Rohlík.cz (VELKÁ PECKA s.r.o.)

Maloobchod prostřednictvím internetu

• Pružná pracovní doba
  • Náročné úkoly

Oceňuji výši platu.

• Dobrý kolektiv lidí, pravidelně peníze na ůčtu,různorodá práce
  • Přístup vedeni logistiky.. človek, ktery neuměl pochválit, neustále měnil své názory na všechny své podřízené podle toho, jak se mu to zrovna hodilo.Žádná profesionalita a lidský přístup.

• Super kolektiv, na každém oddělení je dobrá parta. Hodně mladých lidí. Firma má dobré vyhlídky na trhu i dobré jméno u zákazníků. Cením si zázemí, volné pracovní doby a free coffee.
  • Komunikaci. Na vyšších postech se setkáte s intenzivním bossingem, zvlášť při odchodu. Kvalita vašich výsledků se řeší podle aktuální nálady hodnotícího.
  • Náročné úkoly

Za nejnáročnější považuji úkoly s nejasnými mantinely, kdy je požadován výsledek bez delegování příslušných kompetencí.

• Příjemné pracovní prostředí

Rohlík je mladý projekt s mladým CEO a mládí nemá rádo systém a pravidla. Rohlík je vhodný projekt pro všechny kdo směřují k cíli a dodávají výsledek místo čtení korporátních směrnic.

• Variabilní plánování směn. Rozvážení je zábava. Možnost pracovat 17 hodin v kuse.
  • Finanční ohodnocení. Nezájem o ridiče. Vysoké a velmi nepřehledné pokuty. Přístup k řidičům.

• V rámci oddělení fungujeme naprosto sehraně. Stále je co zlepšovat, ale společnými silami se nám to celkem daří.
  • Určitě oddělení marketingu. Jejich komunikace s ostatními oddělením je na bodu mrazu. Například o jejich akcích se dozvíme až, když jsou v běhu a nemáme prostor vznést jakoukoli poznámku. Diskuze ohledně jejich špatných rozhodnutích (která mají vliv na ostatní oddělení) nepřipouštějí. Možná kdyby nedošlo k tak razantním personálním změnám v tomto oddělení, fungovalo by to lépe. Nový tým je tak nekreativní a neschopný, že si musí najmout externí agenturu pro kampaň, která rozhodně nepredčí, mnohdy skvělé nápady lidí z jiných oddělení.

• Kolegové jsou fajn , je zde zajímavé finanční ohodnocení. Možnost jezdit i mimo prahu :)
  • Komunikace nadřízených vůči podřízeným a lidem pracujících na žl je více než podprůměrná. Vše se člověk dozví na poslední chvíli. Neustále strašení pokutami . Nemožnost určit si pracovní dobu jako osvč ačkoliv v inzeratech na nabídku práce je psáno jinak .

• Moderni technologie
  • Obrovska rivalita mezi kolegy Zesmesnovani ze strany vedouciho Napady jsou smeteny pod stul Nefunkcni komunikace mezi oddelenimi

• Stabilní práce
  • Špatná komunikace 12ti hodinové směny s častými přesčasy Práce v chladném prostředí

• plánování směn funguje jako burza. Kdo dřív příjde ten dřív mele. Maj daleko víc řidičů než počet volných směn, prot se kolikrát stávalo že jste na měsíc neměli plně obsazene směny tudíž vás čekal výpadek příjmu.

• Dodržují data splatnosti faktur , velmi otevřený a příjemný kolektiv kolegů i nadřízených
  • Lepší komunikace napříč firmou od vedení směrem dolů.

• S časovou flexibilitou a možností zvolit si dny práce a dny volna
  • S bodovým systémem na základě kterého se hodnotí každý kurýr zvlášť . A to je spojeno s odměnami .

Stačí aby člověk měl zkušenosti s řízením osobáku a měl trochu slušné vystupování