KiK textil a Non-Food spol. s r.o.

Maloobchod s oděvy

• Řád a pravidla

Dobrý kolektiv na prodejně, ale to je bohužel všechno

• Dobrý kolektiv na prodejně, ale to je bohužel všechno
  • Vedení společnosti, finanční ohodnocení, obchodní politika firmy, žádná podpora ze strany vedení a neustálý strach a nejistota
  • Řád a pravidla

Velmi přísné revizní podmínky, které jsou zbytečné, jen zdržují od důležité práce. Na každý pracovní úkon má zaměstnanec určený čas na splnění, který je při tak malém počtu zaměstnanců téměř nesplnitelný. V této firmě si musí zaměstnanec zvyknout jen na samé zákazy a příkazy, ale pochvalu a motivující jednání tu nenajde. Pokud má zaměstnanec jakýkoliv pracovní problém, vedení nepomůže ani nevyjde vstříc a vždy ho v tom nechá vymáchat.

• Nebylo bohužel nic, čeho bych si mohla cenit.
  • Lepší platební podmínky, benefity pro zaměstnance, slušné chování ke svým zaměstnancům, lepší pracovní podmínky.
  • Náročné úkoly

Příliš těžká prace, ve velkém stresu s málo spolupravniky

• Výhodou pro zaměstnance i brigádníky je sleva při nákupu po celý rok. Párkrát do roka bývá i viceprocentni :)
  • Je zde opravdu hodně práce, která se musí zvládat plnit. Dále pak dlouhé směny, 11hodin. Při veškeré práci se stojí, takže nohy trpi. Celý den být na kase nebo na dělat práci na prodejně je do zblbnutí.

• Urcite bych zavedla kratky,dlouho tyden,aby clovek Mel vice casu na rodinu I Sam na sebe.

• Špatné jednání nadřízených, hodně práce na velké prodejně ve dvou lidech. Velmi nizky plat, vůbec żádné benefity. Nesmyslná nařízení.

• Jediné pozitivum vidím kolektiv.. nic víc
  • Nosení těžkých krabic se zbožím.. zboží není kam dávat.. finanční nedocenění.. každý kdo si to v kiku vyzkouší zjistí že mu to za těch pár drobných nestojí

• Nic jen strašně šíleně sichty
  • Hodně 12h sichet za sebou. Peníze taky nic moc sotva 13.500 čistého Za takove šílené sichty nic moc

• Naučila jsem se,že co tě nezabije,to tě posílí a že všechno zlé,je k něčemu dobré...
  • Chování některých některých nadřízených by se dalo považovat za nadřazenost.

• Nebyla jsem spokojená s ničím hrozné vedení a systém.
  • Nadřízení

• Pozitiva - 5 týdnů dovolené vstřícný přístup vedoucí Negativa - náročná práce za kterou není žádné ohodnocení (navýšení platu,...) špatně vymyšlený pracovní systém (počet hodin za měsíc i za den, volno mezi prac. dny,...)
  • Rozmanitou práci

Pod pojmem "prodavačka" si představíte práci jen u pokladny, ale v Kiku to tak není - tohle na tom oceňuji. Práce prodavače zahrnuje hodně rozmanité práce, např. vybalování a zakládání zboží do regálů, ramínkování oblečení, úklid prodejny, pomoc zákazníkům, večerní zakládání důležitých účtenek a informací, skládání stolů s oblečením podle návodu, kreativita při zakládání zboží i oblečení atd.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 31

Vezmou každého kdo chce pracovat

protoze kiku je treba se orientovat v nove mode a umet hezky upravovat stoly se zbozim

Možnost práce při studiu

Jdou dny co jdou napsany ve smenovym listu q pak maji volno

Zde musí člověk projevit i svou kreativitu pro vybalovani a dekoraci zboží, je zde nutné být samostatný a respektovat pravidla firmy. Zvládat práci s lidmi na pokladně, na prodejně, ale i zvládat zapisování papíru, ve kterých je nutné se vyznat, všichni by měli umět vše. Ale práce je různorodá, nikdy se člověk nenudí a to mě baví. Je zde i možnost kariérního růstu.