Heineken Česká republika, a.s.

Výroba piva ze sladu

• Možnost kariérního postupu
  • Náročné úkoly

Předchozí vlastník Radeberger Gruppe GmbH byl solidnější a atmosféra v pivovaru téměř rodinná. Po koupi Heinekenem byla…

• Předchozí vlastník Radeberger Gruppe GmbH byl solidnější a atmosféra v pivovaru téměř rodinná. Po koupi Heinekenem byla oddělení částečně rozpouštěna, mnoho lidí nás dostalo výpovědi, ale na jiných odděleních pracovní místa rozšiřována. Jistota a pohoda na úspěšné pracování se vytratila.
  • Chovat se k zaměstnancům korektněji, lidštěji, vážit si dlouholetých solidních pracovníků, nestresovat zaměstnance nesmyslnými osobními úkoly, které jsou vázány na odměňování.

• Výplata vždy včas na účtu, obrovská škola pro další profesní zařazení mimo společnost, velké životní ponaučení: vždy věř jen sám sobě a nespoléhej na ostatní,
  • Obrovská anonymita, schovávání se jeden za druhého, netransparentní vyhodnocování cílů, jeden člověk z pozice moci zničí několikaletou práci celé řady lidí za přihlížení vrcholového managementu

• V mém případě pohodoví kolegové, férový šéf, se kterým je fajn jednat na rovinu, možnost vyjádřit své názory, baví mě moje samotná práce vzhledem k pestrosti a komunikaci s lidmi z jiných oddělení, účast na projektech, učení se od kolegů z oboru. Líbí se mi koncept a výrobek firmy. Spolupráce v rámci mého oddělení funguje dobře.
  • Systematičtější osobní rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy. Dále podpora vztahů mezi odděleními, prosazování zájmů vlastních zaměstnanců (méně outsourcingu a využívání sdílených služeb, kdy dochází ke ztrátě know how), zajistit zastupitelnost zaměstnanců. V těžších obdobích nekázat vodu a nepít víno ze strany managementu.

• + super benefity + příjemné, finanční ohodnocení + super, přátelský kolektiv + možnost kariérního růstu + soustředěnost a práce s talenty + rodinné prostředí + včasná výplata + hrdost (srdcaři)

• Vse je o lidech Klasicky - vyplata spravne a vcas, potrebna skoleni, pristup HR
  • Zmensit fluktuaci, vymenou tech, kteri jmenu firmy, vztahum ve firme, atp jen skodi

• Ve firmě jsem zhruba půl roku. Myslím si, že Heineken najímá šikovné, schopné lidi, buďto mladé talenty s potenciálem nebo profíky, což mě vyhovuje, protože velice nerada pracuji obklopena netalentovanými nebo línými lidmi. Když to srovnám s některými jinými firmami, kde jsem pracovala, atmosféra ve společnosti není stresová, většina kolegů zvládá svou práci s rozvahou. Není to tady formální, lidé se nebojí v rámci srandy nebo z jinýho důvodu vypustit nějaké to lehce sprosté slovíčko. V relax zóne se pravidelně hraje stolní fotbal, lednice v uchynce je naplněná nealko pivem, na terase je zahradní nábytek. Taková neformální firemní kultura.Krom toho, co se týče mojí práce, tak mám tady možnost učít se nové věci a profesně se rozvíjet.Za mě spokojenost.

• flexibilní pracovní doba, příjemný kolektiv, vychlezená pivka (nealko) na pracovišti

• Pivo jako zaměstnanecký benefit, otevřená firemní kultura

• Neformální prostředí a přátelská atmosféra. Fantastický produkt, na který jsme jako Češi velmi pyšní (pivo)...
  • příliš mnoho projektů (většinou centrálních), které v českém prostředí nedávají smysl

Nákup

• možné kariérní posuny umožňuje zahraniční stáže politika firmy je zaměřena na kvalitu zaměstnanců a jejich vzdělání
  • prvně předchozí zaměstnance ukončí pozici a až následně dochází k náboru nového zaměstnance

Rozmanitou práci