Black & Decker (Czech) s.r.o.

Výroba ručních mechanizovaných nástrojů

• Rozmanitá práce

Spolupráce s kolegy napříč všemi odděleními

• Lepší přístup k zaměstnancům

• Spolupráce s kolegy napříč všemi odděleními
  • Přístup a jednání s lidmi, koncepce a vize, pracovní vytíženost zaměstnanců, práce s talenty, podpora ze strany managementu

• kvalitní zázemí nadnárodní společnosti
  • školení zaměstnanců a k tomu patřičné ohodnocení

• Ochota vyjít vstříc
  • Urcite prace na normy, které se nedají splnit a tim padem odchází zaměstnanci, kteří svou praci dělají dobře, ale ne dle časových tabulek.

• Zázemí, finance, kolegové..
  • Neplatili domluvy vyřčené při přijímacím pohovoru, otočení reality a slibů v prospěch vedení, jak potřebovalo..není to o firmě, ale člověku
  • Jistotu a stabilitu

Stabilní firma, dobré zázemí, v portfoliu dobrý produkt se jménem kvality a historií..

• Rozmanitou práci

Cestování, řešení nestandardních úkolů..

• Po dvou letech a mém povýšení si můj pan team Leader vybral ke snížení stavu mě ,své kamarády co tam má kteří přijdou jednou za týden by nevyhodil ,Black Decker velmi nespokojen důvěra zadna odměna žádná pochvala neexistuje nefér jednání jak dlouho jste zaměstnan nezájem jste překážka ostatních tak jdete viz můj příklad tento měsíc

• Práce, která baví. Fajn kolegové. Naučili mě být flexibilní. Možnost příplatků za přesčasy. Zázemí velké společnosti. Dbá na bezpečnost lidí.
  • Přetíženost některých zaměstnanců. Přesčasy jsou "dobrovolně povinné". Přístup k lidem obecně není příliš příznivý, k zaměstnancům se chovají spíše jako k číslu v tabulce. V této firmě chybí lidskost. Nezájem vedení firmy o udržení kvalitních lidí. Zaměstnanec si nemůže dovolit mít vlastní názor, nespravedlivý přístup k některým zaměstnancům je pro některé nadřízené standardem. Zvýhodňováni jsou všehoschopní kariéristé a různí patolízalové. Většina lidí na vedoucích pozicích nemá odpovídající vzdělání, nemají potřebné znalosti, vše se učí za chodu.
  • Řád a pravidla

Zaměstnanec je povinen se vykázat prostřednictvím elektronického čipu pro začátek a konec práce, nebo odchodu na svačinu a toalety. Během pracovní doby smí zaměstnanec opustit své pracoviště jen se souhlasem svého přímého nadřízeného a to jen na nutně nezbytnou dobu. Zaměstnanec je povinen nosit předepsané pracovním bezpečnostní oblečení a dbát na bezpečností nařízení. Při porušení je srážka ze mzdy. Zaměstnanec smí mobil použít pouze ve vyznačeném prostoru. Při porušení je srážka ze mzdy nebo okamžitá výpověď. Kouřit se smí pouze ve vyznačeném venkovním prostoru. Při porušení je okamžitá výpověď. Je povinnost zaměstnance akceptovat namátkové kontroly na alkohol a drogy. Při pozitivním testu je okamžitá výpověď. Je nutné dodržovat pravidla pro fungování "gemba kaizenu". Je nutné akceptovat kamerový systém na pracovišti.

• Práci v mezinárodním prostředí

Uplatnění pro lidi bez zkušeností Jasně určená náplň práce Rozdílné nároky na pracovníky Stabilita a budoucnost firmy Výhodou je jazyková vybavenost Řád a pravidla dle mezinárodních norem Pravidelné vyplácení mzdy

před více než 1 týdnem

• Jde se na vsem domluvit

Kvalita, kontrola kvality

• Teambuildingove akce, tématické večery, akce pro zaměstnance, zaměstnanecké slevy, napomocni kolegové, velmi příjemné pracovní prostředí spíše 'rodinne' firmy, co do počtu zaměstnanců,

• Ziskal jsem a ziskavam mnoho zkusenosti a velice dobre se mi pracuje s kolegama. Navic cloveka musi prace bavit a ne ji delat s nechuti a me ba i a delam ji rad.
  • Vadi mi, ze nekteri zamestnanci nedokazi ocenit to jak je firma plati a co pro ne dela.

Rozmanitou práci

Cestování, řešení nestandardních úkolů..