cover photo
Činnosti agentur zprostředkujících práci

• V GoodCall jsem nejvice spokojena s pristupem v praci, kolektivem a uznani sve prace. V GC mam pocit ze prace odvadim ne jen tak :) A ten pocit ze si rozumim s kolegy od zacatku je pro mne nesrovnatelny! :)
  • Se vším jsem zatim spokojená.

• skvělý tým, support ze strany kolegů i nadřízené, možnost se dále vzdělávat

• Oceňuji možnost zkráceného úvazku kvůli škole. Perfektně se mi i ve zkouškovém období je schopný tým přizpůsobit. Všichni dbají na to aby se kolegové okolo cítili v pohodě a fajn. Kolegové poradí vždycky, ve všem mi vyjdou vstříc a co se debat týče, tak se to občas zvrhne ve vášnivou debatu o seriálech na 15 minut.
  • Na to, jestli mi něco chybí se mě nadřízení ptají na pravidelné bázi. Snaží se mi maximálně vyhovět.

• Inspirativní pracovní prostředí Super kolektiv Féroví vedoucí Prostor pro realizaci a kreativitu Kancelář v centru Prahy Akce s kolegy i mimo pracovní dobu Práce na zajímavých i externích projektech Možnost uplatnit inovátorské nápady

• Flexibilita, otevřenost, špičkové know-how v oboru

• Rozvoj zaměstnanců, školení. Moderní nástroje = moderní recruitment. Fajn kolegové, fajn atmosféra.
  • Rozmanitou práci

Pestrost činností při náboru. Možnost vlastní volby vhodných nástojů pro nábor. Možnost výběru pozic / klientů, na kterých budu pracovat.

• Pružnou pracovní dobu

Prácovní náplň se dá flexibilně přizpůsobit. Dá se pracovat v podstatě odkudkoli a nemusím být nutně v kanceláři.

• * Práce v RPO týmu se nikdy nestane rutinou. Oceňuji, že mám šanci pracovat pro různé klienty z řad jak korporátních společností, tak menších firem a start-upů. Při on-site projektech můžu navíc danou společnost lépe poznat, což je obrovský rozdíl oproti klasické agenturní práci. * Zázemí - RPO tým vede skvělá a férová manažerka. Kolegové jsou vždy ochotni poradit, podpořit a taky zajít na dobré kafe. Byť pracujeme povětšinou na jiných projektech, cítím se být součástí týmu. * Vzdělávání - Součástí GoodGroup je Recruitment Academy. K dispozici tak máme nejrůznější školení nejen z oblasti HR. * Flexibilita - Práce z domu byla umožněna i před pandemií. Pracovní hodiny si můžu přizpůsobit dle potřeby.
  • Kanceláře jsou klasickým open officem, kde je i kuchyňka. Někoho může rušit zvýšená aktivita a hluk kolem oběda.

• - Flexibilní pracovní doba - Možnost práce z domova - Docela pěkný office s dobrou polohou v rámci Prahy - "Nezávislost" týmů - můžeme si nastavit procesy do určité míry podle sebe, ale dost záleží na tom, kdo tým vede - Neformální pracovní prostředí
  • - Nízký fixní plat - Nízké provize - Málo možností rozvoje/posunu v rámci společnosti (poziční posun, vzdělávání apod.) - Kromě flexibilní pracovní doby a home officu žádné další benefity (multisportku nepočítám mezi benefity) - Jen 4 týdny dovolené - Občasná nevraživost mezi týmy - I malé problémy se občas řeší velice pomalu - Někdy přílišné lpění na číslech

• Baví mě být součástí společnosti, která se snaží inovovat svět recruitmentu. Sledujeme trendy a přitom nemáme žádné dlouhé rozhodovací procesy a dovedeme se tak velmi rychle přizpůsobit novým potřebám trhu.
  • Pracovat ve společnosti, která se snaží být leaderem, jen někdy docela punk (ale i ten mě ve finále baví:))!
  • Pružnou pracovní dobu

Je čistě na Vás, jak si Vás pracovní den zorganizujete. Pokud chcete skloubit práci s rodinou či jinými soukromými aktivitami ... u nás to nebude problém! Work-life balance je pro nás důležitý!

GoodCall má i divizi Recruitment Academy, kterou se snaží šířit naše know how i dále. Náš obor se mění rychleji než kdejaký jiná, vzdělávání je třeba.

• S podporou všech kolegů napříč pracovištěm.
  • Zatím jsem na nic takového nenarazil, jsem naprosto spokojený.

Koho právě teď firma potřebuje?