cover photo
Činnosti agentur zprostředkujících práci

• benefity (zejména kurzy cizích jazyků) - work/life balance - umístění kanceláří
  • Můžu nabídnout pouze zkušenost z pozice Recepční/Team Assistant. Tato pozice sama o sobě je fajn, v podstatě nenáročná. (Pokud se zrovna nemusíte vláčet s 10 kg brožur v dresscodu na poštu, což mi v dnešní době už přijde jako fail a určitě to šlo zařídit jinak.) Opravdovou výzvou na této pozici se stává až naprostý nezájem zaměstnavatele o zaměstnance na recepci. Ve firmě se jen těžko dočkáte uznání nebo respektu. Pro velkou část kolegů jste to nejposlednější z posledního. Ačkoliv se jedná o personální agenturu, v tomto případě opravdu platí, že kovářova kobyla chodí bosa. Za celou svou dosavadní kariéru jsem se v žádné firmě nesetkala s člověkem více nekompetentním pro svou pozici, než byla moje nadřízená. Byla velmi konfliktní a hrubá (a to i vůči klientům a návštěvám). Její jediná přednost byla schopnost delegovat svoji práci na nás, aby se v její pracovní době hezky ztratily pravidelné dlouhé cigaretové pauzy, pozdní příchody a předčasné odchody. Navíc si nemyslím, že by se v personální agentuře (nebo kdekoliv) mělo stávat, že tam bude nevybíravé chování. Konstruktivní zpětnou vazbu jsem za celou dobu svého působení nedostala ani jednou a můj výstupní dotazník byl nakonec “přikrášlen”. Zároveň jsem si nemohla vzít dovolenou delší než 3 dny a zajít si k lékaři byl taky většinou problém. Ve výpovědní lhůtě se chování zaměstnavatele ještě zhoršilo. Jak už tady někdo psal “chování zhrzené milenky.” Ve firmě je toho tolik špatně, co se týče přístupu k zaměstnancům, že by to vydalo na knihu, a spoustu věcí sem ani nesmím napsat. Ve finále jsem tuto práci (hlavně díky své nadřízené) nenáviděla a frustraci z práce si nosila i domů. Po výměně HR oddělení se navíc už ve firmě ani nemáte na koho obrátit s případnými problémy. A bohužel nemluvím jen ze své zkušenosti, ale i několika kolegů, kteří během mého působení odešli ze stejných důvodů. Recepční se tam střídají v 3 měsíčních intervalech. Za mě do Graftonu asi klidně ano, ale na pozici a na pobočku, kde jsem byla určitě už více ne.

• Vstricnost
  • s necim

• - work/life balance - plat - bezni zamestnanci vesmes fajn lidi - kancelare
  • - s novym vedenim podpora donaseni na druhe, neduvera - prakticky neexistence externich skoleni pricemz kvalita internich skolitelu sla diky velke fluktuaci dolu - byla poradana charitativni sbirka kdy firma slibila prispet stejnou castkou jakou vybrali zamestnanci coz se nasledne velmi pravdepodobne nikdy nestalo - prislo mi to velmi nefer

zaměstnanec nic nevyplnil

• Jedná se o agenturu práce, zaměstnání tedy bylo zprostředkované. S agenturou byla vždy skvělá komunikace, rychlé jednání, vstřícnost.
  • Agentuře nemohu nic vytknout.

• benefity
  • sobeckost lidí na pracovišti

• Dobrá dostupnost do kanceláře Možnost navázání kontaktu a spolupráce se zajímavými lidmi Rozvoj obchodních znalostí
  • Neskutečně špatný systém odměn Velice malý fix, který patří k nejnižším v oboru Strhávání bonusů v případě ukončení pracovního poměru u kandidáta ( ikdyž práce byla odvedena )

• Férový přístup, super atmosféra, fajn lidi
  • Plat by mohl být vyšší

• Tým spirit!

• Mzda
  • Získali ze me informace a zkušenosti a pak odkopli.

• Super benefity, ferova mzda
  • Velky tlak na vykon, nepruznost procesu, malo vykonny PC

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy