W.A.G. payment solutions, a.s.

Pomocné činnosti související s peněžnictvím či pojišťovnictvím

• Práce v mezinárodním prostředí

Romantika malé firmy s velkým potenciálem k inovacím. Zajímavé projekty. Možnost se hodně naučit. Benefity, pružná pracovní…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 100 142 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Romantika malé firmy s velkým potenciálem k inovacím. Zajímavé projekty. Možnost se hodně naučit. Benefity, pružná pracovní doba, káva, čaj, ovoce na pracovišti, ping pong, multisport karta.
  • Chaos a neorganizovanost, nelogičnost organizační struktury. Velký technologický dluh z minula způsobený rapidním růstem firmy a businessu. Vše toto se postupně zlepšuje, ale prvotní šok dokáže odradit, než si člověk zvykne fungovat jinak než např. v procesně pevně řízeném korporátu a naopak sám tento stav zlepšovat. A na druhou stranu to dává mnoho svobody a kreativity a možnosti se prosadit s dobrým nápadem a přístupem.

• Společnost má zajímavé benefity a jasnou vizi.
  • Myslím si, že ve firmě by se měl obměnit střední management. Vše se nedá řídit a hodnotit jen na základě nepodložených čísel a excelových souborů. Občas je nutné použít vlastní rozum a nebát se prosadit názor - to zde chybí..

• přímý nadřízený pracovní prostředí zapálení některých kolegů možnost seberealizace u projektů využití jazykových dovedností
  • Nefunkčnost systémů Profesní slepota některých kolegů (HQ i lokální poočky) Nadměrný nábor drahých lidí za poslední 2 roky, bez vetší přidané hodnoty Velmi časté výjimky, neměří se všem stejně Výrazně lepší podmínky pro kolegy s cizím pasem Při řešení problémů, v některých oblastech, závislost pouze na jednom kolegovi

• Možnost realizovat vlastní nápady. Struktury nejsou ještě úplně korporátní, takže rozhodování netrvá nekonečně dlouhou dobu. Flexibilita v práci a pružná pracovní doba jsou největší plus.
  • Občasná tendence dělat z některých zaměstnanců nadlidi. Nadlidi neexistují.

• Přístup k moderním technologiím, dynamika, skvělý kolektiv. Domnívám se, že se spousta lidí snaží o to, aby se nám tu pracovalo dobře.
  • neplatí

• Flexibilní pracovní doba, firemní restaurace, příjemné prostředí, přátelská mezinárodní atmosféra, možnost seberealizace, inspirativní CEO, startup mentalita, i přes počet zaměstnanců stále nekorporátní prostředí, naopak spíše rodinná firma
  • Zastaralé IT systémy, hodně externích konzultantů, jejichž přínos je často diskutabilní, chaos v řízení některých projektů

• možnost rozvoje, aktivní využití cizích jazyků, přátelský kolektiv , příjemné zázemí s dobrou dopravní dostupností
  • komunikace napříč odděleními , neřízenost, nesmyslé nábory do IT department, technologicky zastaralé - dohání se

• Jsem spokojená s možností home office, s nabízenými benefity, s možností profesního růstu
  • Jsem velmi nespokojená s kanceláří na Pankráci. Bohužel už několikrát jsme upozorňovali na nepořádek a to jak v kuchyňce, na záchodech, v kanceláři. Utírání stolů téměř neexistuje, luxování koberců je velmi ojedinělé. Alespoň ale je snaha častěji vyklízet a umývat ledničky- ty jsou ale trošku nedostatečné na množství lidí.

• Najviac som spokojny s firemnou kulturou - dovera a priatelska atmosfera, taktiez velmi ocenujem ferove ofinancne ohodnotenie a mnozstvo benefitov
  • Obcas mam pocit, ze sa postupne vytraca osobny pristup - napriklad v rieseni aktualnych problemov - casto nemam prehlad na koho sa mozem obratit, je to pravdepodobne dosledok transformacie spolocnosti a rychleho narastu poctu zamestnancov

• prístup férovosť ohodnotenie voľnosť možnosť ovplyvňovať chod firmy osobný rozvoj
  • interná komunikácia občas zlyháva

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 10

Rozmanitou práci