FORTUNA GAME a.s.

Činnosti heren, kasin a sázkových kanceláří

• Neformální pracovní atmosféra
  • Práce v mezinárodním prostředí

Dobry plat, ale na druhou stranu kolegove v i mimo IT castokrat nebyli placeni dobre. A bylo pro ne obtizne se posunou.

• Rozhodne vyšší platový příjem,9500 Kč měsíčně za víkendy , svátky a 12 hodinové směny mi nepřijde zrovna fér.

• Ze jsem byla sama "svym panem" na pobocce...
  • Platove ohodnoceni je mizerne...
  • Možnost práce při studiu

Tím, že je možnost naplánování pracovních hodin dopředu a možnost se s kolegou/kolegyní domluvit, je práce vhodná i při studiu vysoké nebo vyšší odborné školy nebo jakékoliv jiné školy, která se dá studovat dálkově. Moc si zde nevyděláte (i uklízečka má víc), ale jako brigáda ke studiu nebo přilepšení k důchodu dobrý. Práce je nenáročná, lze se při ní i ve volném čase učit.

Vše potřebné se naučíte při školení, práce není složitá, stáčí ovládat pc, být poctivý, ochotný a zodpovědný. Každý, co již má nějaké zkušenosti, by tam za ty peníze nedělal. I ve fabrice si vyděláte víc, ale pro prvotní nasbírání zkušeností je to dobré.

• plat lokalita muj tym
  • nekompetence chodbova politika

• Dobra parta lidi, Homeoffice, prijemne prostredi, zajimava prace v oblasti sportu,
  • Min.aktivita HR smerem k zamestnancum, maly vyber benefitu, spatna komunikace mezi oddelenimi

• Příjemná budova, lekce jógy zdarma
  • Téměř absence komunikace a jakéhokoli zadání, následně ovšem velmi arogantní výčitky "nedostatečné produktivity", extrémně zastaralé technologie, velmi negativní atmosféra v týmu
  • Uplatnění pro starší 50 let

Není mi znám důvod, proč by práce zde měla být čímkoli vhodná pro lidi nad 50 let.

• Klidnou práci

Teoreticky je asi možné chytit v openspacu zastrčenější místo, kde bude i větší klid, některé týmy mají výjimečně i oddělenou kancelář jen asi pro 8 lidí.

• hezké prostředí, sportovní vyžití (turnaje a události), úroveň kolegů, dobré vedení
  • sjednotit a zlepšit rozhodování top managementu, lépe změny komunikovat

(Jde o pohled z centrálního officu, ne pobočkové práce) Firma se snaží praktikovat agilní metodiku pro vývojové teamy i vedení a vrcholný management se snaží rychle reagovat na problémy a situace, tudíž je to firma velmi dynamická, která se často mění, reaguje na vývoj trhu, konkurenci apod., tudíž se člověk může potkat s různými situacemi, spolupracovat s mnoha rolemi a podobně.

• Prací v této společnosti jsem si zlepšila práci s penězi(rychleji zvládám počítat i složitější příklady ´´z patra´´), zákaznický servis.Poznala jsem díky ní několik skvělých lidí...se kterými se občas stýkáme ikdyž už nejsme kolegyně.
  • Na zaměstnance platil dvojí metr ze strany vedení,finanční ohodnocení bylo podprůměrné.

Uchazeči bez zkušeností(například absolventi) zde mohou získat zkušenosti práce s finanční hotovostí, komunikací s lidmi(v rámci zákaznického servisu),získat pracovní návyky. Které mohou uplatnit jinde(kde budou lépe finančně ohodnoceni) .

před více než 2 týdny

• s pracovní dobou.
  • Plat, pohrdavý a neférový přístup vedení.

• Slušné pracovní zázemí, nenamahavá práce. Práce s lidmi, která hodně ovlivňuje váš pracovní den. Počet návštěv zákazníků se liší pobočka od pobočky, v některé pobočce se nezastavíte celý den a jinde čekáte někdy hodinu než někdo přijde. Jste většinou sami na pobočce, tak si svou práci řídíte sami.
  • Pracovní ohodnocení mzda, není rozdíl mezi déle pracujícími a novė nastupujícími zaměstnanci. Malý výběr benefitů, většinou je to dělané pro hlavní město.

• Ne, vůbec nic, nejhorší zaměstnání

Dress-code tady neplatí, pracovat můžete u stolu, ale taky na gauči, či v kavárne. Výkon je podstatnejší než sezení v kanclu 8,5h.

Klidnou práci

Práce za na židli na počítačem. Někdy i hodinu nemusí nikdo přijít.