Provident Financial s.r.o.

Poskytování úvěrů

• Pružná pracovní doba
  • Volnost a samostatnost

Není zde pevně dáno kdy musíte pracovat,je to pouze na vás,jak si to naplanujete

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

Porovnejte si Provident Financial s.r.o. s těmito firmami

• Pracovní doba, skvělý tým kolegů, umístění v centru
  • Neměří se stejným metrem, kdo má partnera manažera ten je víc, peníze bída a práce moc, cíle přehnané, firemní politika, polopravdy, chování přímých nadřízených

• Zázemí ,velikost, stabilita.
  • Z počátku to byla super firma, ale postupem času se stále mění vedení a firma jde velmi špatným směrem. Není možné říct svůj názor. Nikdo nenaslouchá, nikoho nic nezajímá.Není možné skloubit s osobním životem. Časově velmi náročná práce.

• Finanční ohodnocení, worklife balance
  • nízká profesionalita lidí na vyšších pozicích

• Možnost vydělat si vyšší mzdu při splnění nastavených plánů. Provident mi dal hodně v osobním rozvoji. Má zájem rozvíjet své zaměstnance. Děje se na všech úrovních.
  • Firma si neváží dobrých zaměstnanců. Vše je postaveno na přetvářce a alibismu. Vztahy ve firmě nejsou upřímné a vlastní názor se zde nedá vždy projevit. Zaměstnanec je potom brán jako negativista. Bohužel, mnohdy se zaměstnanci záměrně klamou.

• V priprade splneni planu jsou u PF dobre vydelky.
  • Jednoznacne s vedenim spolecnosti a s nadrizenymi...velmi dobre tu funguje pochlebovani a kdo pochlebuje,je chvalen a neni napominan...vysledky nejsou v tu chvili az tak dulezite,resp.u toho dan.oblibence jdou stranou...protekcionalizmus na vsech urovnich.

• Férového jednání, benefitů
  • Více naslouchat zaměstnancům - myšleno vedení společnosti

• Výborný kolektiv a přístup k zaměstnancům na Brněnském call centru. Pravidelné akce, zábava v kanceláři.
  • Trošku občas selhával management v tom slova smyslu, že nesmyslně dosazoval na pozice nezkušené a často ne příliš schopné lidi. Od toho se taky odvíjí velice nízké platy. Žádný manažer, který měl nadstandartní schopnosti by tam určitě nešel kvůli penězům. Schopná manažerka byla snad jen vedoucí celého centra, která to ale dělala spíš z vášně.

• v rámci vedení se nedalo důvěřovat v rámci jakéhokoliv konceptu - noví lidé ve vedení - mnoho změn a vyhazovů bez zdůvodnění. sílící psychický tlak na podřízené i v těch nižších stupních formou zastrašování je veden i v současnosti. Delegováním aktivit a činností v případě zastupitelnosti za chybějícího kolegu není hodnoceno pozitivně, ale negativně . Dlouhodobě neřešen nedostatek lidí v nižším managamentu- - vedení zajímají pouze čísla a výsledky. Svým chováním a jednáním společnost přichází o jedince s mnohaletou zkušeností a nahrazuje lidmi pouze se vzděláním bez citu pro byznys.
  • nemohu komentovat - v posledních , ale dle zjištění i současných letech nejsou manažeři vedení společnosti schopni aktivně reagovat na změny na trhu a vše řídí impulsivně a nepatřičným způsobem reakcemi na nižší Managament - vizitkou velká fluktuace zaměstnanců...

před více jak 2 týdny

• Nevím, nebylo to žádné terno, ale potřebovala jsem každou korunu navíc........
  • Nespokojenost asi všichni na mé pozici, krom vyjímek, které s nimi pracují od samého začátku, mají stejnou. Jde o to, že sice dostanete hned na začátku kmen zákazníků se kterým pracujete z okolí Vašeho bydliště, ale dostanete jako nováček převážně neplatiče a tak strávíte mnoho času, projezdíte i spoustu benzínu, ale nakonec z toho všeho máte měsíčně pár drobných. A naopak jsou jiní na stejné pozici, ale jsou tam déle, nebo se nadřízenému víc líbí a tak dostanou pár neplatičů, aby se neřeklo a zbytek slušných a platících zákazníků. No a to je potom paráda. V mnoha případech jim zákazníci sami jezdí platit domů a tím ušetří čas, náklady na benzín a ještě mají mnohem lepší výdělek. Těžko říct zda do toho jít či ne. Já dnes už vím, že určitě ne a že si můžu stejné , nebo větší peníze vydělat jinde a pohodlněji. Hlavně není úplně nejpříjemnější chodit pravidelně do lokalit, kterým se lidi vyhýbají a ještě se tam z jejich obyvateli dohadovat zda zaplatí dlužnou částku či nikoli.......

Protože z Vašeho výběru mi sedělo nejvíc tohle...... Upřímně si myslím, že je to jen pro ty, kteří potřebují každou korunu,,,,, Opravdu každou korunu a tak jsou ochotni pro pár drobných navíc dělat maximim......

• nová zkušenost, zajímavé akce za dobré výsledky
  • pokud člověk chce vydělávat musí se tomu hodně věnovat - takže to chce hodně času

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 12

Volnost a samostatnost

Ve firmě je zaměstnáno spousta studentů a mladých lidí. Tvoří skvělý kolektiv, všichni si tykáme a podnikáme spolu různé věci.