Činnosti související s leteckou dopravou

• S vedením

Vykládání a nakládka letadel není potřeba zkušeností. Vše bude řádně vysvětleno. Je to fyzicky náročná práce. Pracuje se za každého počasí.

• Super kolegové a prostředí ve kterém jsem pracovala
  • Plánování směn, nepravidelná pracovní doba

• Úžasní kolegové, skvělí přímí nadřízení, v předkoronové době jistota práce a mnoho finančních bonusů
  • Nepravidelné směny, pro někoho může být problém, ale dá se na to zvyknout. Výjimkou nebyly šichty od dvou ráno. Někteří kolegové dolejzali k nadřízeným za účelem "benefitů". Což teď v poslední době mohlo mít fatální následky (výpověď pro nadbytečnost)

• skvělý kolektiv na mé pozici, zajímavá práce
  • podmínky, ve kterých se pracuje, zázemí a samozřejmě za takto zodpovědnou práci neadekvátní příjem.

jde o specifický obor, člověk se seznámí s postupy a procesem odbavení letadel na letišti. Řešení mnohých zapeklitých postupů. A člověk se naučí přesně dodržovat stanovené postupy.

• Možnost práce při studiu

zajímavá práce v atraktivní prostředí. A pro studenta postačující finanční ohodnocení.

• Jediné s čím jsem byla spokojená byl skvělý tým lidí, mých kolegů, které jsem za tu dobu poznala. Myslím, že jsme pracovali jako tým a na to jsem hrdá.
  • Vedení naprosto neocenilo nic, práci přesčas, ochotu se všem věnovat, brát směny navíc, brali to jako samozřejmost. Za 3 roky jsem nedostala jedinou ústní či písemnou pochvalu. Motivace taktéž nulová, akorát jste se dozvěděli (a to ihned), co se zaměstnavateli nelíbí.

• Oceňuji odpočinkovou místnost, ve které si šlo o nočních směnácb schrupnout. Zajímavé příplatky během letní sezóny.
  • V minulosti zaměstnali prakticky kohokoliv. A podle toho pak výsledná práce někdy vypadala.

• Špatné platební podmínky Špatné chování k zaměstnancům Nedostatek pracovníků Neochota k jakýmkoli požadavkům zaměstnance Smlouva na sezónu.

• šílená pracovní doba (4:50 - 16:35) klidně 4x v týdnu.. stress, rizika pokut, kontrola cestovních dokladů, haldy hloupých lidí every day.. chce to hlavně vnitřní sílu, ale kolektiv lidí na terminálu 1 Vám dodá pocit, že jste součástí týmu. Já nikdy nešel s pocitem, že jdu do práce. Šel jsem za kamarády a u toho mrknout na letadla. Zamilujete si to, i když jste pro vedení jen číslo na papíře. Ta práce je skvělá. Check-in Menzies Terminál 1
  • vedení - vyházet je všechny, pár jich už šlo, ale dost jich tam zbylo tohle když se změní a nebude si ten nahoře jen mastit kapsu (dobré by bylo místo toho odměnit pracovně starší zaměstnance za věrnost a ne aby holka s 10ti letou praxí měla o 4 000,- kč víc než kluk po zkušebce) tak tam každej bude chtít pracovat

• Absolutně nemám co říci
  • Bez komentáře