Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.

Výroba nealkoholických nápojů

• Možnost kariérního postupu

Benefity jako 2x sick day, týden dovolené navíc, zaměstnanecké fasování nápojů, pitný režim zdarma, nápoje z kávomatů zdarma,…

• Benefity jako 2x sick day, týden dovolené navíc, zaměstnanecké fasování nápojů, pitný režim zdarma, nápoje z kávomatů zdarma, přátelská atmosféra na pracovišti, týmová soudržnost, týmové akce, odměny za prodeje jak finanční formou tak i ve formě dárků, kafeterie (zaměstnanecký portál s nabídkou slev u partnerských firem), závodní lékař, masér zdarma
  • Zvýšit základní plat. Řadoví zaměstnanci nejsou dostatečně finančně ohodnocení.

• Nejlepší kolegové a tym

• Výborný kolektiv a mnoho šancí se učit nové věci a rozvíjet. Firma si snaží udržet kvalitní lidi, pokud jste s něčím nespokojeni a chcete změnu, interní změna pozice nebo činností není nemožná. Široké portfólio benefitů, dá se vybrat, co se vám bude líbit. Fungují flexibilní pracovní podmínky, flexibilní pracovní doba i home office, ale samozřejmě záleží na oddělení a na manažerovi. Díky poloze je naprosto bezproblémové parkování přímo před firmou na velkém parkovišti, případně zastávka mhd je hned před firmou. Prostory v praze navíc nově prošly office refreshem. Poměrně často se konají různé firemní akce.
  • Je to velký korporát řízený z Řecka. Procesy jsou někdy opravdu otravné, zdlouhavé a zpomalují práci. Jednotlivá oddělení na sebe umí házet vinu za chyby jeden na druhého. Někdy je až moc přetvářky ze strany managementu, jak je všechno super a jsme jedna velká rodina.

• Vypláceli mzdu včas, super jídelna pro zaměstnance

• pracovní kolektiv atmosféra inovativnost
  • platové ohodnocení

• FIremní kultura se značně změnila a zhoršila. Přednost se dává expatům a znalostem z jiných zemí. Jsme zpoutáni procesy a rozhodnotím z jiných zemí. Chybí zájem o zaměstnance a české zákazníky

• Vedeni by si melo vyzkouset nizsi pozice, aby dokazalo lepe strategicky premyslet a ne delat veci, ktere se casto nedokonci, nedavaji smysl. Vedeni by melo casteji osobne navstevovat zakazniky, zejmena kdyz o ne prichazime (ty velke).

• Zajimavy brand, velka zkusenost "jak veci nedelat"
  • Pristup reckosrbskeho managementu k lokalcum, excelove tabulky a prezentace jsou modlou, ktera firmu opravdu nespasi. Juniorita vedoucich pracovniku bez schopnosti ocenit prinos ostatnich. Pomluvy napric spolecnosti, neschopnost prijmout zpetnou vazbu.

• Výplata v termínu na účtě, spoustu zajímavých benefitů, firemní akce
  • Často nám měnili rajóny, Hodně zaměření, ktere nebylo reálné stihnout v pracovní době, bonusové složky nastavené tak, že jsme chodili se základem domů, dřív to tak nebylo, jde to tam od" 10 k 5 "

• Profesní růst - v rámci oddělení i možnost interních přestupů Kolegové - jsou skvělí a vždy pomůžou :-) Kantýna - otevřená několikrát za den a vaří celkem dobře Benefity - široké portfolio Autobusová zastávka za rohem
  • Kvůli nízké nezaměstnanosti v ČR je fluktuace lidí ve firmě vyšší. Občas je těžké něco rychle dohodnout, protože chybí zkušenosti.

Kvalita, kontrola kvality

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 10

Pro obchodníky celé oddělení rozvoje Commercial Capability, pro ostatní talentové programy a hlavně on the job learning.