FORTUNA GAME a.s.

Činnosti heren, kasin a sázkových kanceláří

• Neformální pracovní atmosféra
  • Klidná práce

Dobry plat, ale na druhou stranu kolegove v i mimo IT castokrat nebyli placeni dobre. A bylo pro ne obtizne se posunou.

Porovnejte si FORTUNA GAME a.s. s těmito firmami

• Rozhodne vyšší platový příjem,9500 Kč měsíčně za víkendy , svátky a 12 hodinové směny mi nepřijde zrovna fér.

• Ze jsem byla sama "svym panem" na pobocce...
  • Platove ohodnoceni je mizerne...
  • Možnost práce při studiu

Tím, že je možnost naplánování pracovních hodin dopředu a možnost se s kolegou/kolegyní domluvit, je práce vhodná i při studiu vysoké nebo vyšší odborné školy nebo jakékoliv jiné školy, která se dá studovat dálkově. Moc si zde nevyděláte (i uklízečka má víc), ale jako brigáda ke studiu nebo přilepšení k důchodu dobrý. Práce je nenáročná, lze se při ní i ve volném čase učit.

Vše potřebné se naučíte při školení, práce není složitá, stáčí ovládat pc, být poctivý, ochotný a zodpovědný. Každý, co již má nějaké zkušenosti, by tam za ty peníze nedělal. I ve fabrice si vyděláte víc, ale pro prvotní nasbírání zkušeností je to dobré.

• Příjemná budova, lekce jógy zdarma
  • Téměř absence komunikace a jakéhokoli zadání, následně ovšem velmi arogantní výčitky "nedostatečné produktivity", extrémně zastaralé technologie, velmi negativní atmosféra v týmu
  • Uplatnění pro starší 50 let

Není mi znám důvod, proč by práce zde měla být čímkoli vhodná pro lidi nad 50 let.

• Klidnou práci

Teoreticky je asi možné chytit v openspacu zastrčenější místo, kde bude i větší klid, některé týmy mají výjimečně i oddělenou kancelář jen asi pro 8 lidí.

• hezké prostředí, sportovní vyžití (turnaje a události), úroveň kolegů, dobré vedení
  • sjednotit a zlepšit rozhodování top managementu, lépe změny komunikovat

(Jde o pohled z centrálního officu, ne pobočkové práce) Firma se snaží praktikovat agilní metodiku pro vývojové teamy i vedení a vrcholný management se snaží rychle reagovat na problémy a situace, tudíž je to firma velmi dynamická, která se často mění, reaguje na vývoj trhu, konkurenci apod., tudíž se člověk může potkat s různými situacemi, spolupracovat s mnoha rolemi a podobně.

• Ne, vůbec nic, nejhorší zaměstnání

• Nejvíce jsem spokojená s flexibilní pracovní dobou a možností home office.
  • Společnost je hodně dynamická a proto, není kladený dostatečný zájem o zaměstance. Procesy nejsou automatizované a zjednodušené a proto má někdo 2x víc práce, než ostatní.
  • Neformální pracovní atmosféru

Dress-code tady neplatí, pracovat můžete u stolu, ale taky na gauči, či v kavárne. Výkon je podstatnejší než sezení v kanclu 8,5h.

• Rozmanitou práci

Je pravděpodobné, že nebudete dělat jen to čemu odpovída Vaše pozice, ale hodně jiných věcí, kde se můžete rozvíjet.

• přátelský až rodinný kolektiv samostantnost
  • Mohli by více platit.

• nenáročná práce, stálá klientela
  • chování nadřízených, plat

• Dobra parta lidi, Homeoffice, prijemne prostredi, zajimava prace v oblasti sportu,
  • Min.aktivita HR smerem k zamestnancum, maly vyber benefitu, spatna komunikace mezi oddelenimi

• Kvartalni bonusy, auto pro soukrome vyuziti, organizaci casu
  • Muj primy nadrizeny byl totalne odriznuty od reality na pobockach a vse resil od stolu. Nemel svuj nazor, ridil se jen tim co mu kdo rekl a v mnohdy i jen klepy. Neumel prosadit nazor sveho tymu

Klidnou práci

Práce za na židli na počítačem. Někdy i hodinu nemusí nikdo přijít.