Daikin Device Czech Republic s.r.o.

Výroba čerpadel a kompresorů

• Možnost kariérního postupu
  • Řád a pravidla

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 100 142 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Kolegové tam kradly i s nadřízeným odpad (železo) a pak celé prodávaly do šrotu toto pak hodily na mě a mě tím propustily. po čase jsem se dozvěděl, že je zatkla policie, ale co mi to bylo platné, já už byl bez práce. jinak platově to bylo super
  • víc naslouchat dělníkům a nejen naslouchat parťákům kteří nemluví pravdu

• Osobně jsem vždy zažila slušné jednání, uznává se zde dlouhodobá spolupráce, vahráno má ten, kdo poslouchá a nehádá se.
  • Nabídla bych lidem na nejnižších pozicích více peněz, aby se udrželi zaběhnutí lidé a snížila se fluktuace ve výrobě. Pohled japonského managementu je složitý, vyžaduje hodně odolné nervy a souhlas i stím, s čím jako osoba nesouhlasíte, jsou prostě jiní a firma, kde pracují je pro ně vším, někdy si myslím, že víc než vlastní rodina, a stím mám problém..

• Slušné peníze.
  • Při prvním nástupu do Daikinu jsem byl (stejně jako všichni, kteří se mnou nastupovali) propuštěn první den ještě před podpisem smlouvy. Zdůvodnění firmy - náhlá ztráta zakázky. Při mém druhém nástupu jsme byli všichni, kteří jsme nastupovali ve stejný den, postupně propuštěni během půl roku. Zdůvodnění - silné sezonní výkyvy v objemu zakázek.

• Možnost změnit místo zaměstnání, skvělá kantýna, skvělá zdravotní sestra
  • Pracovala jsem tam přes agenturu - na pohovoru byl pán z agentury velmi přesvědčivý a já jsem potřebovala peníze, tak jsem nastoupila. Dokonce mě dali na linku, kterou nám ukazovali na pohovoru. Nevadila mi rutinní práce u pásu, změna modelů, ani plkání a drbání kolegů. Vedení však bylo unavené a už je nevěděli, co mají dělat - fluktuace tam byla šílená a oni už prakticky rezignovali na to kohokoliv nového zaučovat a dostavila se špatná nálada, která se vybíjela na prvním člověku, který rozjížděl linku Hned od prvního okamžiku. Naštěstí na další pozici na pásu pracovala kolegyně, se kterou jsme se skamarádily a jinde na pásu pracovaly taky super holky. Ale fluktuace byla veliká a zůstala jsem u pásu sama, spolu se zahraničními kolegy, kteří neuměli česky. Položte si otázku - chcete pracovat v práci, kde na Vás furt někdo řve a kde se jednou zoufale usmějete a řeknou Vám: "Nesměj se, raději se mrač." To je jako z filmu Šakalí léta. Pak jsme měli přecházet na dvanáctky a já se nechala přeložit na jinou linku. Pán z agentury byl milý a v hodně věcech mi pomohl. Pak se dvanáctky odsouvaly, nevěděla jsem, jestli dostanu dovolenou a napsala jsem svůj názor a chtěla jsem vstoupit do odborů. Takže jsem šla na kobereček, udělali ze mě trubku a stěžovatelku a zostudili mě. Pak jsem se vrátila na linku a prakticky všichni mě začali pomlouvat. Pak jsem dělala na jiné lince, kde to bylo z hlediska vedení někdy v pohodě, ale pracovali tam zahraniční pracovníci, kteří mi dávali nemravné návrhy. Pak jsem pracovala jinde a dozvěděla se ošklivé věci a možná i kousek pravdy o firmě, stal se mi úraz, odbory mě nepřijali, pán z agentury se ke mě obrátil zády a dělal, že neexistuji. Odešla jsem ze zdravotních důvodů. Do této firmy nenastupujte jako zaměstnanec personální agentury a pokud Vás bude víc, založte si vlastní odbory, protože ty, které v rámci firmy působí, jakoby nebyly.

• Chování nadřízeného!!

• Výborné stravovanie a výplaty boli vždy vyplatené včas a správne, slušné benefity a rôznorodá práca
  • Zlá firemná štruktúra a neporiadok v systéme, pomerne ťažká práca

tento týden

• dobrá kantýna - velký výběr velmi chutných jídel a skvělá obsluha
  • nekompetentní, unavetní, vzteklí, neschopní, arogantní a sebestřední lidé, nevíte dopředu, kdy půjdete nebo nepůjdete do práce - prakticky neexistuje rozpis směn, pracovní prostředí na hraně bezpečnosti, od zahraničních kolegů slyšíte věci a jsou Vám pokládány otázky, na které jako mladá dáma nechcete odpovídat...

• Snížit počet agenturních zaměstnanců

Rozmanitou práci