Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát

74 hodnocení s 53 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Vedli mě na úrovni brigádníka - studenta, který nesmí, ač má s problematikou větší zkušenosti než oni, do ničeho mluvit. Když jsem se o to pokusil, nepochopili, neznali, chtěli dokázat, že jsem neschopný. Nebylo se ke komu odvolat, protože vedoucí byla kamarádkou a dlouholetou spolupracovnicí nadřízené vedoucí a tak dále. Výše by člověk nenašel už vůbec pochopení, protože šlo o naškrobené akademické prostředí a činnost, kterou jsem vykonával, byla jen jakýsi přívažek. Důležitá byla čísla, počty a pokud měl člověk jiný kvalifikovanější názor, odkádrovali mě a už se to se mnou vezlo.

Ještě bych snad uvedl, že řešení nějakého úkolu, pokud jste obyčejný zaměstnanec, je nepřekonatelný problém hlavně co se týče spolupráce mezi odděleními. Z obyčejné věci, která by se někde jednoduše vyřešila, vysvětlila, je problém, který se téměř nedá vyřešit. Každý si hlídá teplé křesílko, svůj píseček ... Karlova Univerzita je však velký moloch - jinak je to na Rektorátu, jinak je to na fakultách a záleží na kterých. Opakuji, že se vstřícností MFF jsem byl 15 let spokojen!
Avatar

Zaměstnanci si tu pochvalují:

Ukázat další

Univerzita Karlova tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?