Přibližně 1 999 zaměstnanců
Činnosti související se zpracováním dat a hostingem

• Pracuji v tymu, kde je kazdy profik a proaktivne se snazi prispet k chodu aplikace. Kazdy dela to, co ma (konecne). Nadrizeny naprosto rozumi nasi pozici a podporuje nas, navrhuje, co by se dalo zlepsit a dava vecny feedback. Vydaje na ruzna skoleni. Anglictina je v podstate oficialni jazyk. Benefity, 6x sick days, 25 dni dovolene, rocni bonus, cafeteria, skvely plat (zalezi na pozici)
  • Je to obr korporat, kde se kazda zmena musi probrat zleva doprava, shora dolu a naopak, takze to trva neskutecne dlouho. Nektere tymy nejsou moc ochotne pomoci a ani svoji praci nedelaji na vybornou. Nevyrazne kancelare plne stolu bez relax zon.

Nejvetsi logisticka firma na svete pouziva velke mnostvi technologii.

• Řád a pravidla

Jelikoz jde o korporat, procesy tu jsou nastaveny tak, aby se nemohla udelat chyba a zmeny jsou minimalni.

• Jako zaměstnanec jsem obecně spokojen, především z těchto důvodů: - dobrý plat i benefity - slušná work-life balance - fajn kolegové a převážně i nadřízení
  • Jako profesionál jsem nespokojen, především z těchto důvodů: - rigidní, byrokratické, mnohdy nefunkční procesy - tunelové vidění - pravá ruka neví, co dělá levá - řízení vývoje hrozné (fixní vodopád s agilní fasádou) - kvalita softwaru odpovídá kvalitě řízení vývoje - malá šance cokoli ovlivnit z pozice developera - malý zájem na inovacích (otevřeně to ale neuslyšíte)

• Velká forma se zázemím, moderními prostory a vybavením (laptop, softver atd.)
  • Malý ohled na potřeby zaměstnanců. Chybí balanc mezi prácí a soukromým životem.

• Příjemné pracovní prostředí, flexibilní pracovní doba, velmi slušná mzda a benefity

• Lidé na odbornějších pozicích byli zpravidla na svém místě a byli ochotni pomoci v případě, když jsem je kontaktoval přes IM.
  • Na pozicích zákaznické podpory zpravidla nejsou lidé, kteří by rozuměli IT či se o obor nějak zásadně zajímali (fanoušky her nepočítám). Z toho pak plynou problémy při poskytování podpory a navrhování změn pracovních postupů - člověk je konfrontován s neporozuměním či jsou jeho podněty některými lidmi dokonce vnímány jako útok na jejich odbornost. Přitom dochází k vytváření prostředí, kde panuje až jakási pověrčivost vůči tomu, jak funguje IT - je nutné dodržovat zavedený postup, ačkoliv nikdo netuší, proč je právě on funkční; případně dochází k vytváření naprosto absurdních vysvětlení opřených o nelogické konstrukce, jejichž platnost by jakýkoliv alespoň průměrný Windows admin dokázal spolehlivě vyvrátit. Jedná se o kulturu receptů a zavedených postupů, protože z definice typu práce není čas na nějaké hlubší analýzy či zásadní zvyšování odbornosti.

• It is german company. Structured, corporate world. You are only cell in excel. It has + and -.
  • More parking places.

• Multikulturní prostředí Úzká spolupráce s kolegy i zákazníky z různých koutů světa Možnost využití jazyků Příjemné pracovní prostředí

• + Pomerne neformalni atmosfera + Multikulti prostredi + Stabilita firmy
  • - opravdu velka koncentrace neschopnych nemakacenek, na ktera drou ostatni slusni zamestnanci :( - pristup typu "delame to tak xxx let, tak proc to menit" - odmitani zodpovednosti, management to neresi - v IT centru resi dress kod... - nekteri manageri maji problem s homeofficem vic nez 1x tydne - spoluprace s malajsii a indii je katastrofalni, ale to je vsude stejny :D

• Pružná pracovní doba a home office je k nezalacení! Práce je zajímavá, milí kolegové, mezinárodní prostředí, slušné benefity, vstřícnost nadřízených, fakt dobrá firemní kultura.
  • Velká fluktuace a recruitování lidí, kteří jsou neschopní.

Nákup

• Jazyky, multikulturni prostredi, moznost profesniho rustu, moznost cestovat, firemni benefity - nadstandartni zdravotni pece i pro deti, kultura, sporty, stravenky, homeoffice, volna pracovní doba, firemni auto, prispevky na benzin, vzdelavani, kolegove atd...
  • Velky kolos, nekdy tezke prosadit zmenu.

Koho právě teď firma potřebuje?