Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

Výroba pilařská a impregnace dřeva

• Pružná pracovní doba
  • Neformální pracovní atmosféra
  • Práce v mezinárodním prostředí

Velmi oceňuji důvěru, kteru ve mě firma a mí nadřízení vkládají. Stejně tak jsem velmi spokojená s kolegy a atmosférou, která…

• Velmi oceňuji důvěru, kteru ve mě firma a mí nadřízení vkládají. Stejně tak jsem velmi spokojená s kolegy a atmosférou, která ve firmě vládne. Není problém se na cokoliv zeptat, vždycky někdo poradí a pomůže.

• 1. Zalezi na kvalote odvedene prace a ne odsezenych hodinach 2. Plati predpoklad, ze spokojeny zamestnanec pracuje dobre a podle toho se k nam spolecnoat chova. 3. Pruzna pracovni doba a spousta zamestnaneckych bonusu 4. Duvera
  • V nasem miste pouze pracovni prostor. Openspace je zpatecnicke reseni, ve kterem se nepracuje efektivne, navzdory predstavam nejyssiho vedeni o opaku. V dobach, kdy jsme sidlili v mensich kancelarich, bylo vse privetivejsi. Nelze vetrat, pustit normalni vzduch, neexistuje misto, kde by byl clovek sam a mohl se koncentrovat , klimatizace je vrazedne zarizeni...to je jediny skraloup na firme, kterou jinak bezmezne adoruji

• Worklife balance Pratelsky pracovni kolektiv Pekne pracovni prostredi Pestra napln prace Spousta celofiremnich akci

• 1. Skvělá firemní kultura - žádné vykání, minimální tlak z vyšších pozic 2. Finanční ohodnocení je na vyšší úrovni v porovnání s jinými společnostmi v Ostravě na prakticky stejné pozici 3. Pěkné kanceláře a dostupný hardware - openspace je někdy zápor, ale je to spíše lidský faktor bezohlednosti, když se lidi prochází po firmě a nerespektují kolegy v jiných týmech 4. Supr spolupráce v rámci týmu - může se samozřejmě lišit tým od týmu 5. Pravidelné firemní snídaně, mini home-made fitness, dárkové balíčky k Vánocům
  • - spolupráce mezi týmy je často tristní a sebestředná - některé interní nástroje (i ty důležité, na kterých stojí značná část businessu) běží na zastaralých technologiích, nejsou udržované a způsobují zbytečnou přítěž, když dojde na jejich využití - - s předchozím bodem souvisí větší soustředění na "velké" změny, které obnáší hromadu času, zdlouhavých procesů a slibů - Švédsko-Finská mentalita je sice uvolněná a příjemná, ale jejich přístup ve stylu "my jsme business a Vaše doporučení z IT nás nezajímají, chceme to tak a tak", není vždy povzbuzující - HR a Marketing by mohlo začít propagovat firmu hlavně jejím přístupem k životnímu prostředí, sustainability, výrobě papíru a zpracování dřeva, protože je teď trend o tom hodně mluvit, tak proč neoslovit nějaké ty "influencery" o spolupráci...

• Přátelská firemní atmosféra Odpovídající platové ohodnocení Zajímavé projekty Možnost školení, cest do zahraničí

• Velmi dobrá firemní kultura
  • Nadřízenost určitých národností v manažerských pozicích

• firemní kultura na bázi důvěry, férové platové podmínky a bonusy, zodpovědný přístup firmy k životnímu prostředí, časová flexibilita
  • někdy je toho moc :-)

• Jistota práce, možnost kariérního růstu. Všichni pracovníci tvoří jednu velkou rodinu. Nové kancelářské prostory. Možnost práce z domu. Pracovní mobil a notebook. Roční bonusy, spousta výhod a příspěvků od zaměstnavatele.