Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Velkoobchod s elektrospotřebiči a elektronikou

171 hodnocení s 121 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Jak to tady čtu, spousta lidí si na tuhle práci stěžuje. Jako ano, je to náročná práce, mzda se odvíjí podle prodejů, takže když nechodí lidi, tak prostě není komu prodávat. Nicméně, jde taky dost o přístup.
    Tahle práce mi rozhodně dost dala v oblasti psychologie prodeje. Člověk se zde naučí komunikovat s lidmi, lehkou manipulaci za účelem dosažení svého cíle. Zároveň pak i ví, na co si dát pozor, když si sám někde jinde něco kupuje. Naučila jsem se zde jednat pod tlakem, řešit v klidu nepříjemné zákazníky (a že je to umění!) a procvičí smysl pro pořádek. Je pořád co dělat, i když jsou směny dlouhé, většinou utečou rychle. Měla jsem štěstí na kolektiv, když jsem kdykoliv potřebovala volno, vždycky to šlo nějak domluvit. V neposlední řadě co se týká finančního ohodnocení - za tu intenzivní práci - zákazníci, zboží, úklid, reklamace, splátky, objednávky - to není asi nejlepší, nicméně prodejna je na poměrně malém městě a s porovnáním s průměrným platem v okolí je to nadstandard. Mně se reálně pohybovala mzda od 28 tis. v hrubém, když byla sezóna, dostala jsem se na 35 tis. A to jsme v rámci regionu patřili k těm menším prodejnám. Na benefity jako je 13. plat nebo vánoční bonusy může člověk zapomenout, ale zase jsou poměrně velké zaměstnanecké slevy (10-60%). Skoro každý měsíc jsou v rámci prodejců soutěže na různé spotřebiče - lednice, pračky, TV apod. A ještě jednu věc bych vyzdvihla - v době lockdownu, když nebyly skoro žádné prodeje a tudíž bychom si vůbec nevydelali jsem dostávala fix nějakých 21 tis. čistého, což mi vůbec nepřijde hrozné za nic nedělání.
Avatar

Zaměstnanci si tu pochvalují:

Ukázat další

Porovnejte si FAST ČR, a.s. s těmito firmami

FAST ČR, a.s. tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Zobrazit pozice na webu firmy

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?