Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Telekomunikační činnosti

• Přátelské prostředí, dobrá atmosféra, benefity, dobré místo pro prodejního ducha.
  • Jednotvárná práce, téměř robotická (operátor call centra).

• Férový přístup k zaměstnancům Pracovní atmosféra
  • Na stejnou práci méně lidí, než v podobných společnostech, což někdy vede k přetížení zaměstnanců

• I nováčka zaučí, nemusíte mít zkušenosti s voláním, příjemný kolektiv, firemní akce
  • nesmyslné plány, které se při množství hovorů v poslední době nedají splnit a odráží se to na výplatách, nemožnost pracovat z domu či na zkrácený úvazek, chybí Multipass karta nebo 13. plat

• Super kolektiv do kterého zapadne úplně každý, dobrá komunikace ze strany Team leaderů, super benefity ve formě elektronických stravenek a automatů na to přizpůsobených hned ve firmě
  • Průměr hovorů za směnu je nedostižný, operátorů přibývá, ale průměr hovorů je stále stejný, odvyjí se potom v osobním ohodnocení.
  • Práci v týmu mladých lidí

Protože průměrně operátor vydrží 1-3 roky a nejlepší je problémy řešit, pokud je člověk ještě mladý, určitě není práce vhodná pro důchodce.

• Náročné úkoly

Práce je velmi náročná na psychiku, pro některé lidi můžete za všechno na světě právě Vy. Nikdy to zákazníkovi na druhé straně nevysvětlíte. Dále třeba při zadávání výpovědí někteří lidé nechápou, že jsou jisté postupy, které mají i ve VOP, přesto se s Vámi budou hádat a zbytečně znepříjemňovat hovor.

• Lidský přístup Zvýhodněný tarif Přátelský kolektiv Firemní akce
  • Křičící zákazníky Stresové prostředí Psychicky náročnější práce

• Zaměstnanecký tarif Stravenky Firemní akce Přátelská atmosféra
  • Stresové prostředí Velký psychický tlak

• HR aktivity, stravenky, kolegové, 25 dní dovolené, tarif

• Příjemný kolektiv, přátelská atmosféra. Ze strany vedení lidský přístup k zaměstnancům. Poměrně vysoká časová flexibilita.

• Jsem ráda, že mi firma umožňuje se účastnit 1/2 Maratonu. Dále jsem ráda, že přispíváme (např. na útulky...). Jsem ráda, že se k kolegy můžu setkávat i na různých akcí - vánoční večírky, bruslení, festivaly a to vše i firma platí. :)
  • Ráda bych viděla, že si firma váží dlouholetých zaměstnanců - např. zvednutí platu po 3 letech, chtěla bych modernější interiér, občas pravá ruka neví, co dělá levá

• Mám skvělé kolegy, kteří dokáží poradit a je s nimi zábava. Máme spoustu firemních akcí hrazených zaměstnavatelem. (Vánoční večírky, O2 hry, týmové posezení, akce Morava)
  • Platové ohodnocení by mohlo být lepší, není to co to bývalo, když jsem nastupovala. Občas pravá ruka neví co dělá levá.