Tento profil zatím neobsahuje žádnou fotografii
Přidat fotku
Logo zatím není k dispozici
Přidat logo

STUEKEN s.r.o.

Přibližně 210 zaměstnanců
Výroba dílů a příslušenství pro motorová vozidla
Jak by mi to tady sedlo?
Zjistěte, jak se potkávají vaše představy s tím, co říkají zaměstnanci této firmy.
Projděte si detaily firmy od
Všech zaměstnanců (11)
Všech oddělení/oborů (11)
Komentáře zaměstnanců

Plat ve skladu je bídny - vůči jiných pozicím ve firmě
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Logistika, doprava
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 5 let
Napsáno:prosinec 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Nenáročná práce vhodná pro lidi bez ambicí ,v podstatě stačilo mít po ruce sadu imbusů.
Neochota vedení reagovat na zlepšovací návrhy. V podstatě nekompetentní vedoucí. Jediné hlavní je slovo vedení firmy a na to se všichni vedoucí odkazují ...není dovoleno mít svůj názor. Arogantní chování vedoucích k lidem ve výrobě. Velmi časté sledování pracovníků ve výrobě. Neférové jednání k lidem ve výrobě. Mnohdy mají přislib placených přesčasů a před výplatou je jim oznámeno, že si místo peněz mají vybrat volno. Často docházelo, zejména při krátkodobém poklesu zakázek, k propouštění lidí stylem, na konci směny přijde někdo z vedení a dotyčného vyvede. Paradoxně nejhorší práce je v oddělení automatizace; ,kdy se na výsledky tlačí vyloženě sekýrováním, ne technickým a procesním zlepšením ...... nejsou na to lidi.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:leden 2023
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Bez komentáře.
Přístup vedení k zaměstnancům.

Řád a pravidla
Pravidelná pracovni doba, dodržování svačin a obědů.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:září 2020
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit


Uplatnění pro starší 50 let
S věkem přichází zdravotní problémy...klimatizace, práce v sedě, dobré zázemí, slušné jednání, vyšší věkový průměr zaměstnanců
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:červenec 2020
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit

Pracovní prostředí krásné, moderní technologie, příjemné zázemí pro zaměstnance (nové a v čistotě udržované šatny, sociální zařízení i pracoviště samotné), jídelna s kantýnou, chutné obědy, a podobně. Firma mi ve zkušební době umožnila získání jeřábnického a vazačského průkazu a opakované školení na VZV.
Od německé firmy jsem očekával podstatně větší profesionalitu v mnoha ohledech. Ve vší úctě - očekával bych podstatně větší úroveň na straně samotného vedení podniku. O tom, že někteří vedoucí pracovníci opravdu nebyli "osobami na svém místě", jsem zcela přesvědčen. Kvalitního zaučení jsem se nedočkal, můj nadřízený dělal absolutně všechno pro to, aby mě nenaučil nic. Na moje připomínky reagoval tím, že na zaučování není čas. Když nebyla práce, nutil nás vykonávat nesmyslné úkony, jen aby nás nějak zaměstnal. Kdokoliv s IQ vyšším, než 98, pro něj představoval potencionální hrozbu ohrožení kariéry a snažil se jej promptně zbavit. Různými způsoby se snažil znepříjemnit člověku práci natolik, aby dotyčný sám odešel, což se mu v mnoha případech podařilo. Mně například nutil, abych zasahoval do elektroinstalace, na což nemám kvalifikaci. když jsem jej na to upozornil, řekl mi: "Tak jestli jste fakt takovejhle lempl, tak to se tady na to rovnou vy...te!"

Rozmanitou práci
Ve firmě je na denním pořádku, že zaměstnanci střídají pracoviště, alespoň co se sekce výroby týče. Škoda jen, že si sice vyzkouší skoro všechno, pořádně se však nenaučí nic... Alespoň u mě tomu tak bylo...
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:březen 2019
Byl tento komentář užitečný?
Nahlásit
Pro zobrazení dalších komentářů se přihlaste

Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se

Přihlášením si dále odemknete:
  • Jednodušší sledování firem a odběr nabídek
  • Přesnější doporučení firem odpovídajících vašim potřebám
  • Veškerý obsah Atmoskopu

U této firmy máme ještě 6 komentářů, ale nejsme si zatím na 100 % jistí, že je opravdu psali zaměstnanci. Jaký je rozdíl mezi potvrzeným a nepotvrzeným hodnocením?

Koho právě teď firma potřebuje?
Vyhledat podle pozice nebo klíčového slova
Lokalita (např. kraj, město)

Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby

Zaujala / nezaujala vás firma STUEKEN s.r.o.?
Můžete tím získat vhodné nabídky práce.