cover photo
Činnosti agentur zprostředkujících práci

• lidský přístup

• možnost směřovat další vývoj dle vlastních preferencí, skvělý kolektiv, pružná pracovní doba, individuální přístup
  • možnost seznámení se s kolegy s ostatních oddělení, občas zdlouhavé procesy

• firma slusna a ferova , spiz zavody do kterech smeruji, uz trochu kolabuji, ackoliv pokud chodis spravne a jsi jakoby na zavolani , ne "delas problemu" je to vse v poradku.
  • Nejistota, jsta zalezni od firmy ktera poskytuji ich sluzby

• Na některých pobočkách přátelská atmosféra, skvělá příležitost pro lidi po SŠ/VŠ nebo s minimální praxí a úspěšný člověk ve vedení.
  • Jednání vedení, které bylo, nejdříve jednat a později myslet, nutnost sedět celý den v kanceláři a minimální možnost HO (při běžném stavu), téměř nulová možnost navýšení základní mzdy za dobré výsledky nebo věrnost firmě, velmi nízké základní platy oproti konkurenci, společnost se tváří, že je založena na důležitosti vlastních zaměstnanců, i to takto prezentuje mezi současné zaměstnance, ale realita je jinde, často se končí právě kvůli neshodám a nekorektnímu jednání (důkazem jsou časté změny v HR, odchází především kvalitní lidi).

• Přátelský kolektiv, ochota, spolupráce atd

• Fantastický kolektiv se kterým jsem naprosto spokojená. Skvělí nadřízení a vřelý přístup zaměstnavatele. Moderní kanceláře v centru Prahy a možnost práce z domova. Práce je zajímavá a různorodá, nikdy se nenudím :)

• I am grateful for the manager I have, I really like how HR works within the company, they always support you and asking you about all details at work + i like training which provides Manpower!
  • since I work in Manpower, we did not have any team buildings, I know that now is not the right time, but if we will have an online one, would be great.

• Skvělá komunikace s kolegy, zaučení, nápomocnost, začlenění do týmu

• Nadřízený, kolegové a vůbec celé prostředí společnosti je přátelské a vždy nápomocné.

• Super kolektiv, super vedení. Práce v Manpower mne posunula jak osobně, tak profesně dopředu.

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy