HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.

Výroba elektrických osvětlovacích zařízení

• Práce v mezinárodním prostředí

• Poměrně stabilní a zajímavá práce s novými technologiemi v oblasti automobilové světelné techniky.
  • Zlepšení pracovních podmínek dělníků ve výrobě (teplota na předmontáži a lisovně), snížení norem na montáži i předmontáži (jsou velmi tvrdé), projednávání změn v organizaci práce se zástupci zaměstnanců.

Kvalita, kontrola kvality

• Určitě zlepšit chování k zaměstnancům. Být vůči lidem více fér.

• stabilita,možnost cestovat
  • méně byrokracie, méně neschopných lidí

Výzkum, vývoj

• Zaměstnavatel Hella, má pro mě jako pro zamestnance kromě dobreho finannčního ohodnoceni take příjemné benefity, at už Benefit kartu, příspěvek na duchod, fin.příspěvek spolu se zdravotní pojištovnou na ruzné kategorie zdravi, rodiče s dětmi mohou čerpat v letě větší dovolenou, mohu se zde domluvit na volnu které potřebuji,mohu chodit na přesčas když já potřebuji, ne jen pouze zaměstnavatel, výborná kantýna s příspěvkem na oběd za pár korun, nákup v kantyně na čipovou kartu, doprava zaměstnavatele hromadným svozem ze vzdálenějších míst- Rýmařov, Břidličná..Jsem naprosto spokojený zaměstnanec, a zatím je tohle moje nejlepsí pracovní místo.
  • Určitě by bylo lepší změnit směny z krátkého a dlouhého týdne, na režim který zde byl předtím, 2 dny práce ,2 dny volna..atd...Pro rodiče s dětmi je dlouhý týden bohužel nerealný, nemame dostatek soukromeho času na věnování se rodině, dětem a jejich škole. Dlouhý týden při 12 hodinových směnách je hodně špatný. Jinak bychom chtěli změnit chování některých mistru, nebo team leadru, jsou povýšení, a někdy i ponižují sve podřízené, to by si nemělo stávat!

• peníze
  • chování nadřízených - do vedoucích pozic jsou obsazování lidé kteří ,,jdou přes mrtvoly,, , poštvávají lidi proti sobě, celkově zneužívají své pozice a chovají se arogantně

před více jak 2 týdny

• Nejvíce si cením dobrého platu.
  • Vztahy na pracovištích, krátké pauzy na oběd, problém s dostáním volna.

• Své zaměstnance vzdělává a tím i rizvíjí, vyrábí smysluplný výrobek a soustředí se na jeho vývoj a inovaci.
  • Změnil bych přístup k zaměstnancům (bral bych je jako partnera a ne jako přítěž, spokojený zaměstnanec = spokojený zákazník), vrátil bych se zpět ke kvalitě a ne kvantitě a zaměřil se na logistiku, raději bych investoval do ověřených zařízení pro výrobu, než kupovat něco,o čem se ví, že není schpno vyrobit kvalitní díl pro daný výrobek.

• Platově bezkonkurenční v širokém okolí. Ve výrobě hodně záleží na jakou linku se dostanete, někde je to fajn, jinde je to horor, ale to je asi všude.
  • Dříve velice dobrý podnik, v poslední době (jaro-léto 2019) to jde od 10ti k 5ti. Masivně se tam propouští a nikdo s Vámi nejedná fér, ani když se zeptáte tak Vám narovinu neřeknou, že s Vámi už nepočítají. Dozvíte se to, až když Vám přestane fungovat čipová karta

před více jak 2 týdny

• Vse co nyni umim jsem se naucil v Helle, jen je skoda, ze to nyni nemuzu vratit, ze to nyni v Helle nikoho nezajima a dale ztraceji ty co neco umi.
  • Neni toho moc, jen snad spatna nalada a netymovy pristup v poslednich letech pred mym odchodem.

• Zaměstnavatel nabízí celou škálu benefitů, je dobré je prostudovat, můžete tak ušetřit spoustu finančních prostředků. Každý zaměstnanec si najde to svoje. Mezinárodní prostředí může být pro mnohé inspirující, možnost aktivně využít cizí jazyk. Společnost sleduje nové trendy a snaží se je uplatnit v praxi, inovativní prostředí.
  • Negativní dopad krize v automobilovém průmyslu se projevuje na až rigidním hlídání nákladů. Neustále narůstá množství administrativy, která je v mnohých případech nesmyslná a bere lidem čas, který by mohli věnovat inovačním řešením.