravítkem.

• Opravdu jak stroje,spousta nesmyslných pravidel, spousta přetvářek a hlavně kodex firmy se neshoduje s realitou

• Několikrát do roka dostáváme obuv dle vlastního výběru zdarma. Příjemné pracovní prostředí. Přátelský kolektiv.

Denodenní komunikace se společností Deichmann Německo a Rakousko.

• Celkově s ničím, zajímavé benefity nabízeli ale za tak těžkou práci, kterou po nás chtěli a nátlak, který na nás vyvíjeli, se stím nedalo uspokojit. Ani peníze nic moc
  • Kromě kolegů se vším

Koho právě teď firma potřebuje?