CYRRUS, a.s.

Obchodování s cennými papíry a komoditami na burzách
prostor pro nápady zajímavé benefity podpora osobního rozvoje přátelský kolektiv

• Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního postupu

Nejvíce spokojen jsem byl s kolektivem :)

• Administrativa nedostava benefity. Zamestnavatel ma dojem, ze prace administrativni podpory neni dulezita.

• Nejvíce spokojen jsem byl s kolektivem :)
  • Na to že je tady firma více než dvacet let, tak bohužel musí pořád ve velkým kontaktovat potenciální klienty a stávajícím se dlouhodobě nedařilo vydělávat.
  • Náročné úkoly

V Cyrrusu se pracuje s penězi druhých lidí, kteří se díky Vám je rozhodnou investovat a to přináší riziko pro ně a pro Vás spoustu práce a stresu. Náročný úkol je i najít jehlu v kupce sena, nebo-li investora pro Cyrrus. Stojí to spoustu hodin na telefonu a hodně odmítnutí.

• CYRRUS je funkční brněnská firma s velkou pobočkou v Praze. Určitě tohle prostředí není pro každého, záleží co kdo dělá a chce dělat, ale pracuje se tu prostě dobře.
  • Změnil bych maximálně nějaké interní procesy, ale to se mění neustále.

• Z mé strany si nejvíce cením vstřícného přístupu svého zaměstnavatele, který, když potřebuji, tak mi vždy vyhoví. Ocení mou práci, důvěřuje mi, dá mi prostor udělat zodpovědná rozhodnutí. Celkově si myslím, že se snažíme udržet v Cyrrusu přátelskou atmosféru a dokázat ocenit jeden druhého. Podstupujeme mnoho teambuilding akcí, které nás stmelují a učí, jak společně vycházet a spolupracovat. Samozřejmě se vždy najde někdo, s kým nevyjdete (nemůžete se zavděčit všem),ale nic co by nějak extra trápilo.
  • Některé chování kolegů, ale hold se najde vždy někdo, s kým si nesednete.

• Nejvíce jsem spokojená s úzkým okruhem lidí, s kterými spolupracují. Dále také s tím, že si mohu uspořádat práci dle sebe.
  • S brněnským vedoucím front office, který mi často komplikuje mé fungování ve firmě.

• Společnost je otevřená inovacím a nápadům. Je tu spousta rozjetých projektů, na kterých dělají talentovaní lidi z různých oborů. Pokud člověk není pasivní, ale chce realizovat své nápady, najde zde podporu.
  • Skoro na všech pozicích se jedná o sedavé zaměstnání. Do "terénu" mimo kancelář se člověk dostane málokdy.

• Firma se stará o zaměstnance, umožňuje profesní i osobní rozvoj. Práce je různorodá, samostatná. Máme zkrácenou pracovní dobu, sick days a další zajímavé benefity. Pracovní prostředí je přátelské.
  • Změnil bych systém docházky.

• Cyrrus poskytuje netradiční pracovní prostředí, člověk zde má hodně prostoru na sobě pracovat a může se zlepšovat v mnoha ohledech. Vztahy ze zaměstnavatelem jsou férové a zaměstnanci nikdy nepřijdou zkrátka pokud si plní své pracovní povinnosti. V Cyrrusu reflektují názor zaměstnanců a jednání s nimi je transparentní. Osobně si cením dobrého kolektivu a netradičních firemních benefitů. Líbí se mi, že Cyrrus má tendenci se někam posouvat a vidím v něm zázemí stabilní společnosti se zkušeností a tradicí.
  • Jako v každé firmě se vždy něco najde, mám na mysli některé interní procesy, ale to vše je jen o přístupu a komunikaci. Nevidím zde tedy žádnou zásadní věc kterou by měl Cyrrus změnit.

• Dobra atmosfera na pracovisti a snaha vedeni o neustale zlepsovani na zaklade podnetu ze strany zamestnancu.
  • hluk na pracovisti, ale lze si zvyknout

• Kreativní prostředí Kariérní růst Schopnost být nejlepší na trhu Dobrá parta lidí

Práci bez přesčasů

Koho právě teď firma potřebuje?