Videolektor.cz s.r.o.

Přibližně 3 zaměstnanci

• Volnost a samostatnost
  • Práce vhodná pro rodiče s dětmi

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 695 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Práce z domu bez dojíždění, zaškolení s podporou nadřízené, počáteční psychotest, firemní PC, (internet si platíte sami z domu), bezproblémová docházka k lékaři, tým pracovních kolegů on-line k dispozici, webové stránky procházejí často úpravami a produkt se zlepšuje na základě hodnocení zákazníků, setkávání s kolegy 2 x ročně v létě a zimě s proplaceným cestovným a ubytováním a stravným. Dle mého názoru je to výhodná práce pro všechny kdo mají placené sociální a zdravotní pojištění - důchodce, studenty, matky na mateřské dovolené znalé účetnictví - jsou ve výhodě, protože mohou posoudit a ocenit klady a zápory produktu ve srovnání s tím s čím se setkali ve firmách. Nepatřím do žádné z uvedených kategorií, a proto to oceňuji jako krátkodobý přivýdělek a fundované kolegy, kteří mi odpovídali i na záludné dotazy, které mi kladli někteří zákazníci, protože nepatřím mezi lidi, kteří se touto činností živili.
  • Určitě by Vám neměl dělat problém být pro zákazníka starým známým, který si jej dokáže udržet na telefonu více jak 20 minut a zabruslí i na jiné téma, což následně povede k objednávce, které se musí měsíc od měsíce zvyšovat - ne každý dokáže volat cizím lidem a bavit se s nimi bezprostředně po telefonu a vytvářet s nimi dobré vztahy tím, že se po telefonu doptáváte, abyste mohli vybrat co nejvýhodnější produkt na míru dle oboru činnosti či velikosti firmy, což je pro tuto firmu stěžejní a brát i odmítnutí ne jako konečný stav, ale jako možnost jak s odstupem času nabízet stále nové a lepší produkty. Občas je problém s kvalitou přenosu - zvukové záznamy jsou rušeny nebo programy nefungují, tak jak mají.
  • Práci v týmu mladých lidí

Stálé zaměstnance tvoří absolventi vysokých škol z různých oborů do 30 let a někteří zaměstnanci externě spolupracují i ze zahraničí, takže využívají všech možností, která moderní doba nabízí. Zároveň využívají g-mail, on-line kalendář a nové moderní technologie a programy, od které má střední a ještě více starší generace odstup.

• Práci, co dává hlubší smysl

Firma ocení lidi, kteří s ní sdílejí zapálení, vydrží ve firmě delší dobu a udržují přátelské vztahy a táhnou za jeden provaz bez ohledu na to na jaké jsou pozici si poskytují rady a informace, tak aby firma prosperovala a zákazník nepřišel zkrátka. Na pozici Obchodníka nadšeně představují on-line vzdělávací účetní kurzy s možností spuštění v určitý den přímo s odpovězením dotazů přímo lektorem či ze záznamu s odpovězením dotazů přes on-line poradnu s možností získání Osvědčení o absolvování za nižší cenu než konkurenční firmy na trhu, a tak vycházejí více vstříc zákazníkovi tím, že jej informují o nových zákonech, šetří mu čas s dojížděním a občerstvením, snaží si jej udržet jako stálého zákazníka tím, že a zároveň je spolupracovník informován prostřednictvím pravidelných videokonferencí 1 i 2 x týdně o případných změnách webových stránek či interních změnách, a tak se vlastně i jednotliví spolupracovníci mezi sebou vzájemně vidí, což není zrovna u práce z domova vždy obvyklé.

Volnost a samostatnost

doporučují 2

Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Práci bez přesčasů