Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Online vzdělávání pro účetní

15 hodnocení s 15 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Práce z domu bez dojíždění, zaškolení s podporou nadřízené, počáteční psychotest, firemní PC, (internet si platíte sami z domu), bezproblémová docházka k lékaři, tým pracovních kolegů on-line k dispozici, webové stránky procházejí často úpravami a produkt se zlepšuje na základě hodnocení zákazníků, setkávání s kolegy 2 x ročně v létě a zimě s proplaceným cestovným a ubytováním a stravným. Dle mého názoru je to výhodná práce pro všechny kdo mají placené sociální a zdravotní pojištění - důchodce, studenty, matky na mateřské dovolené znalé účetnictví - jsou ve výhodě, protože mohou posoudit a ocenit klady a zápory produktu ve srovnání s tím s čím se setkali ve firmách. Nepatřím do žádné z uvedených kategorií, a proto to oceňuji jako krátkodobý přivýdělek a fundované kolegy, kteří mi odpovídali i na záludné dotazy, které mi kladli někteří zákazníci, protože nepatřím mezi lidi, kteří se touto činností živili.
Avatar

zaměstnanec nic nevyplnil

Zaměstnanci si tu pochvalují:

Práci, co dává hlubší smysl

Volnost a samostatnost

Ukázat další

Videolektor.cz s.r.o. tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?