Wunderman Thompson s.r.o.

Reklamní činnosti

• Neformální pracovní atmosféra
  • Práce v mezinárodním prostředí

Lide - spousta skvelych lidi.

Porovnejte si Wunderman Thompson s.r.o. s těmito firmami

• Lide - spousta skvelych lidi.
  • Uz z doslechu vim, ze obecne tu lide nejsou uplne spokojeni se svymi prijmy (ackoliv kde jsou :) ). Ti od kterych i vim, jak na tom jsou, tak muzu jednoznacne rict, ze u konkurence by se meli kdyz ne stejne, tak lepe. Kdyz potom vidim ten zaprah, tak je tezke takove lidi presvedcovat, aby zustali. Toto je predevsim vec na jejich nadrizenych, ale zrejme to nebude jediny problem. Urcite by bylo fajn se vice zajimat o tuto problematiku. Udelat analyzu trhu, porovnat platy u nas a snazit se proaktivne lidi udrzovat. Samozrejme to vse musi spadat do profitability jednotlivych divizi, ale verim, ze by bylo porad levnejsi investovat do stavajicich zamestnancu, nez potom prichazet o zkusene hlavy a hledat zcela nove (vetsinou velmi draho).

• Prostředí Wunderman je velkým hřištěm mnoha disciplín a pracují tady skuteční odborníci s mnohaletými zkušenostmi. Je jen na mě jak moc chci kupředu nebo hluboko v jednotlivých dovednostech. Pracujeme pro velké klienty, které jinde nepotkám a je jen na mé odvaze a schopnostech na jak inovativní a jak velké projekty si troufnu. Ve své podstatě je to svět neomezených možností, kde se dají odpracovat nejlepší projekty, které na trhu lze realizovat.
  • Celkově by prospělo otevřít se ještě více talentům z trhu a získávat vice osobností, které drží prst na tepu digitálního marketingu a komunikace. Ještě trošku vice odvahy do nových technologií a vice kreativní síly do všech projektů.

• Společnost má velmi vážené klienty z veškerých oblasí obchodního spektra a společnost je schopna díky přetěžování zaměstnanců plnit požadavky klientů.
  • U většiny zaměstnavatelů je v dnešní době samozřejmostí 3 dny sick days. v této firmě tomu od tohoto roku tak není. Dalším příjemným benefitem bývá flexibilní pracovní doba. U mnoha jiných firem v této oblasti působnosti je to samozřejmostí. V této firmě je striktně dána pracovní doba od 9:00 do 18:00. Tento "benefit" by mohl být pro nové zaměstnance zajímavý. Dále bych zlepšil komunikaci vedoucích a manažerů směrem k zaměstnancům a v neposlední řadě bych zlepšil vzdělávání zaměstnanců a jejich možnost kariérního růstu.

• Možnost práce na mezinárodních projektech a enterprise prostředí - dává to možnost se naučit a realizovat v různých oborech. Raketová možnost se zlepšit v cizím jakyce. Přátelské prostředí a otevření lidé.
  • Benefity a větší platová konkurence na trhu. Firma má požadavky na profesionály v oboru, ti ale nejsou adekvátně ohodnoceni. Zároveň by stálo za to dávat větší důraz na individuální zaměstnance kteří přispívají k růstu společnosti a hlavně je v průběhu práce identifikovat. Stanovit pevnější řád, zpružnit procesy a nastavit eskalační cesty (lidé neví za kým jít).

• prijemni lide
  • efektivita prace a byrokrace

• prijemna pracovni atmosfera, neformalni a uvolnene prostredi, skvely lidi, pohodovy sefove
  • zvednout plat?

• Popravdě, na začátku jsem tu byla spokojená. Postupem času mě však optimismus opouštěl. Nejen, že plat moc nezvyšují a když ano tak jen velmi symbolicky a navíc mi nebyl zvýšen ani po "povýšení" a nynější plat vůbec neodpovídá nárokům na bydlení v Praze. Na začátku nám slibovali benefity, které nám ale nedávno sebrali bez jediného slova. Navíc mám už delší dobu pocit, jako by na nás zeshora kašlali a byli jsme jim naprosto ukradení. V poslední době navíc odchází naši kolegové, ale stav se nedoplňuje, zatímco práce zůstává stejně a tudíž vůbec nestíháme, což ale nikoho nezajímá. Nejbližší vedení je tu fajn, i kolegové, ale čím nahoru se podíváte, tím víc je to horší. Postupně se tu více lidí rozhoduje odejít a já se jim vůbec nedivím.
  • Měli by se více zajímat o své zaměstance, nešetřit na platech, nebrat jim sick daye, které jsou pro nás důležité, když se necítíme dobře, ale ještě to není na návštěvu doktora. Je šílené pracovat osm hodin plus hodina na oběd, člověk se dostane domů až pozdě a nemá energii na žádné po pracovní aktivity. Dále by měl povyšovat zaměstnance, kteří si to zaslouží a nenabírat radši lidi z ulice, kteří do problematiky nejsou zasvěceni tak, jako lidé, co na tom dělají několik let.

• There is quite a degree of freedom in each role being that the company hierarchy is not so strict. Roles are multifaceted so it's possible to learn more.
  • Compensation packages are poor compared to local market. Company values are weak. Onboarding sessions are absent for english speakers. Training sessions for english speakers are almost absent: couldn't attend even one in > 6 months. Limited budget allocated for learning, application licenses and job-related conferences. Services provided to the employees are of low quality such as: Office management (taking care of office furniture), IT support. Chairs and table are not ergonomics.

• Nadřízení musí začít skutečně naslouchat podřízeným. Nasouchat proto abych si u zaměstnance odškrtl fajfku a šel dál je krátkozraké.

• Ono dost zalezi na konkretnim oddeleni. Celkove ale peci o zamestnance. Pet tydnu dovolene, sick days, flexibilni pracovni doba, kavovary laskominky ovoce pecivo k dispozici, sem tam vecirky, dobra dostupnost z domova
  • Nekompetentni pozice, kazdy se plete do vseho a umi od vseho neco, ale nemame skutecne odborniky, kteri by byli esy ve svem oboru. Jedna ruka firmy nevi, co dela druha. Nezdrava konkurence mezi tymy ve firme. Slabsi pece o rozsirovani znalosti. Pomerne nejasna vize o budoucnosti, zvyzeni platu, snaha drzet platy spis pri zemi coz muze odrazovat kvalitni lidi kteri pak jdou ke konkurenci

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 35

Je k dispozici dotovaná výuka angličtiny pro zaměstnance a dále se člověk má možnost setkat s angličtinou jak mezi spolupracovníky a taky některými mezinárodními klienty.