Vězeňská služba České republiky

Činnosti v oblasti spravedlnosti a soudnictví

• Řád a pravidla

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Výplata chodí pravidelně. Jinak asi moc pozitiv neni.
  • Nesmyslné požadavky. Žádné díky nebo slušné chování od nadřízených. Směšné prémie a osobní. Nutnost chodit pracovat z volna. Když není nějaký známý na vyšších místech, tak postup neexistuje.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Výplata přijde do 13. v měsíci, dovolená 6 týdnů. Po odsloužení 15 let následuje renta. To je asi tak vše.
  • Efektivnější využívání fin. prostředků. Více peněz do platů. Odměnit zaměstnance za to co umí a ne čí jsou kamarádi. Objektivní služební hodnocení. Více školeních v administrativních a právních věcech. Brát ohled i na soukromý život. Brát v úvahu psychickou náročnost práce a nepřetěžování příslušníků z důvodů nedostatku personálu. Větší týmová soudržnost. Lepší a více benefitů. Pochvala a uznání od nařízeních je jako přestupný rok. Ocenění za dlouhodobý přínos společnosti. Nešmírovat pracovníky kamerami, kamery mají být jen pro bezpečnost personálu a ne na odhalování nedostatků ve službě. Transparetní výběrová řízení a ne dohazování funkcí kamarádům. Vzdělání v oboru, tzn., že vedoucí výkonu trestu (mjr.) nebude mít zahradnickou školu. Napsal bych i více, ale je v této firmě tolik věcí, co bych změnil, že by se mi dřív vybil počítač.

• Vězeňská služba je rodinný podnik a pokud nemáte nikoho známého na vysoké pozici a chcete dělat kariéru, tak tuto profesi nedoporičuji. Při výběrových řízeních vyhrává Bc. zdravé výživy na Ing. Bezpečnostních technologií.
  • Výběrové řízení by měla dělat externí firma a ne VS. Jde zde pouze o známosti a ne zkušenosti.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Jistá práce s jistým platem. Slušný plat je, ale až po mnoha letech služby. Více méně nulové benefity. Ohodnocení není podle odvedené práce, ale podle sympatií nadřízeného.
  • Spravedlivé ohodnocení řadových zaměstnanců, v rámci osobních příplatků, odměny za které se člověk nemusí stydět.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• jistota finančního příjmu.
  • neférové jednání ze stran vedoucíh funkcionářů, pracovní zázemí. špatné pracovní prostředí. ( starý nefumkční nabytek .....)
  • Jistotu a stabilitu

Jedná se o statní složku.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• S ničím nejsem spokojen. Pracovat pod "mistrem světa" je jen otázkou času, kdy si řeknete, dost a končím. A to nepíšu o vnitřní bezpečnosti (pro Vás odborné věci, kterým asi nerozumíte)
  • Nedostatek služebního, pracovního a "taktického" oblečení + vybavení.

• Skvělé stravování
  • Chybějící hodnocení práce. Špatně proškolení v Raksku - nepřipraví vás na výkon pozice, zvláště v interním PC systému. Nehodnotí se kvalita práce, ale pouze dodržování termínů. Chybějící podpora ve věcech, které se nedaří.

• STALOST , JISTOTA, BEZPEČNOST, SPLNĚNE ŽIVOTNI JISTOTY.
  • KVALITNI POLOBOTKY DO SLUŽBY A ZIMNI OBUV ---COBRY---KVALITNĚJŠI , PARAJI SE ŠVY , BOTY NOSIM SLUŽEBNI --COBRY--- I KDYŽ JSEM CIVILU ,MAM JE OD KOLEGŮ.

• Jen že do 15 byla výplata na účtě
  • Vše, chování, mzdu práci

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Stabilní a pravidelný příjem včas. Dobrá komunikace. Možnost dohodnutí volna, když je potřeba a lze to.
  • Finanční podmínky. Lepší organizace práce. Kariérní postup.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

Jistotá práce, jistota pěnez. Tento podnik vždy bude prosperovat, protože trestné činy budou i nadále páchány. A stát Vám vždy zaplatí za odvedenou práci.

Najdete zde stálé zaměstnání.Dobré finanční podmínky.pravidelný příjem.

Možnost práce při studiu

Doporučuji studovat až po 2 letech u VSČR, práce je stereotypní, tudíž když vše zvládáte jak máte, máte čas na studium. Navíc, je tu možnost od ředitele věznice poskytnutí služebního volna na zkoušky, když se "upíšete" na 6 let služby. Kariérní postup ale u VSČR nečekejte ani s vystudovanou vysokou školou. Je to velmi těžké se prosadit, musíte mít značné kamarády "vysoko nahoře" .Pak se můžete vydat jinou cestou :)