Obchodování s cennými papíry a komoditami na burzách

• Kolektiv nadřízení a férové přístup. Za dobře odvedenou práci adekvátní odměna.
  • Občas přílišná byrokracie

před více než 1 týdnem

• CYRRUS není korporát hodně prostoru pro vlastní invenci dynamika přátelská atmosféra
  • komunikace

před více než 2 týdny

• Skvělý kolektiv. Podpora od od kolegů a nadřízeného.

• Velmi motivující prostředí Skvělá komunikace s nadřízenými Moderní zázemí Nabídka benefitů a možnost kariérního růstu.
  • Lepší propojení marketingu a prodeje zjednodušení procesů a systému velký tlak na kvantitu

• V Cyrrusu funguje skvělá týmová spolupráce, díky které služebně starší kolegové velmi pomohou i nejmladším. Pro nováčky v oboru je zde velká šance naučit se věci okolo finančního sektoru a zároveň dosáhnout potřebnou kvalifikaci. Zaměstnavatel společně s kolegy vždy maximálně pomůže s každou situací, která nastane. Cyrrus nabízí svým zaměstnancům velmi pestré benefity. Stačí když člověk chce něčeho dosáhnout a Cyrrus je firma, která dává svým zaměstnancům šanci mít úspěšný a spokojený život.

• Prošel jsem řadu firem zabývající se financemi. Všude bylo něco dobrého i něco špatného. Musím však konstatovat, že Cyrrus je TOP firma pro lidi, kteří chtějí něčeho dosáhnou, stát se odborníkem(značkou) v oboru a taky si slušně vydělat. Ale je to tvrdá práce, neustálé vzdělávání a týmová spolupráce. Takže pro "lenochy" a sólo hráče to asi ta pravá firma nebude.
  • S byrokracií a regulací, která podle mne ubírá akceschopnost firmě a tím zpomaluje jak firemní, tak můj růst.

• Super kolektiv, který si vzájemně vždy rád vypomůže. Práce V CYRRUS poskytne zázemí i úplným nováčkům v oboru a naučí je vše potřebné pro to, aby v tomto typu obchodu dosáhli úspěchu. Kdo dokáže máknout a u práce dokáže zapřemýšlet bude rozhodně spokojený...
  • Mnoho lidí, kteří sem přijdou jako úplní nováčci předpokládají, že se jedná o práci jako v některém z amerických filmů. Tato práce je náročná, což často odradí spoustu i slibně vypadajících lidí, kteří nedokáží udržet pracovní tempo. Starší obchodníci tak mnohdy ztratí spoustu času v zaškolovacích procesech mladších kolegů, kteří mají nejasnou představu o této práci.
  • Rozmanitou práci

Žádný z úkolů, které denně dělám nejsou stejné. Práce na akciovém trhu je velmi proměnlivá a každý den dokáže překvapit něčím novým. Práce s lidmi, ať už kolegy, nebo klienty je úplně stejná

• Mladý a příjemný kolektiv Příjemné pracovní prostředí Široká škála benefitů

• Po mém prvním roce ve firmě a třetím zaměstnavateli v oboru investic a finančních instrumentů můžu říct, že si Cyrrus získal moji loajalitu a z velkou většinou kolegů jsme přátelé i po práci, chodíme spolu sportovat, vídáme se i o víkendech. Pražská pobočka Cyrrusu předčila mé očekávání o práci.
  • Asi jako v každé práci je letos plný změn díky pandemii, někdy je jich příliš mnoho

• CYRRUS se snaží nabízet svým klientům služby, které jinde nenajdou. Není zde nikterak složitá organizační struktura a hlas každého zaměstnance tak jde slyšet. Když máte dobrý nápad, určitě je prostor jej prosadit.

Koho právě teď firma potřebuje?