KiK textil a Non-Food spol. s r.o.

Maloobchod s oděvy

• Rozmanitá práce

Vezmou každého kdo chce pracovat

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 010 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Dobrý kolektiv na prodejně, ale to je bohužel všechno
  • Vedení společnosti, finanční ohodnocení, obchodní politika firmy, žádná podpora ze strany vedení a neustálý strach a nejistota
  • Řád a pravidla

Velmi přísné revizní podmínky, které jsou zbytečné, jen zdržují od důležité práce. Na každý pracovní úkon má zaměstnanec určený čas na splnění, který je při tak malém počtu zaměstnanců téměř nesplnitelný. V této firmě si musí zaměstnanec zvyknout jen na samé zákazy a příkazy, ale pochvalu a motivující jednání tu nenajde. Pokud má zaměstnanec jakýkoliv pracovní problém, vedení nepomůže ani nevyjde vstříc a vždy ho v tom nechá vymáchat.

• Naučila jsem se,že co tě nezabije,to tě posílí a že všechno zlé,je k něčemu dobré...
  • Chování některých některých nadřízených by se dalo považovat za nadřazenost.

• Nebylo bohužel nic, čeho bych si mohla cenit.
  • Lepší platební podmínky, benefity pro zaměstnance, slušné chování ke svým zaměstnancům, lepší pracovní podmínky.
  • Náročné úkoly

Příliš těžká prace, ve velkém stresu s málo spolupravniky

• Pozitiva - 5 týdnů dovolené vstřícný přístup vedoucí Negativa - náročná práce za kterou není žádné ohodnocení (navýšení platu,...) špatně vymyšlený pracovní systém (počet hodin za měsíc i za den, volno mezi prac. dny,...)
  • Rozmanitou práci

Pod pojmem "prodavačka" si představíte práci jen u pokladny, ale v Kiku to tak není - tohle na tom oceňuji. Práce prodavače zahrnuje hodně rozmanité práce, např. vybalování a zakládání zboží do regálů, ramínkování oblečení, úklid prodejny, pomoc zákazníkům, večerní zakládání důležitých účtenek a informací, skládání stolů s oblečením podle návodu, kreativita při zakládání zboží i oblečení atd.

• Ničeho...za cele tři roky nemůžu říct na firmu a hlavně vedení danné firmy nic pozitivního
  • Změnila bych snad vše...co se týče směn plus plat...a hlavně některé bývalé kolegině bych zesadila z vedoucí funkcí,,,Protože tomu houby rozumí

• výplata včas
  • oblastní vedoucí, větší plat, více pracovníků na směnu

• Zaměstnanecký nákup se slevou

• Fajn byla sleva na nákup
  • kolegyně, která mě defakto vyštvala a vedoucí, která chování oné dotyčné tolerovala a toleruje dál

Vezmou každého kdo chce pracovat

• To že jsem nemusel/a být na pracáku
  • Snad se vším nejvíce s vedoucí

• 5 týdnů dovolené, možnost navrhovat "zlepšováky", zaměstnanecké slevy a - perspektiva. Výhledy do budoucna - pozitivní, a to motivuje nejvíc.
  • Složité jednání s německou "matkou". Než se něco schválí, uběhne strašně moc času - některé velmi správné změny tak ztrácejí sílu a prodlevy mohou být kritické... Malé kanceláře.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 21

Rozmanitou práci

protoze kiku je treba se orientovat v nove mode a umet hezky upravovat stoly se zbozim

Zde musí člověk projevit i svou kreativitu pro vybalovani a dekoraci zboží, je zde nutné být samostatný a respektovat pravidla firmy. Zvládat práci s lidmi na pokladně, na prodejně, ale i zvládat zapisování papíru, ve kterých je nutné se vyznat, všichni by měli umět vše. Ale práce je různorodá, nikdy se člověk nenudí a to mě baví. Je zde i možnost kariérního růstu.