Menzies Aviation (Czech), s.r.o.

Činnosti související s leteckou dopravou

• Práce v mezinárodním prostředí

Prostředí, bonusy

• Dodržování zákoníku práce, plánování směn, jednání se zaměstnanci, přístup k zaměstnancům, obměna managementu, lepší držení stavu zaměstnanců a jejich nábor.

• Nic
  • Plat, pracovní doba, firemní kultura

• S penězma
  • Mnoho nočních/ranních hodin, vstávaní v nekrestanske hodiny

• Zajímavé pracovní prostředí. Rozmanitost práce. Kontakt s lidmi, moderní technologie.
  • Nedostatek pracovní síly způsobuje mnoho hodin v práci, na úkor rodiny a života mimo práci.

• perfektní kolektiv, dobrá práce
  • firma ani zaměstnanci absolutně selhávají v podávání zpětné vazby. Nikdo ve firmě neovládá její základní pravidla. Jak pro pozitivni,tak pro konstruktivní. Tè konstruktivní je navíc cca 95%. Mzda je nepřiměřená vykonávané práci.
  • Řád a pravidla

Bezpečnost na letišti je nejdůležitější. a tato firma je jedna z klíčových složek safety&security a proto je z tohoto hlediska potřeba dodržovat řád a pravidla

• Náročné úkoly

Je těžké odbavit letadlo tak, aby odletělo na čas

• -pěkné pracovní prostředí -na jednu stranu stereotyp, ale nikdy mi práce nepřišla nudná -určitá moc nad problematickým cestujícím, vždy se mi dostalo zastání a pochopení ze strany vedení -možnost brigád při práci
  • -větší pochopení pro osobní život zaměstnanců při plánování směn -lépe rozplánovanou práci během směny (kolikrát není čas na jídlo, směny se pak také nesmyslně dělily - např. 8 hodin práce, dvě hodiny pauza, 4 hodiny práce, tj, celý den v práci a dvě hodiny volna mezi prací na opuštění letiště opravdu nestačily...) -neodpírat bonusy ke mzdě za náročnou a výborně odvedenou práci v době, kdy je podaná výpověď, ale výpovědní doba 2 měsíce je dodržená (zaměstnanec pomáhá při zpoždění letů, tj. kolikrát se směna o dost prodloužila či se zachraňovaly situace, kdy nebyl dostatek stálých zaměstnanců na směně a celý let dostali na starost nováčci či brigádníci...)

• Pracovala jsem jako handling agent, práce je to nesmírně náročná, ale krásná. Dostala jsem perfektní zaškolení, mohla jsem si plánovat směny, vždy mi vyšli vstříc. Nemohu jim nic vytknout.
  • Ne
  • Náročné úkoly

Handling agent musí znát všechny procesy odbavení letadel, včetně bezpečnostních předpisů, měl by alespoň trochu mít zájem o letectví, pracuje na směny, v jakoukoliv denní nebo noční dobu a za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.

Pracujete v mezinárodním prostředí pražského letiště, komunikujete s posádkami letadel a cestujícími. Máte možnost využít prakticky všechny cizí jazyky.

před více jak 2 týdny

• práce velmi zajímavá,ale náročná psychické a vyčerpávající,, furt musíš zůstávat přesčas, kvůli zpožděni letu. Na druhou stranu možnost brát směny navíc a vydělat na odměnách,ale své odměny musíš hledat sám ,jinak zapomenou ti to zaplatit.
  • Dobré supervizory i kolegové ,ale potřebuješ čas aby zapadnout do kolektivu

• Proplácení přesčasů Zajímavé prostředí
  • Šíleně moc přesčasů Mzda Benefity Jednání nadřízených Jednání s leteckými společnostmi

• S ničím!