Pro skupinu ČSOB jsem už v minulosti pracovala a po intermezzu v jiné korporátní finanční společnosti, jsem se sem velmi ráda, s radostí a respektem vrátila. Ač korporát, tak diametrálně rozdílná firemní kultura, včetně přístupu k jednotlivcům.
Těžko vyjadřovat nespokojenost :-) - práce je náročná, peníze nejsou zadarmo, takže pokud se nebojíte výzev, tady vám vytvoří podmínky, dostanete support ze strany kolegů i nadřízeného, ale musíte zároveň prokázat, že chcete, že stojíte o to, se věci naučit.
Vím, o čem mluvím. Začínám znova na úplně jiné pozici, než na jaké jsem pracovala doposud.
Není to jednoduché, ale je to dobré :-).
Možnost využití home office v útvaru oceňování nemovitostí. Práce s - pro mně - novým oceňovacím softwarem.
Když jsem vyjádřil nespokojenost se mzdou, při nejbližší příležitosti mně vyhodili.
Jsou zde roční bonusy, které banka vyplácí v následujícím roce. Já sice v bance v r. 2023 odpracoval 6 měsíců, ale poměrnou část ročního bonusu za r. 2023 mi v r. 2024 neposlali.
Zajímavá náplň práce, možnost rotací.
Atmosféra, prostředí, zasazení do přírody, přístup k okolí firmy.
Výborné zázemí společnosti, neustálé vylepšování služeb pro zaměstnance.
Stále jsem překvapená, jak nápomocní si všichni ve společnosti jsou. Na koho se obrátíte, ten je ochotný pomoci. Upřímně jsem ještě nenarazila na někoho, kdo by reagoval jinak.
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se
Jsme si blízko
Nestojíme na místě