W.A.G. payment solutions, a.s.

Vedlejší činnosti v dopravě

• Práce v mezinárodním prostředí

Najviac som spokojny s firemnou kulturou - dovera a priatelska atmosfera, taktiez velmi ocenujem ferove ofinancne ohodnotenie…

• Najviac som spokojny s firemnou kulturou - dovera a priatelska atmosfera, taktiez velmi ocenujem ferove ofinancne ohodnotenie a mnozstvo benefitov
  • Obcas mam pocit, ze sa postupne vytraca osobny pristup - napriklad v rieseni aktualnych problemov - casto nemam prehlad na koho sa mozem obratit, je to pravdepodobne dosledok transformacie spolocnosti a rychleho narastu poctu zamestnancov

• Romantika malé firmy s velkým potenciálem k inovacím. Zajímavé projekty. Možnost se hodně naučit. Benefity, pružná pracovní doba, káva, čaj, ovoce na pracovišti, ping pong, multisport karta.
  • Chaos a neorganizovanost, nelogičnost organizační struktury. Velký technologický dluh z minula způsobený rapidním růstem firmy a businessu. Vše toto se postupně zlepšuje, ale prvotní šok dokáže odradit, než si člověk zvykne fungovat jinak než např. v procesně pevně řízeném korporátu a naopak sám tento stav zlepšovat. A na druhou stranu to dává mnoho svobody a kreativity a možnosti se prosadit s dobrým nápadem a přístupem.

• Možnost realizovat vlastní nápady. Struktury nejsou ještě úplně korporátní, takže rozhodování netrvá nekonečně dlouhou dobu. Flexibilita v práci a pružná pracovní doba jsou největší plus.
  • Občasná tendence dělat z některých zaměstnanců nadlidi. Nadlidi neexistují.

• Jsem spokojená s možností home office, s nabízenými benefity, s možností profesního růstu
  • Jsem velmi nespokojená s kanceláří na Pankráci. Bohužel už několikrát jsme upozorňovali na nepořádek a to jak v kuchyňce, na záchodech, v kanceláři. Utírání stolů téměř neexistuje, luxování koberců je velmi ojedinělé. Alespoň ale je snaha častěji vyklízet a umývat ledničky- ty jsou ale trošku nedostatečné na množství lidí.

• Společnost má zajímavé benefity a jasnou vizi.
  • Myslím si, že ve firmě by se měl obměnit střední management. Vše se nedá řídit a hodnotit jen na základě nepodložených čísel a excelových souborů. Občas je nutné použít vlastní rozum a nebát se prosadit názor - to zde chybí..

• Spoločnosť sa postará o karierny rast zamestnanca, rôzne benefity a výhody pre zamestnancou, podpora od nadriadených a kolegov.
  • Neskoré reagovanie od niektorých oddelení z centrály. Neskoré informovanie o zmenách v cenníkoch PHM pri zmene zdroja.

• přímý nadřízený pracovní prostředí zapálení některých kolegů možnost seberealizace u projektů využití jazykových dovedností
  • Nefunkčnost systémů Profesní slepota některých kolegů (HQ i lokální poočky) Nadměrný nábor drahých lidí za poslední 2 roky, bez vetší přidané hodnoty Velmi časté výjimky, neměří se všem stejně Výrazně lepší podmínky pro kolegy s cizím pasem Při řešení problémů, v některých oblastech, závislost pouze na jednom kolegovi

• - se zmanou image firmy a rebrandingem - s kolektivem
  • - zdluhave posouvani terminu realizaci projektu (jak stehovani kancelari, tak budovani kantyny, dale protahovani implementaci noveho myta, nebo novehi IT systemu), - nefunkni systemy (neustale padajici servery, Outlook, nefunkcni stridave NAV4 nebo NAV16)

• Přístup k moderním technologiím, dynamika, skvělý kolektiv. Domnívám se, že se spousta lidí snaží o to, aby se nám tu pracovalo dobře.
  • neplatí

• Oceňuji celkovou přátelskou atmosféru, to, že firma táhne za jeden provaz a vedení i zaměstnanci se k sobě chovají hezky... vedení a firma se o zaměstnance zajímá, nemám zde pocit, že jsem jen stroj, mám zde pocit, že jsem člověk a že se zajímají o to co chci a potřebuji a snaží se mi vyjít vstříc... Ve srovnání s tím, co jsem zažila jinde, je to tady úplně úžasné... Neříkám, že je vždy vše perfektní, jsme normální firma, ale celkově je to tady asi to nejlepší, co jsme kdy zažila...
  • Myslím, že nic co by bylo potřeba zde psát:)

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 11