Poradenství v oblasti počítačů

• Nedostatek ocenění, člověk se cítí neviditelný pro společnost. Je to korporát, takže doržování korporátních pravidel je důležitější, než vaše práce. Společnost nutí zaměstnance vykazovat týdně každou hodinu, co kdo dělal - novodobé píchačky, byť se jedná o IT firmu.

• Stabilní zázemí velké společnosti, i přes to, že je to korporát, tak tam vládne velice příjemná atmosféra. Konkrétně v Ostravě, kde nás není tolik (pobočka je mladá), se všichni známe a pracuje se tam velmi příjemně.
  • Naše interní systémy aneb kovářova kobyla chodí bosa. Jsme IT firma, ale nad našimi systémy by člověk někdy vážně plakal.

• Pre mňa je určite plus - Pracovné prostredie - Systém odmeňovania - Zaujímavosť práce
  • Čo by chcelo zlepšiť - na niektoré veci je málo času - občas dvojakosť procesov

• Tomu, že dokáže naslouchat mým potřebám. Díky tomu jsem ve firmě našel uplatnění, které mohu skvěle sloučit se svým soukromým životem. Na kolegy i nadřízené se mohu spolehnout.
  • Nic podstatného mě nenapadá.

• possibility to study ACCA courses, move geographically within the organisation to other countries
  • Not to force the employees to study ACCA but to give them the opportunity to decide themselves; respect to people, better people management, integrity of communication to the employees

• Zazemi silne mezinarodni spolecnosti. Pratelska a pohodova atmosfera v pracovnim kolektivu. Vystridal jsem nekolik ruznych projektu i pozic a vzdy jsem mel stesti na dobre kolegy. Otevrena atmosfera a sdileni informaci o spolecnosti na vsech urovnich.
  • Diky tomu, ze jde o korporaci, je nutne se prizpusobit take zpusobu, jakym se v takove velke spolecnosti resi procesy. Navic - vse musi byt transparetni, aby externi auditori meli moznost vse overit. Tomu se samozrejme podrizuji veskere procesy i fungovani. Je to ale v pohode a pokud je clovek schopen chapat sirsi souvislosti, neni duvod si na cokoli stezovat. Je to hodne o komunikaci v tymu a s nadrizenymi.
  • Jistotu a stabilitu

Diky tomu, ze jde o velkou mezinarodni firmu (aktualne vice nez 78 tis. zamestnancu), tak je take velmi diverzifikovane portfolio zakazniku (a tedy i prum.odvetvi). Tim padem propad poptavky po sluzbach v jednom oboru neohrozi celou spolecnost.

Existuji zde programy pro zaskoleni - bootcampy. At uz treba Java bootcamp nebo Testing bootcamp. Mimo to se na projektech vetsinou novy kolega zaskoli v prubehu zkusebni doby. Samozrejme jde o zaskoleni do konkretniho projektoveho prostredi, prip. technologie.

• Vyborný šéf, zaujímavá práca, dobrá lokalita.
  • Je to velmi velká firma :)

• Benefity, CGI Dream, sportovní akce, prostředí, zajímavé projekty

Koho právě teď firma potřebuje?