Rohlík.cz (VELKÁ PECKA s.r.o.)

Maloobchod prostřednictvím internetu

• Pružná pracovní doba
  • Náročné úkoly

Oceňuji výši platu.

Porovnejte si Rohlík.cz (VELKÁ PECKA s.r.o.) s těmito firmami

• Dobrý kolektiv lidí, pravidelně peníze na ůčtu,různorodá práce
  • Přístup vedeni logistiky.. človek, ktery neuměl pochválit, neustále měnil své názory na všechny své podřízené podle toho, jak se mu to zrovna hodilo.Žádná profesionalita a lidský přístup.

• Super kolektiv, na každém oddělení je dobrá parta. Hodně mladých lidí. Firma má dobré vyhlídky na trhu i dobré jméno u zákazníků. Cením si zázemí, volné pracovní doby a free coffee.
  • Komunikaci. Na vyšších postech se setkáte s intenzivním bossingem, zvlášť při odchodu. Kvalita vašich výsledků se řeší podle aktuální nálady hodnotícího.
  • Náročné úkoly

Za nejnáročnější považuji úkoly s nejasnými mantinely, kdy je požadován výsledek bez delegování příslušných kompetencí.

• Příjemné pracovní prostředí

Rohlík je mladý projekt s mladým CEO a mládí nemá rádo systém a pravidla. Rohlík je vhodný projekt pro všechny kdo směřují k cíli a dodávají výsledek místo čtení korporátních směrnic.

• Variabilní plánování směn. Rozvážení je zábava. Možnost pracovat 17 hodin v kuse.
  • Finanční ohodnocení. Nezájem o ridiče. Vysoké a velmi nepřehledné pokuty. Přístup k řidičům.

• V rámci oddělení fungujeme naprosto sehraně. Stále je co zlepšovat, ale společnými silami se nám to celkem daří.
  • Určitě oddělení marketingu. Jejich komunikace s ostatními oddělením je na bodu mrazu. Například o jejich akcích se dozvíme až, když jsou v běhu a nemáme prostor vznést jakoukoli poznámku. Diskuze ohledně jejich špatných rozhodnutích (která mají vliv na ostatní oddělení) nepřipouštějí. Možná kdyby nedošlo k tak razantním personálním změnám v tomto oddělení, fungovalo by to lépe. Nový tým je tak nekreativní a neschopný, že si musí najmout externí agenturu pro kampaň, která rozhodně nepredčí, mnohdy skvělé nápady lidí z jiných oddělení.

• Kolegové jsou fajn , je zde zajímavé finanční ohodnocení. Možnost jezdit i mimo prahu :)
  • Komunikace nadřízených vůči podřízeným a lidem pracujících na žl je více než podprůměrná. Vše se člověk dozví na poslední chvíli. Neustále strašení pokutami . Nemožnost určit si pracovní dobu jako osvč ačkoliv v inzeratech na nabídku práce je psáno jinak .

• Stabilní práce
  • Špatná komunikace 12ti hodinové směny s častými přesčasy Práce v chladném prostředí

• Dodržují data splatnosti faktur , velmi otevřený a příjemný kolektiv kolegů i nadřízených
  • Lepší komunikace napříč firmou od vedení směrem dolů.

• Moderni technologie
  • Obrovska rivalita mezi kolegy Zesmesnovani ze strany vedouciho Napady jsou smeteny pod stul Nefunkcni komunikace mezi oddelenimi

tento týden

• Příležitosti reálně ovlivňovat věci ve společnosti a v souvislosti s tím i neustále rozšiřovat svoje znalosti. Každý zaměstnanec v Rohlíku roste s ním.
  • Občas je trochu problém nalézt balanc mezi osobním a pracovním životem.

Stačí aby člověk měl zkušenosti s řízením osobáku a měl trochu slušné vystupování