cover photo
Programováni, IT řešení

• + KOLEGOVÉ Skvělý kolektiv, kolegové na které se těšíte a během dne se nasměje tolik, že vás večer bolí břicho. S odvětvím souvisí i relativně mladý kolektiv, je mezi námi i spousta rodičů a napříč odděleními je velká tolerance a důraz na work-life balance. Za těch pár měsíců tady mám pocit, jako byste na jedno místo dali spoustu opravdu kvalitních, vzdělaných, schopných a v jádru dobrých lidí s týmovým duchem. Není to náhodou, při náboru je na vzájemnou chemii kladen důraz a je to vidět. Proto se nám všem tak dobře spolupracuje. + MANAGEMENT Vedení je skvělé, jak po lidské tak po funkční stránce. Nemusíte mít obavy přijít s jakýmkoliv nápadem, prodiskutuje se a pokud se shodne tým, že to dává smysl, tak se nápad implementuje. Kroky nejsou unáhlené, přesto je možné inovovat poměrně rychle, nekorporátní prostředí umožňuje nastavení procesů maximálně efektivně. + ODVĚTVÍ Prostředí je dynamické, změny se dějí, neustále se to posouvá k lepšímu, nic není problém a překážka. Firma exponenciálně roste, s tím souvisí řešení nových výzev a nerutinní náplň práce. + OFFICE Home-office vs návštěvy kanceláře jsou na domluvě s nadřízeným, v mém případě naprosto přizpůsobeny mým přáním. V kanclu ale téměř denně narazíte na nějaký dortík nebo buchtu od milého kolegy, neomezené ovoce a skvělou kávu. Práce v centru Karlína v krásném officu, už je jen třešničkou na dortu.
  • S rychlým růstem došlo k překročení kapacit pracovních stolů, takže spousta z nás nemá své stabilní místo. To, na druhou stranu, s částečným HO dává smysl a flexibilní pracovní místa jsou aktuálním trendem napříč společnostmi. Velkým negativem jsou sladkosti a buchty od kolegů - u nás už zaručeně nezhubnete.

• Asi nejvíce mě baví růstové prostředí, férové jednání a perfektní kolektiv! To jsou hlavní pilíře, na kterých já stavím a jsem za ně moc rád! :-)

• Maximální férovost ze strany nadřízených, skvělá informovanost o strategii firmy.

• Vzdělávání formou výuky angličtiny, skvělý team a je možnost zde růst. navíc si přijde člověk ke slušným penězům a to mě motivuje

• Uvolněná přátelská atmosféra. Výborný kolektiv. Finanční ohodnocení. Práce s novými technologiemi. Flexibilní a progresivní firma. Vedení, které dokáže respektovat zájmy svých zaměstnanců.
  • Už se nevejdeme všichni do jedné kanceláře :/

• Práce, ve které je i pondělí fajn den, a tým, se kterým vás po půl dni bolí břicho smíchy. Budget na vzdělávání se a náplň práce, ve které se může člověk dál rozvíjet, přinášet nápady a realizovat se.

• Nemám ráda pojem "dream job", ale tady to jinak nazvat nejde. Nadřízení jsou boží, kolegové nejsou jenom kolegové, pokud je problém, nesmete se pod koberec, ale ochotně se řeší. Mohu vyjádřit jedině spokojenost.

• Na Shoptetu jsou nejlepší lidi, které tam můžete potkat.
  • Možnost práce při studiu

Shoptet je dospělá zisková firma, kde není tlak na hypervýkony v krátkém čase. Je lepší odvádět svoji práci dobře a s tím ochotně pomůže kdokoliv. Stejně tak tu je mnoho lidí na zkrácené úvazky, volnou pracovní dobu, s možností organizovat si svůj čas podle sebe.

• Existuje i můj osobní život. Mám skvělé kolegy. Můj šéf mi vždy poradí.
  • Teď vidím své kolegy jen na online meetinzích.

• Shoptet je jako jiný svět. Ať už přívětivou atmosférou ve firmě, tak kulturou. O své zaměstnance se stará královsky a vždy jim vychází vstříc. Oceňuji především budget na vzdělávání, který lze využít na cokoliv, co pomůže zaměstnanci dělat svou práci lépe. V Shoptetu dělají opravdové špičky v oboru, které se nebojí se podělit o své zkušenosti a předávat své vědomosti či dovednosti.