GE Aviation Czech s.r.o.

Výroba letadel a kosmických lodí a souvisejících zařízení

• Práce v mezinárodním prostředí
  • Náročné úkoly

Velmi dobré benefity (6tydnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění 6% z platu, plné hrazené stravenky v hodnotě 100CZK...),…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 97 599 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Velmi dobré benefity (6tydnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění 6% z platu, plné hrazené stravenky v hodnotě 100CZK...), zajímavá položka do CV, využívání angličtiny na denní bázi, účast na zajímavých projektech, relativně flexibilní pracovní pracovní doba, Home office alespoň 1x týdně
  • Nekompetentní střední a vysoký management, neschopnost plánovat na 3 měsíce dopředu natož rok a více, podceňování počtu pracovníků na určité pozice (nákup, logistika, sklady, expedice atd.), celkové směrování firmy, nutnost nést odpovědnost za neschopnost některých kolegů, dlouho trvající změnová řízení, HR ve firmě působí spíše úsměvně.

Nákup

• Velmi mezinárodní firma s možností kontaktů se zahraničními kolegy, možnost dozvídat se nové věci (19 národností na jednom místě) a používat angličtinu každý den. Široká škála benefitů, velká flexibilita pracovní doby a skvělý program na podporu zdravého životního stylu. Neformální atmosféra a unikátní projekty ve vývoji leteckých motorů.
  • Některé korporátní nástroje/procesy, které jsou zdlouhavé a neefektivní.

• Velka znama firma ktera bude pusobit fajn v zivotopisu, ale jinak kdyz se nahledne pod poklicku zadny zazrak to neni. Asi jako vsude maji se dobre jenom kancelare. Vyroba je tragedie a jeste smutna
  • Obrovsky tlak na lidi, nesmyslne cile, neohodnocena prace
  • Možnost kariérního postupu

Protoze tam berou takove lidi. Co jdou jenom za karierou a nehledi na ostatne lidi.

• 25 dnů dovolené, to je snad to jediné co z benefitů oslovilo.
  • Redukce přebujelé administrativy pro zaměstnance. Komunikace mezi středisky. Mnoho přesčasových hodin z důvodu neschopnosti zorganizovat práci. Slušnější a férovější přístup ze strany managmentu.

• Skloubeni osobniho a pracovniho zivota. Vstricna komunikace s nadrizenym. Lidovy sef, ktery si nehraje na kravataka.
  • Mene administrativy spojene s narizenim z korporatu.

• Dobre mi prijde mit jmeno GE Aviation v zivotopisu pro hledani dalsiho zamestnavatele, jelikoz je to celosvetove znama firma. Dobre jsou take rozsahle benefity.
  • Zlepsil bych chod vyroby formou ubrani administrativy pro delniky, aby se mohl kazdy venovat pouze praci a nemusel vypisovat hromadu papiru okolo, zaroven s odepisovanim na pc. Taktez komunikace mezi stredisky obcas vaznula. Zlepsil bych take ferovost vedoucich, aby se nezbavovali podrizenych formou podrazu a svalenim viny jinych.

• Férové jednání, stále pozitivní naladění (někdy až trochu nerealistická očekávání), slušné benefity, dobrá pracovní reference...
  • Někdy problematická možnost vyvážení práce a volného času, interní rivalita mezi odděleními dána různou odpovědností, reportingem a dílčími víly..

Nákup

tento týden

• benefity,
  • vedení výroby

• Pravidelná vyplata. Nadstandardní benefity.
  • Logistika a plánování.
  • Náročné úkoly

Je kladen veliký důraz na plnění cílů nového projektu. Některé termíny jsou doslova šibeniční. Jsou zde zaměstnaní jedinci kteří chodí do práce pouze pro výplatu a z toho důvodu je potřeba hlídat i úkoly těchto lidí. Ve společnosti se prosazuje že pokud jste něco požadoval od jiného oddělení tak si tento úkol musíte dotáhnou do konce sám i když by tento úkol měl dělat někdo kdo je za to zodpovědný a je to jeho jediná pracovní činnost.

• Řád a pravidla

Denní využití angličtiny. Služební cesty mimo ČR.

• nadrizene za lidi ktery tomu rozumi a ne že maj akykolvek pofiderni diplom