TEMPO TRAINING  & CONSULTING a.s.

Vzdělávání

• Náročné úkoly

Porovnejte si TEMPO TRAINING  & CONSULTING a.s. s těmito firmami

• Velice schopný tým lidí, který ale šlape jak si řekne investor, který nenechává prostor vlastní realizaci.
  • Hlavní slovo má investor, který má ve zvyku najmout vysoký počet zaměstnanců za vysoké platy a poté velkou část vyhodit. Není to pro lidi, kteří chtějí započít projekt, které by měli jako své "dítě".

• Vstřícnosti při nástupu.
  • Platové podmínky byly zdánlivě vynikající, Bohužel po zkušební době spadnete na minimum. Provize z prodeje vidíte až když EU vyhlásí nové dotační výzvy a to může být klidně i za rok. Doporučuji tedy upravit odměňování.

• Není to pro každého, pro ty co chtějí kariéru je to super, ostatní se trápí a dlouho nevydrži

• Rozmanitá práce, vysoký plat, snaha vyjít vstříc s čímkoli o co si zaměstnanec řekne
  • vysoká míra psaní reportů, což je ale pochopitelné vzhledem k množství činností, které zaměstnanci mají
  • Volnost a samostatnost

Lidé ve firmě mají možnost navrhovat všelijaké změny v procesu a chodu firmy, mohou přijít s novými nápady a podílet se na realizaci od A až do Z. "Oceníme dobré nápady" není zde jen nějaká prázdná fráze, ale hodnota, kterou si zde zaměstnavatel cení.

• Rozmanitou práci

Tím, že mají zaměstnanci možnost přicházet s novými nápady a podílet se na realizaci, mohou se dostat a zkusit si všechny činnosti spojené s realizací.

• Rozvoj - zaměstnanec se osobnostně i profesně velmi rozvíjí. Kariéra - ve firmě jsou velké možnosti kariérního růstu. Je to jen o zaměstnancích, jak moc jsou loajální a chtějí kariérně růst. Platí "Bez práce, nejsou koláče".
  • Více flexibilní pracovní doba (odpoledne)

• Jako personalista zde pracuji již více než rok a jsem zde spokojený. Procesy jsou zde nastaveny logicky a evidentně to funguje. Jen je škoda, že zde není více času na headhunting, ale to se z mého pohledu vyvažuje rozmanitostí obsazovaných pozic.
  • Mohli by tvořit více specializované týmy k náboru specifických pozic.

• Super zkušenosti a praxe. Doporučuju, naučil jsem se zvládat multitasking, rozumím HR, zákoníku práce. Rozvoj osobnosti, každým dnem si rozšiřuju obzor.
  • Nic mě nenapadá. Možná časové náročnější práce, ale když tě ta práce baví, ani to nevnímáš. Já jsem spokojený.

• V této práci jsem naprosto spokojená. Mám tady ten nejlepší kolektiv, který jsem si mohla přát. Moje manažerka působí spíše jako mentorka a je velmi vstřícná, chápavá a můžu se na ni spolehnout.
  • Jediné co bych změnila, tak je zaměstnat více mužů, ale na tu administrativu by si asi museli zvyknout.

• Super prostředí, které vás denně inspiruje k novým přístupům, jak dojít k vytyčeným cílům. Každý den řeším také nové úkoly, práce pro tuto firmu opravdu není stereotyp.
  • Trochu mi chybí kancelářské potřeby, které nejsou dodávány včas.

• Největší spokojenost jsem měla jednoznačně s kolektivem, firma seskupuje zajímavé a schopné lidi, kteří se v týmu dokážou navzájem podpořit. Fakt nejlepší kolektiv, co jsem kdy měla. Palec nahoru. Ve firmě to šlape, stabilně zavedený systém a chod firmy.
  • Menším mínusem je parkování. Firma nemá vyhrazené parkoviště, parkovala jsem kolem okolních domů.
  • Pružnou pracovní dobu

Flexibilní start pracovní doby je příjemným benefitem.

Firma nabírá i čerstvé absolventy s potenciálem.

Rozmanitou práci