Lagardere Travel Retail, a.s.

• Možnost práce při studiu

Cením si, že můj přímý nadřízený mi dokáže vyjít vstříc, když potřebuji změnit směny nebo volno kvůli studiu. Dále, že se…

• Přijmout další zaměstnance! Situace je už kritická!!! Přidat všem, kteří kvůli nedostatku personálu mají přesčasy a pracují za 2 i více!

• Cením si, že můj přímý nadřízený mi dokáže vyjít vstříc, když potřebuji změnit směny nebo volno kvůli studiu. Dále, že se mohu na cokoliv zeptat a nedostanu odpověď povýšeným a arogantním způsobem. Ale zaměstnavatel (jako takový) takový není.
  • Bylo by dobré, kdyby ty laťky posouvali s ohledem na nedávné výsledky a ne, že se "jen tak" odhadne například růst tržeb. Potom z toho vyvozují výsledky, že si špatně stojíme a skutečnost je taková, že se už delší dobu překonáváme. Avšak takovým způsobem to nelze dělat navždy. Dále bych celkově změnila způsob chování zaměstnavatele a jeho "poskoků", kteří kontrolují kvalitu a služby přímo na pobočkách. Chce to lidský přístup. Nikdo není neomylný a nejsme stroje, abychom vždy a za každých okolností vykonávali svou práci na 100 %.

• Spolehlivosti
  • Otevirat další pobočky až když bude požadovaný počet zaměstnanců aby každý nemusel pracovat za dva .

• Nikdy neusne na vavrinech, stale meni neco k lepsimu a snazi se byt co mozna nejefektivnejsi ve vsech ohledech.
  • Vice se soustredit na nabor zamestnancu, co se tyka obsluhy zakazniku na prodejne. Dlouhodoby problem je neustaly podstav a zamestnanci si ani nemohou za cely rok vybrat radnou dovolenou.

• Výplata je vždy v pořádku a v řádném termínu vyplacena. Příspěvek na údržbu uniformy.
  • Vzdělávání zaměstnanců,různé kurzy. Exkurzi do Paulu ve Francii. Větší prostory a méně být při umělém osvětlení.

• Zvýšení platu 2x ročně,ohodnocovaní zaměstnanců,proplácení přesčasů,5 týdnu dovolené,stravenky.

• Lepší platové ohodnocení + nějaké zajímavé benefity, které jsou u konkurence běžné.

• Super tým kolegů. Vždy si vyhovime a vždy se k sobě chováme fér. Bohužel zaměstnavatel využívá lidi, který nemají rodinu, tudíž dělají přesčasy, který ve finále skoro ani nezaplatí. Vstáváte každý den ve dvě hodiny ráno, aby jste stihli vybalit všechno zboží, protože na prodejně jste sami a ve finále po vás chtějí, aby jste dělali soboty a neděle celé dny.
  • Se vším mimo kolegu, ty jsou super. Jinak u firmy již končím, protože tolik práce za tak málo peněz to prostě nejde.

Zaučí je, a hlavně co nejrychleji. Aby pak mohli být sami na prodejně a zvladali všechnu práci.

• Příjemné pracovní prostředí, organizace společných celofiremních akcí
  • Najmutí odpovídajícího počtu zaměstnanců vzhledem k objemu práce, lepší platové a motivační ohodnocení zaměstnanců, školení a treningy pro zaměstnance

• flexibility,vstřícnosti
  • lepší chovaní pracovníků z centrály(často ani neodpoví na pozdrav)

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 51

Možnost práce při studiu

Firma nabírá již od věku 15 let (dříve nabirali od 18). Většinu zaměstnanců tak tvoří hlavně středoškoláci.

Ve firmě se moc často nestane, že by někdo dostal výpověď. Práce je každý den stejná a jste převážně na jedné pobočce, kterou znáte. Pracujete se stejným týmem kolegyň.