Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Programování

• Ve firmě panuje přátelská atmosféra. Člověk se nemusí bát přijít za kýmkoliv z firmy s žádostí o pomoc. Firma je plně otevřena svým zaměstnancům a na pravidelných setkáních se zaměstnanci informuje i o klíčových rozhodnutích.

• Pokud člověk jeví zájem, má možnost se dostat k zajímavým technologiím a problémům. Snaha mít mindset otevřený nápadům, jak posunout práci o kus dál a nepřešlapovat stále na jednom místě. Spousta kolegů se zkušenostmi, které jsou ochotni sdílet.

• V celé firmě je velmi přátelská atmosféra a dá se otevřeně bavit nejen mezi lidmi z týmu, ale klidně i samotným zakladatelem firmy nebo někým z managementu. Shopsys bez debaty patří na špičku firem, které v Česku vyvíjí e-shopy na míru. Pokud chcete dneska stát u tvorby významných e-shopů u nás, tak máte buďto možnost najít velkého hráče, který na to má vlastní in-house tým, a nebo pracovat v Shopsys. V Shopsys budete mít navíc po boku kolegy, kteří mají zkušenosti již z mnoha implementovaných projektů.
  • Paradoxně bych chtěl, aby nebylo tolik již implementovaných e-shopů. Zkušenosti z nich bych chtěl ponechat, ale nemuset jich tolik podporovat. Shopsys dříve dělal na dnešní poměry malé zakázky a tím se došlo do stavu, kdy je běžících e-shopů několikanásobně více než zaměstnanců. Pak už z principu musí někdo, kdo je podporuje, přeskakovat z jednoho projektu na jiný a to není zdaleka ideální. Naštěstí poslední roky se daří zaměřovat na velké zakázky, kde se dá dlouhodobě soustředit na jeden projekt. Také se daří přecházet z vodopádového způsobu vývoje na agilní. Kdybych měl ale kouzelnou hůlku, tak bych chtěl nechat zmizet legacy projekty, které ubírají čas a energii, které by se daly věnovat těm několika novějším a velmi zajímavým.

• Získávání zkušeností, super kolegové a nadřízení

• Kolektiv je perfektní, pracoval jsem v několika firmách a to co jsem zažil v Shopsys jsem ještě nezažil ....
  • Na svačiny, které platí zaměstnavatel je jen ovoce ... trochu masa by se i šiklo.

• Kolektiv, pracovní prostředí, ochota řešit profesní i osobní problémy spojené s firmou. Možnost práce z domu i ze zahraničí. Flexibilní pracovní doba.
  • Zdokonalení některých interních procesů.

• kolektiv byl super a firma mi pomohla vyrůst osobnostně i profesně.
  • Zlepšil bych komunikaci vedení vůči zaměstnancům. Zlepšil bych benefity a uvolnil více atmosféru.

• V Shopsysu je super, že si lidi pomáhají a snaží se se zákazníky komunikovat narovinu. Pokud něco interně nefunguje, tak se to lidi nebojí komunikovat a řeší se to. Je tu snaha se posouvat a zlepšovat. S kýmkoliv jsem se potkal, tak jde vidět že se opravdu snaží pomáhat klientům a spolupracovníků. A k tomu všemu tu funguje agilní vývoj, tak jak má. Ale s vědomím, že je to cesta ... ne konečný stav.
  • Mrzí mě že ne všichni tu mohou být úplně spokojeni a není v silách firmy všem vyhovět. A proto se setkáváme i s odchody za zajímavějšími nabídkami, nebo lepším platem. Další nevýhodou je, že se aktivně nepoužívá angličtina. Hlavně proto, že k tomu není důvod. Ale každý zaměstnanec má nárok na lekce angličtiny, placené firmou. Což je velké plus.

• Možnost pracovat pro největší e-commerce hráče na trhu a rozvíjet se.

• Svoboda v práci na prvním místě. Tam kde je Shopsys teď, budou firmy za pár let všechny, pokud budou chtít udržet své zaměstnance.
  • Okolí firmy je nic moc. Málo zeleně.