TDK Electronics s.r.o.

Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů

• Náročné úkoly
  • Řád a pravidla

Benefity ve formě karty MultiSport, obědy

Porovnejte si TDK Electronics s.r.o. s těmito firmami

• Výplata chodila včas na účet. Kdo má ramena a ''ostré lokty'', dotáhne to vysoko. Ještě stále je ve firmě skupina lidí na které se dá spolehnout.
  • Většína vedoucích ''urpraví realitu tak, aby zapadla do požadovaných tabulek''. Šetří se kde to jde, na nic nejsou peníze, není ochota investovat do stávajícího zařízení. Velká část dělnic pracuje na hranici minimální mzdy. Přesčasy nejsou propláceny, vybrat je lze, až člověk nemá dovolenou. Je toho víc.
  • Náročné úkoly

Vedení firmy chce ve výrobě provádět plno změn ke zlepšení kvality, zmetkovitosti, efektivity. Chtějí to co nejdřív, nesmí to moc stát a musí to být efektivní. To je jistě náročný úkol.

Firma má nedostatek zaměstnanců na většině pozic. Proto berou i lidi z jiných oborů a bez praxe.

• Je to hodně subjektivní. Na dělnické pozici se dělají většinou dvanáctky a to není pro každého. Pokud to člověku nevadí a je schopnej přežít trochu buzerace tak je ta firma úžasná. Je tam pohoda člověk si může udělat volno na kafe nebo když kouří tak cigáro. Firma je super a pokud nevadí dvanáctky doporučuju
  • Vedení se furt snaží vyřešit problémy s poruchami strojů a s neplněním plánů . Problémy řeší složitě a neustále buzerují obyčejné dělníky a to není moc dobré.

V rámci TDK je velice pečlivé a kvalitní zaučení na dělnické pozice. Díky tomu i lidé bez zkušeností mohou za chvíli dělat kvalitně. Problém je s lidmi kterým to trvá trochu déle protože zde s nimi není taková odhodlanost se jim věnovat i když by na to měli což je chyba a zbytečně se ztrácí lidé

• Jistotu a stabilitu

TDK má v šumperku kvalitní zázemí a firma tu bude ještě hodně let a i když odejde ta hlavní část výroby nadále se zde bude dělat prototypová která zde už běží a firma si zde bude držet hodně lidí

• Nejvíce snad jen s platem. Jinak, když na to vzpomínám, tak se mě nic nenapadá.
  • Tak to by bylo na dlouhé povídání. Hlavně ale ješitný a soběstředný šéf. Špatné pracovní podmínky. Falešné jednání, alibismus, neférovost, křivé jednání od kolegů, pomluvy, vulgární vyjadřování, podrazáctví, atd.

• Prostor k seberealizaci.Vzdělávání a školení. Plat
  • Jiná náplň práce celého oddělení. Tvrdší přístup vůči neschopnym a neochotnym pracovníkům. Odměny na základě výsledků práce

• Nepřetržitý provoz

• Pružná pracovní doba 7,5h denně Slabší benefity, ale aspoň něco Složitá výroba - nové výzvy
  • Roční prémie dost slabý Odměny za dokončení projektů slovy NULA Neochota/neschopnost dělat změny u některých vyhořelých zaměstnanců
  • Pružnou pracovní dobu

Pracovní doba od 6 - 14:30 (THP). Je možné převádět nadpracované hodiny z měsíce do dalšího měsíce v rámci kalendářního roku. Placená i přestávka na oběd.

• Vždy se dá vše domluvit a dohodnout není problém s dovolenou a nebo výměny směn.
  • Zrovna mě nic nenapadá

Kvalita, kontrola kvality