Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.

Činnosti vedení podniků

• Práce v mezinárodním prostředí

Možnost získat zkušenosti z různých pozic - ve firmě je velmi snadné posunout se na jinou pozici na stejné úrovni. Skvělí…

• Možnost získat zkušenosti z různých pozic - ve firmě je velmi snadné posunout se na jinou pozici na stejné úrovni. Skvělí kolegové.
  • Firemní kultura - vizibilita je důležitější než skutečná práce. Spousta tupých "tleskacích meetingů". Vyšší pozice získají spíše jedinci ztotožňující se s danou kulturou bez dostatečných zkušeností než kompetentní jedinci. Cizinci ze západu dostávají vyšší nástupní platy než češi či cizinci z východu, kteří nastupují na stejné pozice.

• - výborná firemní kultura a atmosféra ve společnosti - dobré vztahy mezi zaměstnanci - benefity (beer-vouchery) - přístup nadřízených ke komukoli dalšímu (není možné poznat, jestli se jedná o stážistu nebo manažera
  • - zavést sick days (stačí 3 ročně) - zavést více cool benefitů - jídlo v kanceláři (alespoň cereálie a mléko..) - moderněji designovat kancelář (spánkové koje, více možností pro posezení mimo meetingové místnosti)

• fast career growth. challenging tasks, development. International environment
  • work-life balance

• Férové jednání ze strany nadřízeného.
  • Velmi nepříjemná komunikace s leadery jednotlivých oddělení. Mezi odděleními panuje nedůvěra. Tlak na výkon komplikuje vztahy mezi kolegy. Vhodné pro absolventy, kteří nehledají kreativní zaměstnání.

• Kontakt s vyšším manažment byl přístupný i obyčejnému zaměstnanci
  • vybavenost pracoviště (počítače, ergonomie, ...) nejasné pracovní postupy velká fluktuace a tím pádem ztrata znalostí

• atraktivni produkt, pivo jako benefit; dobra skola ohledne toho, ze si clovek vyzkousi, co vsechno je vubec mozne, dobry benchmark pro budouci zamestnani
  • velmi narocna (a s ohledem k narocnosti) neadekvatne ohodnocena prace, nesmirne silna korporatni kultura poplacavani se po zadech efektivne eliminujici jakoukoliv konstruktivni kritu; ze zpetneho pohledu az neuveritelne smesna tvrzeni zamestnavatele, ze kuprikladu proto, ze firma koupila sveho nejvetsiho konkurenta, tak si vsichni jeji zamestnanci musi utahnout opasky - az neuveritelne setreni na cemkoliv od cileneho udrzovani otevrenych pracovnich mist (tzn. nuceni soucasnych zamestnancu delat praci i za chybejiciho kolegu), pres neproplaceni prescasu, po neustale dochazejici zakladni kancelarske/kuchynske potreby (bloky,tuzky,caje) s tim, ze na to neni budget; absence i tech nejzakladnejsi a nejpotrebnejsich sluzebnich cest, atd. atd. - jak jsem psal do pozitiv, dobra skola a benchmark, ale spise v tom, ze si clovek uvedomi cenu vlastni prace, a co uz by si nikdy nechtel nechat libit

• good environment good place to work