Vývoj, prodej a implementace systémového nástroje

• Home office je skvělá příležitost skloubit pracovní a soukromý život, což je pro mě největší benefit
  • Aplikace je velmi rozsáhlá a je těžší se orientovat ve všech částech.

tento týden

• Vážím si především flexibility, kdy mohu zvládat práci na částečný úvazek z domova a péči o menší děti. Dále mě moc baví různorodost práce, nové podněty. A pokud potřebuju poradit, je tu prima tým lidí, na které se mohu spolehnout.

• - Oceňuji postupné zaškolení s mírou obtížnosti, kterou jste schopni zvládnout. - Kolegové jsou ochotni poradit s úkolem na kterém pracujete. - Dostatečný čas na vypracování úkolu. - Home office. - Vybavení a bonusy.
  • - Uvítal bych více školení.

• Jako rodič nejvíce oceňuji práci z domova, žádné dojíždění, či stres a výdaje s dopravou. Je důležité si rozdělit čas na práci a rodinu ale s firmou jako je ExTech s.r.o. je to snadné. Nadřízení i spolupracovníci jsou profesionálové na svých místech. Šéf je skvělý, férový člověk, velký profesionál ale zároveň si udržuje lidskost. Kontakt se zaměstnanci je na denním pořádku, nejde daleko pro pochvalu ale zároveň vám vždy upřímně řekne, že jde něco zlepšit a udělat lépe. Cítím opravdovou vděčnost za příležitost v takové firmě pracovat.
  • Ani po letech nemám žádné negativní zkušenosti či výtky.

Jelikož se firma ExTech s.r.o. rozšířila do více jak 15 zemí světa, je zdokonalení a využití cizích jazyků na denním pořádku. Cizí jazyky nevyužijete jen při komunikaci se zákazníky, ale zároveň s kolegy při pracovních schůzkách a poradách.

• Jistotu a stabilitu

Firma je postavena na velmi stabilních základech, stále se rozvíjí a je o ní velký zájem. Firma ExTech s.r.o. je na trhu již několik let a za posledních cca 10 let se rozšířila do více jak 15 zemí světa.

Kvalita, kontrola kvality

• Oceňuji možnost práce při studiu vysoké školy. Firma umožňuje profesní růst a nabízí zajímavé příležitosti. Práce na home office je zajištěna firemním počítačem.
  • Práce na home office není pro každého

• Flexibilní pracovní doba, práce z domu bez nutnosti dojíždění. Kolegové, kteří jsou ochotni kdykoli poradit.Tolerantní nadřízený. Zajímavá práce, ve které je prostor pro nové nápady a zlepšování se.
  • Zatím ne.

• osobní přístup k lidem přiměřené výzvy podle schopnosti jedince home office

• - Možnost homeoffice (není to pro každého, vyžaduje to disciplínu, ale je to super) - Skvělý šéf, který umí pochválit - to je základ kvalitní firmy a spokojených zaměstnanců - Komunikace v angličtině a se zákazníky z ciziny - možnost zlepšovat si angličtinu - Možnost nastavit si výši úvazku, v závislosti na škole - Možnost scházet se u společné večeře - Variabilita práce, nikdy neděláte to samé a trochu "vzrušení" (často přesně nevíte, jakou práci druhý den budete dělat) - Poskytnutí pracovního PC - Zajištění internetu
  • Po skoro třech letech práce v této firmě mě opravdu nenapadá ani maličkost, které by mně vadila, či s čím bych nebyla spokojena. Jsem velice vděčná, že v této firmě můžu pracovat.

• Mohu si práci rozvrhnout, jak potřebuji. Mám kolem sebe lidi, kteří mi vždy pomohou Rozmanitost práce Flexibilita