ManpowerGroup s.r.o.

Činnosti agentur zprostředkujících práci

• Možnost práce při studiu

U Manpower pracuje spousta mladých lidí.

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 010 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Je to lepší než být na dlažbě a pracáku. Ale řídí to jak hurvínci válku. Odborné práci nerozumí, na školení vás v zásadě nepošlou, udělejte si je za své nebo online mimo pracovní dobu, takže rozvoj znalostí moc není. Plat neroste ani o inflaci, byť aspoň díky za to a panuje neustálý tlak na co nejvíc práce v nejmenším počtu lidí s co nejnižšími náklady... Prostě pracovní agentura par excelance.
  • Mzda chodí na hraně výplatního termínu, párkrát dorazila až po něm. Benefity - stravenky - chodí pokaždé jindy a v zásadě za minulý měsíc na konci následujícího měsíce s tlakem na přechod na elektronické. Chybí podpora rozvoje znalostí a specializace v oboru. Vše jak handlovat na trhu o cenu koně. Vše související s náklady je problém, školení, adekvátní pracovní pomůcky, zvýšení hodnoty stravenek (do limitu odečitatelného firmou z daňového základu), práce na hraně lidských zdrojů.

• Možnosti kariérního růstu.
  • Rozhodně komunikaci k zaměstnancům. Opustit intriky, lhaní a kalkulce a začít jednat na rovinu.

• Kolektiv se nám sešel parádně, rozhodně jsme si vybudovali výborný vztah a to jak pracovní, tak i osobní. Bohužel si myslím, že jsme se takhle sblížili s kolegy i právě z toho důvodu, jak špatně se k nám zaměstnavatel choval. Pražská pobočka má pěkné prostory, sídlí přímo v centru města, takže lokalita super.
  • Firma zaměstnává spoustu jedinců, kteří absolutně nemají ponětí o daném oboru, ve kterém mají excelovat. Převážně se tito lidé nachází ve vedení firmy. Manpower vůbec neklade důraz na zaměstnance a jejich spokojenost a podmínky, které se dle managementu stále "zlepšují" jsou rok od roku horší. Dokonce bych se nebála ani říct, že jsou měsíc od měsíce horší a horší. Na zaměstnance jsou kladeny šílené nároky, které ovšem nejsou splnitelné. Management se tím ale nezabývá. Zaměstnanec tam v podstatě trpí. Základní platy jsou velmi nízké a zaměstnavatel to omlouvá velmi "výhodným" bonusovým systémem, který bohužel je výhodný pouze pro firmu, nikoli však pro zaměstnance. Benefity firmy se zadjí býti na první pohled pěkné, ale v porovnání s konkurencí jsou spíše podprůměrné. Nejhorší na celé firmě je rozhodně management, který zkrátka není schopný. Ve firmě je obrovská fluktuace, ovšem management s tím nechce nic dělat. Za necelý rok mého působení v Manpoweru z našeho týmu (který byl původně o velikosti 23 lidí) od nás odešlo 13 lidí a ti všichni podali stejné důvody odchodu. HR oddělení o všech problémech ví, ale nikdo s tím nikdy nic neudělal. Tuto firmu rozhodně NEdoporučuji.

• Nic k ocenění nebylo.
  • Nic. Ať externí firmy jednají, jak uznají za vhodné. Pak se nesmí divit,že jim slušní lidé z pracovního poměru odcházejí.

• Přístup k lidem

• Naprostá důvěra a otevřenost.
  • Hrubá mzda
  • Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Volná pracovní doba, množství odpracovyných hodin musí sedět nakonci měsíce, jinak v průběhu měsíce to nikdo neřeší - naprosta důvěra.

• - osobní přístup - skvělý kolektiv - zajímavé společné akce
  • Vyšší plat, menší závislost na bonusech, které kolikrát nedokážeme sami ovlivnit (např. když kandidát odejde ze zaměstnání, nepřijde v domluvený den nástupu, na poslední chvíli odmítne nabídku apod.)

• ze mi umoznily v pobocce v Rakovniku chodit do prace jako staly zamestnanec v brigadnim rezimu s prodluzovanim smlouvy kazde 3 mesice po dobu 8 let..
  • udelat totalni personalni zmeny na pobocce Rakovnik a neobirat tolik lidi o penize

• Co bylo dáno smlouvou to do drželi, možná vstřícnost ohledně směn.

tento týden

• možnost dovolené ve zkušební době
  • špatná komunikace neschopnost srozumitelně vysvětlit problematiku

Kvalita, kontrola kvality

tento týden

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 15

U Manpower pracuje spousta mladých lidí.

Možnost práce při studiu