Videolektor.cz s.r.o.

2 hodnocení
Přibližně 3 zaměstnanci

Přehled

Zaměstnanci si tu pochvalují

 • Práce v týmu mladých lidí
 • Volnost a samostatnost
 • Práce vhodná pro rodiče s dětmi

A o čem se zaměstnanci rozpovídali?

Stálé zaměstnance tvoří absolventi vysokých škol z různých oborů do 30 let a někteří zaměstnanci externě spolupracují i…

Co dalšího se jim líbí a co jim naopak vadí?

Firemní atmosféra v kostce

Jaký je zaměstnavatel

80 %
+

Kolegové

63 %
+

Nadřízení

73 %
+

Kompletní přehled


Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 695 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy


Projděte si detaily firmy od


Komentáře zaměstnanců

Nejpřínosnější Nejnovější

 • Práce z domu bez dojíždění, zaškolení s podporou nadřízené, počáteční psychotest, firemní PC, (internet si platíte sami z domu), bezproblémová docházka k lékaři, tým pracovních kolegů on-line k dispozici, webové stránky procházejí často úpravami a produkt se zlepšuje na základě hodnocení zákazníků, setkávání s kolegy 2 x ročně v létě a zimě s proplaceným cestovným a ubytováním a stravným. Dle mého názoru je to výhodná práce pro všechny kdo mají placené sociální a zdravotní pojištění - důchodce, studenty, matky na mateřské dovolené znalé účetnictví - jsou ve výhodě, protože mohou posoudit a ocenit klady a zápory produktu ve srovnání s tím s čím se setkali ve firmách. Nepatřím do žádné z uvedených kategorií, a proto to oceňuji jako krátkodobý přivýdělek a fundované kolegy, kteří mi odpovídali i na záludné dotazy, které mi kladli někteří zákazníci, protože nepatřím mezi lidi, kteří se touto činností živili.
 • Určitě by Vám neměl dělat problém být pro zákazníka starým známým, který si jej dokáže udržet na telefonu více jak 20 minut a zabruslí i na jiné téma, což následně povede k objednávce, které se musí měsíc od měsíce zvyšovat - ne každý dokáže volat cizím lidem a bavit se s nimi bezprostředně po telefonu a vytvářet s nimi dobré vztahy tím, že se po telefonu doptáváte, abyste mohli vybrat co nejvýhodnější produkt na míru dle oboru činnosti či velikosti firmy, což je pro tuto firmu stěžejní a brát i odmítnutí ne jako konečný stav, ale jako možnost jak s odstupem času nabízet stále nové a lepší produkty. Občas je problém s kvalitou přenosu - zvukové záznamy jsou rušeny nebo programy nefungují, tak jak mají.
 • Práci v týmu mladých lidí

  Stálé zaměstnance tvoří absolventi vysokých škol z různých oborů do 30 let a někteří zaměstnanci externě spolupracují i ze zahraničí, takže využívají všech možností, která moderní doba nabízí. Zároveň využívají g-mail, on-line kalendář a nové moderní technologie a programy, od které má střední a ještě více starší generace odstup.

 • Práci, co dává hlubší smysl

  Firma ocení lidi, kteří s ní sdílejí zapálení, vydrží ve firmě delší dobu a udržují přátelské vztahy a táhnou za jeden provaz bez ohledu na to na jaké jsou pozici si poskytují rady a informace, tak aby firma prosperovala a zákazník nepřišel zkrátka. Na pozici Obchodníka nadšeně představují on-line vzdělávací účetní kurzy s možností spuštění v určitý den přímo s odpovězením dotazů přímo lektorem či ze záznamu s odpovězením dotazů přes on-line poradnu s možností získání Osvědčení o absolvování za nižší cenu než konkurenční firmy na trhu, a tak vycházejí více vstříc zákazníkovi tím, že jej informují o nových zákonech, šetří mu čas s dojížděním a občerstvením, snaží si jej udržet jako stálého zákazníka tím, že a zároveň je spolupracovník informován prostřednictvím pravidelných videokonferencí 1 i 2 x týdně o případných změnách webových stránek či interních změnách, a tak se vlastně i jednotliví spolupracovníci mezi sebou vzájemně vidí, což není zrovna u práce z domova vždy obvyklé.

Bývalý zaměstnanec

Z oddělení:
Obchodník

Pracoval u zaměstnavatele:
OPTION_NOT_SHARING

Napsáno:
před více jak 1 měsícem


Firemní atmosféra v kostce

Jaký je zaměstnavatel

Skloubení pracovního a osobního života
90 %
+
Stabilita a budoucnost firmy
80 %
+
Slušné a férové jednání
70 %
+

Kolegové

Spolehlivost
70 %
+
Vzájemné porozumění
50 %
+
Celková spolupráce
70 %
+

Nadřízení

Schopnost pochválit
80 %
+
Férovost
70 %
+
Důvěra
70 %
+
Celková spolupráce
70 %
+

Výše příjmu

Míra spokojenosti

50 %

Jak zaměstnanci hodnotí svůj příjem?

Za moji práci mě platí velmi dobře říká 0

Za moji práci mě platí slušně říká 0

Mohlo by to být lepší, ale nestěžuju si říká 1

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 1

Jinde by mi za stejnou práci určitě zaplatili lépe říká 0


Zasloužíte si dostat přidáno…

…slýcháte tohle u vás ve firmě?
Řekněte o tom ostatním lidem, jak to máte s příjmem.

Ohodnotím svůj příjem

Zaměstnanci doporučují

Práci v týmu mladých lidí

doporučují 2

Stálé zaměstnance tvoří absolventi vysokých škol z různých oborů do 30 let a někteří zaměstnanci externě spolupracují i ze zahraničí, takže využívají všech možností, která moderní doba nabízí. Zároveň využívají g-mail, on-line kalendář a nové moderní technologie a programy, od které má střední a ještě více starší generace odstup.

Volnost a samostatnost

doporučují 2

Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

doporučují 2

Pružnou pracovní dobu

doporučuje 1

Práci bez přesčasů

doporučuje 1


Komu byste doporučili svoji firmu?

Lidem, kteří hledají…

Jdu doporučitNa čem mi v práci nejvíce záleží?